Makyaj Ürünleri Ünlülerin Gerçek Yüzleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar hale berry vede ngelina jolie her halleri ile güzeller ya diğer hatunlarında ciltleri betermiş

bunlar ne böyle acayip tipsiz kadınlar...ey makyaj sen nelere kadirsin.......

Son düzenleyen: Moderatör:
90150.jpg

10.jpg

bence angelina jolie her daim çok güzel.makyajlı,makyajsız hic farketmz.:nazar:

aynen katılıyorum... bayılıyorum bu kadınaaa.....

arkadaşlar bence diyorsunuz ya ben bunların makyajlı haline bin basarız falan bence de yüz kemiği diye bişey var makyajsız ne kadar çirkin görünürsen görün yüz kemiklkerin düzgün makyajı kaldıran bi göz kaş tipin varsa muhteşem görünürsun.... cilt sorunu yaşayanların hakkatten kötü gözüyor ama yüz tipine baktığında güzel bence ben mesela seda sayana şok oldum daha çirkin bekliiyordum yaşından ötürü ama o bikinli fotoda... kadın vallaa demet akalınmış yok hülyaymış hepsinden düzgün şaşırdım...:1rolleyes:
hell berry, jennefer da makyajsız doğal güzelliği varmış kadınların beğendimm:icecream:

nasıl oluyo anlamıyorum ama kahre rengı gozlu bayanlar sıyah goz makyajı yapınca goz renklerı sıyah gıbı cıkmıs ve super duruyo yahu

makyajsız hallerıne gelınce fıyasko.
aynaya bakıp sukrettım.

güzelliğime her zaman güvenirim.onlar gibi kat kat makyaj yapmış olsaydım ki kusurlarını kapatmak için kat kat makyaj yapıyorlar neler sürüyorlar neler yüzlerine,onlara bin basardım.makyajsız halimle bile onların hepsinden güzelim valla.

angelina jolie mi güsel makyajsız iğrenç ya kadın ruh gibi dudaklar kocaman çizgi çizgi yarık dolu miğdem bulanıo onun dudaklarından:) bizler onların makyajlı haline bin basarız bence

hepsinin ciltleri bozuk ee zamanında bi ton makyaj yaparlarsa sonuçlarıda böle olur

angelina jolie mi güsel makyajsız iğrenç ya kadın ruh gibi dudaklar kocaman çizgi çizgi yarık dolu miğdem bulanıo onun dudaklarından:) bizler onların makyajlı haline bin basarız bence

kesinlikle inanilmaz guzel bir kadın..bir kere tarzı cok farklı.cok orjinal..ona benzemek icin dunya nufusu dudaklarını buyutmeye servet harcıyor.
1652.jpg

sıfır makyaj bir yuz ve bebek gibi ..sanslı Brad Pitt şanslııı kötükedihüso

herkesin zevki bir olmak zorunda değil tabi :roflol: bence de angelinadan güzel sürüyle kadın var, iyice yaşlı görünüyor zaten artık şakkıdı

he bide kim kardashian ı boydan görmek lazım, efsanevi birşey, şaka gibi :roflol:
kimkardashiangiantass01bb9.jpg

herkesin zevki bir olmak zorunda değil tabi :roflol: bence de angelinadan güzel sürüyle kadın var, iyice yaşlı görünüyor zaten artık şakkıdı

he bide kim kardashian ı boydan görmek lazım, efsanevi birşey, şaka gibi :roflol:
kimkardashiangiantass01bb9.jpg
Tabiki degil..Guzel kadın cok var zaten onemli ayırt edici bir ozelliginin olması..Jennifer Lopez'in kalcası,Kate Bosworth'un gözleri,Angelina Jolie nin dudakları,Halle Bery nin teni,Salma Hayek'in gogusleri....Bu unsurlarla digerlerinden sıyrılıyorlar zaten..yoksa bizim karsı komsu kızı da gayet guzel yani kaydirigubbakcemile3

bir iki dene makyajsiz güzel de var.gamyoncuiremsu

evden kalan boyalar vardi,mirmirmirmir

bide ben makyajlanip gelem bakalim nasi olcem:icecream:-tatlicadiarzu-

kesinlikle sana katılıyorum canım bencede görmeleri lazım boşuna bağırmıyo aralarında olan kişler makyaj güzeli bunlar diye kaydirigubbakcemile3

kesinlikle sana katılıyorum canım bencede görmeleri lazım boşuna bağırmıyo aralarında olan kişler makyaj güzeli bunlar diye kaydirigubbakcemile3
tabiki makyajın cok etkisi var ona katılıyorum ama katılmadıgım su,mayasında guzellik :jeyyar:yoksa makyajlada "mukemmel" bir sonuc cıkmaz,ancak "hos" olurlar.

X