Unutma Beni - Fox Tv

ben tekrarlarınıda izliyorum :)))) napimm normalde izleyemedim bari böyle izleyeyimm :KK66:) zemuszemus

aaaaaaaaaaaa tekrarları mı var kız:)) hehhe ben açmıyorum hiç anaa varsa izleyem baree :)))

miinik elanın annesi canım gelem temizleyem evini :)) senin beben var ,yaparık nolcek ::::))

ezgicim canım benim boş boş oturma kız bak tekrarları varmış ,ama aynı saatte başka bir şey var ne zaman oluyormuş bu tekrarlar malibu cum :?

aaaaaaaaaaaa tekrarları mı var kız:)) hehhe ben açmıyorum hiç anaa varsa izleyem baree :)))

miinik elanın annesi canım gelem temizleyem evini :)) senin beben var ,yaparık nolcek ::::))

ezgicim canım benim boş boş oturma kız bak tekrarları varmış ,ama aynı saatte başka bir şey var ne zaman oluyormuş bu tekrarlar malibu cum :?

aynı saatte şekerim 3 te başlıo :1hug:

hmmm demek ki 2 ay önceki bölümlerden ..:)) 2 ay sonra yeni bölümleri gelene kadar izletecekler ..ilk olsaydı o halleri çok komikti yahu ..yalan rüzgarındaki gibi ilkay kameraya bakıp arkadaki aliyle konuşurdu :))))))

hmmm demek ki 2 ay önceki bölümlerden ..:)) 2 ay sonra yeni bölümleri gelene kadar izletecekler ..ilk olsaydı o halleri çok komikti yahu ..yalan rüzgarındaki gibi ilkay kameraya bakıp arkadaki aliyle konuşurdu :))))))

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
keşke ilk bölümler olsaydı daha zevkliydi bence :)))))

kesinlikle ...ilk gülerek başladım bu diziye :)) ana bi baktım ilkay alişee arkasını dönmüşş , onunla konuşuyordu :) sizi tanımıyorum falan diyordu :)) meğersem hasbam hafızasını yitirmiş .. ana dedim bunlar yalan rüzgarı çevirioo derken eleştire eleştire isledim gülerek yane ...... sonraaa bayıldım raufcuumun entrikalarına :))

hehhehee ilahi alemsin .ben de öyleyim haaa alıştım vala raufcuuma ve uyus ilkayaaaaaaaaa :))
zemuszemus

:roflol::roflol:alışkanlık işte ama keşke dediğiniz gibi ilk bölümlerini filan verselerdi şimdi bu yaz geçmekte bilmez ne zaman başlayacaksa ben şimdiden özledim:nazar:

yaa bakayım dedim şuu bölümlere .. kahvesini bi içemedi ilkay :)) bu arada ilkay tlf nunu değiştirmiş son model şu an :)) sonra dağ evinde ucuz bir tlf nu oluooo :) atıo ya rauff tlf nu :)) para gitmesin ..

kesin boşanırlar yoksa bu dizi daha uzun yıllar nasıl sürer,şimdi zaten bebek aliden diye aralarında bi soğukluk olur,ardından ilkayın raufla birlikte oldummu şüpheleri ardından gelecek fotoğraflar ben evlenmelerine bile şaşırmıştım zaten

X