Menopoz Umutsuz olmak. Düşük amh yüksek fsh ile mücadele

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Merhaba udi hindi yagini ilk defa duydum ne ise yariyor acaba benim erken menopoz sorunum var amh 0.01 hic yumurta yok kullansam etkisi olur mu acaba

Amin canim keşke benimde tüplerim olsaydı bitkisel falan denerdim bir umut işte ama böyle olunca her yönden elim kolum bağlı oluyor
Merhaba bende donanaosyon düşünüyorum süreç nasıl işliyor size özelden yazamıyorum.
Orda şans ne kadar veriyorlar. orada da olmama ihtimali oluyor mu mevlalar çok yüksek.

hangi uygulama acaba bu yazar mısınız özelden. Benim amh 0.03 fsh çok yüksek menopoz değerinde

Sonucunuz nedir acaba ne durumdasınız ?

Sonucunuz nedir acaba ne durumdasınız ?
Hâlâ tüp bebeğe başlayamadık aslında ekim reglimde başlıyorduk ben sogam kuru yaptim 70 gün regl olamadim ertelendi bugün reglin 2 gun u hastaneden haber bekliyorum geçen ay gittiğimde reglim 3 günü cagiricaz demişlerdi heyecanla telefon bekliyorum canim

Hakkında hayırlısı olsun inşallah bu ay yüzün Güler

HERKESE SELAM…
2 ay önce rahim filmi çekindim ama henüz bi gelişme yok …doktora gidemedim bekliyorum öyle…

Bunun yanında sormak istediğim yaklaşık 2 haftayı geçecek bi kanamam var çok aşırı degil leke ile başladı adet kanaması gibi geliyo böyle içinde mercimek tanesi kadar parça geliyor korkuyorum neden böyle oldu yaşayan var mı doktora gidemedim henüz maddi durumdan dolayı

Selam canim bi bilgim yok devlette randevu falan bul bi git kist vs olabilir belki yada mevsimsel de olabilir

Rabbim tez zamanda size hayırlı bir evlat nasip etsin. Ben de menapoz başlangıcı şüphesi ile bitkisel şeyler araştırdım hatta instagramda bir bayan bir karışım yapıyordu bir sürü hamile kalan menapoza çözüm olan mesajlar vardı. bir ümit işe yarar umuduyla yaptırdım ama malasef işin amacı para olmuş 3 5 ot çöp karıştırmış gönderdi dünyanın parasını aldı neyse kalbimi bozmadan kullanayım inşallah da fayda sağlar, bari değdi derim .iki gündür kullanmaya başladım bakalim 4 ay sürecek bir kür . RABBİM hayırlısını versin ne diyelim

iyi günler glutatyon ampul hiçbir eczanede yok nereden temin ettiniz birde içinde alkol mu var acaba glutatyon ampulde

iyi günler glutatyon ampul hiçbir eczanede yok nereden temin ettiniz birde içinde alkol mu var acaba glutatyon ampulde
çalıştığım doktor ile takıyoruz glutatyon. Istanbulda iseniz numara verim gün içinde konuşalım. Bizim glutatyonlar 1200 mg 5 hafta iv (damardan) yapılıyor. + vitamin ile. Kan testlerinize göre yanına extra vitaminler de ekliyoruz. Evinize gelip yapıyoruz yada siz kliniğe geliyorsunuz

Hayirlisi olsun. Bende o şekilde umudumuzu sömürmesinler diye doktorun dedikleri harici birşey yapmıyorum. Ilk basta bende hayıt macunu aldim ama kullanamadım bile. Sadece beslenmeye dikkat ediyorum hergun 1 saat yürümeye çalışıyorum. Sonumuz hayr olsun inşallah hepimizin.

glutatyon içeriği nedir.. benim doktorum kutu içinde 7 ampul olucak dedi yanlış hatırlamıyorsam.. yeriniz nerede.. haftada 1 tak dedi serumu ücreti ne kadar acaba

glutatyon içeriği nedir.. benim doktorum kutu içinde 7 ampul olucak dedi yanlış hatırlamıyorsam.. yeriniz nerede.. haftada 1 tak dedi serumu ücreti ne kadar acaba
Kutu içinde ki sayısı değil mg. Önemli. Yerimiz beşiktaş/ ulusta akmerkez karşısında. Haftada 1 sefer 5 hafta boyunca yapılması gerekiyor. Ücret için özelden mesaj ile bilgi vereyim

Kutu içinde ki sayısı değil mg. Önemli. Yerimiz beşiktaş/ ulusta akmerkez karşısında. Haftada 1 sefer 5 hafta boyunca yapılması gerekiyor. Ücret için özelden mesaj ile bilgi vereyim
tamam...bilgi verirseniz sevinirim.. çok sıkıntı oldu bana çünkü.... içerik bilgisinide merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…