Makyaj Ürünleri Ünlülerin Gerçek Yüzleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
eeeeeeeee boşuna dememişler çirkin kadın yoktur,bakımsız kadın vardır diye :)))))

birde estetik öncesi resimler var....hadi bir de onlara bakın....

bu deniz akkaya....

Deniz%20Akkaya-juT.JPG

denizayl4.jpg

bzdenizakkaya8py1za9.jpg

bu petek dinçöz....

petekcocukluk2lz1.jpg

petekcocukluksa4.jpg

petekcocukluk3ty9.jpg

bu hande yener...

5776585_80x80.jpg

handeyeneryalaninbatsinns5.jpg

01kel.jpg

bu da aysun kayacı...

adszrv9.png

Son düzenleme:
ebru sallıda aman aman bi degişiklik yok.. burun kısmı düzeltilmiş.. ve kadınlar genellikle yaslandıkca güzelleşir.. ebru sallıda her gecen gün dahada güzelleşiyo bence.... denzi akkayada muhtesem bi cerrahtan cıkmıs... kutluyorum estetik cerrahını.. ve kadındaki cesareti takdir ediyorum.. kolay degil okadar degişimi göze alıpta yaptırmak... aysun için söylicek bişey yok.. dudakları cirkin gelio bana.. handede burnunu cok abartı yaptırmıs.. ifade bakımından hos durmuyo aysun ve hande...

allahım tiplere bakk:1shok:
türk kadınlarının kainat güseli olduunu gördüm:smiley-cool:
makyajını silmeden kimse güzelim demesinnkaydirigubbakcemile3

aa ebru şallının gözleri lens miymiş, bazı resimlerinde gözler simsiyah .. çok guzel bi kadın bence ama hiç bilmiyodum öyle olduğunu.. deniz akkaya da öyleymiş, aman onun lens olsa nee olmasa nee!! o kadar estetikten sonra, nasıl bu benim deyip de aynaya gönul rahatlığıyla bakabiliyor anlamıyorum..

kimilerinin makyajsız halleri makyajlı hallerinden daha iyi,kimilerininki farketmiyo,kimileri gerçekten şaşırtıcı.ama daha çok, çok yakından çekilmiş foto kurbanı gibiler..

ya ztn makyajlı hallerındede çok guzel olmazlarda ıste,kameralardn fotograf makınalerınden photoshoplardan baya bı gecıyorlar yoksa ımkansız makyajla bıle kusursuz olmaları,hepsı sahte bebek turk kadınları kadar guzel kadınlar yok bencede...bıde bıze boyle profyoneller makyaj yapsa hepımız bunları baya gerıde bırakırız:KK66:kaydirigubbakcemile5

Rihanna ve angelina jolie güzeller:nazar:
bende kendimi merek ettim ya fotoshoplu nasıl olucam diye:)Öğreneyimde deneyim:)

sürekli makyajlı hallerini gördüğümüzden makyajsız duruşları bize farklı geliyor o kadar.

tıpkı hiç makyaj yapmayan birisini makyajlı gördüğümüzde yaşanan geçici şaşkınlık gibi bi' şey bu.

belki de makyajsız da güzeller ama bize solgun ve farklı geldikleri için yadırgıyor ve çirkin sanıyor olabilirizCADIARZU

sürekli makyajlı hallerini gördüğümüzden makyajsız duruşları bize farklı geliyor o kadar.

tıpkı hiç makyaj yapmayan birisini makyajlı gördüğümüzde yaşanan geçici şaşkınlık gibi bi' şey bu.

belki de makyajsız da güzeller ama bize solgun ve farklı geldikleri için yadırgıyor ve çirkin sanıyor olabilirizCADIARZU

Yok arkadaşım ya resmen zombi gibiler :1shok: hepsi makyaj güzeli

naomi campbelldan korktum resmen yaa:1shok::1shok:
bülent ersoya benziyokaydirigubbakcemile3

çok acımasızsınız yau :)) :roflol:
tamam çok kötü fotolar var ama angelina güzel yani. cameron diaz'a çok şaştım, hiç bilmiyodum ve beğeniyodum ama beğenim azalmadı yani, amkyajlı haline bakar severim ben onu :KK70: ehe! a.s
ebru şallı gerçekte de pek güzel gerçekten. inci tozu maskeleri ile o kadar da olsun zaten di mi ? :)) gülben ergen de güzel sayılır makyajsız.
petek dinçöz'e çok güldüm :)) yorumsuzz...=)

ama hakkaten kimilerini çok kötü anlarında yakalamışlar, hasta da olabilirler normal yani...üzülldüm şimdi :KK43:

cameron diaz kötü cıkmış ama ben onu cok bgniyorum angelina jolie ne makyajlı ne makyajsız begendigim bi kadın degil,ebru sallının her yeri estetikli bi de üstüne o kada boya bilmiyorum yani makyajlı olsa ne olur olmasa ne olur yüzü zaten yapay,cameron forever:teytey:

gwyneth-paltrow-without-makeup.jpg

Gwyneth_Paltrow_tmb.jpg

boyle bir ciltten boyle bir porselen cıkaran makyozu tebrik etmek istiyorum...

X