Makyaj Ürünleri Ünlülerin Gerçek Yüzleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kim kardashian bana da pek çekici gelmiyo açıkçası, sanki dünyaya gelmesinin tek sebebi seksi olmakmış gibi bi hali var.. her erkek de çekici bulmuyor kendisini.
bence seksapel için de biraz hava ne bilim sofistike bi görünüm gerekir.. bu ne böyle yani:tomato:

boydan çekim ve kalçaları konusunda pilara katılıyorum hakkaten şaka gibişakkıdı

canım kesinlikle katılıyorum...
kocaman kalçalar, kocaman göğüsler, erkeklere de öyle pek çekici gelmiyor...

orantı önemli ve bence kim kardashian'da yoooooook...:1closedeyes:

ama natalie portman diyince amanın bence güzellik öyle bişey...:1rolleyes:

b&m katılıyorum sana canum...

en son CLOSER filminde eğer dublör kullanmasıysa vücudu süperdi natalie'nin... :icecream:

canım kesinlikle katılıyorum...
kocaman kalçalar, kocaman göğüsler, erkeklere de öyle pek çekici gelmiyor...

orantı önemli ve bence kim kardashian'da yoooooook...:1closedeyes:

ama natalie portman diyince amanın bence güzellik öyle bişey...:1rolleyes:

b&m katılıyorum sana canum...

en son CLOSER filminde eğer dublör kullanmasıysa vücudu süperdi natalie'nin... :icecream:

cok doğal bi güzelliği var ve bence bakışları cok sexsi etkileyici
evet CLOSER "daha yaklaş" bende ilk bu filmde gördüm bu şahsı kaydirigubbakcemile3

scarlet johansonu ise ilk "ada" filminde görmüştüm eşimle evlendiğimizde evimizde izlediğimiz ilk filmdikaydirigubbakcemile3

en son işte iksini bir filmde gördümm ama cok güzeldi film"boleyn kızı"

20070720411332118488618rg8.jpg

w580.png

beyonce6vlye7.jpg

w400.png

57632662pk0.jpg

w448.png

mc2dv4el4.jpg

w400.png

katewinsletsm8.jpg

w448.png

Son düzenleme:
kim kardashian bana da pek çekici gelmiyo açıkçası, sanki dünyaya gelmesinin tek sebebi seksi olmakmış gibi bi hali var.. her erkek de çekici bulmuyor kendisini.
bence seksapel için de biraz hava ne bilim sofistike bi görünüm gerekir.. bu ne böyle yani:tomato:

boydan çekim ve kalçaları konusunda pilara katılıyorum hakkaten şaka gibişakkıdı

kadın seksin ta kendisi..seksiligin degil hihoyyyt Playboy kızı zaten...:teytey:

hadiseyi görünce şok oldum makyajlıda her zaman güzel olmuyor ama ne varsa bu hatunda bi çekicilik var izlettiriyor kendini:nazar:
hadise721lu5.jpg

hadlw4.jpg

had2vm1.jpg

:1shok: hadise ne kadar farklıııı
küçük kız çocuğu gibiii:1shok:
aaaaa şok oldum valla-tatlicadiarzu-
vışş bide bunun için seksi derlerrr
seksi görmesek yutturucaklarr haaa

hadiseye bak puhuahuahuaha:roflol:
iğrenç yaa sokakta görsek yüzüne bakmayız ama maşallah makyajla becerio kendini
zaten güzel deilde sadece orasını burasıını açıp sexiiii oluyoo hepsi okkadar :)
yoksa bundan ne köy olur ne kasaba :KK70::KK70: tipe bak sübyankaydirigubbakcemile3

Uf ne kadar kötüler ya .Yanlız bazıların gerçek yüzleri değil de eski halleri gençlik halleri.
En çok Ashantiye şok oldum.Angelina ve Halle Berry hep güzeller bence,hı J.Lo ve Beyonce da sayılabilir.

cok kotu ya bu unluler makyaj yapmasa yuzlerine bakilmaz valla.hepside makyaj guzeli bunlarin

hepside süs güzeli yaa.makyajsız suratlarına bakılmıyor.ama biz türk kadınları en sade halimizle bile onlara taş çıkartırız.bide bizlerin makyajsız hallerini koysunlar yan yana baksınlar aradaki farkıı.kimler güzelmiş.

X