Unutma Beni - Fox Tv

biraz önce dizin fan kulübüne baktım bi aksilik olmzsa 24 ağustosta başlycamış

evet bu pazartesi başlar gibime geliyo nazlının kız büyümüştür

bu pzt.si başlayacağınımı duydun superisi ben eylülde başlar diye düşünüyordum keşke başlasa aslında entrikalarını bile özledim:))

ooo hadi bakalım gene sinir olacağız desenize :)) hehehe sinir olmayı bilem çok ösledim yahu kıslar :) olsa da kaynatsak acık..

hı emine yazmış ...foksu arıyorum dizinin tekrarlarını yayınlasınlar da falan felan...:)) haftaya başlııııııııııııııoo bakalım..

nazlı biraz zayıflamışmı ne ama o muzip bakışından aliyi ziyarete geldiği belli kesin sana kızını getirdim alicim falan diyodur kapıyı açanda ilkaydır bakalım merakla bekliyorum gerçi kendi sorunumdan diziyi falan unuttum ama özledim yinede başlasın bian önce..

unutma beni fan sitesinden aldım nazlının kızı büyümüş

nazlı biraz zayıflamışmı ne ama o muzip bakışından aliyi ziyarete geldiği belli kesin sana kızını getirdim alicim falan diyodur kapıyı açanda ilkaydır bakalım merakla bekliyorum gerçi kendi sorunumdan diziyi falan unuttum ama özledim yinede başlasın bian önce..

hehhe bence de şekerim...ayy hadi bakalım ..kesin ilkay uyusu açıyordur .. hehe naslıdan da beklenir ya ziyaret eder kesin..

hayırdır ne derdin var

X