umutsuz mu?

"seni faceden ben ekledim, ben çıktım karşına ben girdim hayatına çünkü senden hoşlanıyordum.. ama sen birden evlenmekten bahsedince korktum.. seni tam olarak tanımıyordum çünkü, zamana ihtiyacımız var demiliydim kestirip atmamalıydım hata yapmışım.. ama şimdi seni tanıdıkça fikrim değişti.. seni seviyorum artık ben de seninle bi aile kurmak istiyorum.. ama yok şimdi de ben istemiyorum dersen ben senin yaptığını yapamam, seninle arkadaş kalamam.. acı verir bu bana çünkü..." şeklinde açık bir konuşma yap.. arkadaş kalamam diye de resti çek de bi gözü korksun.. bence debu iş olumlu gibi görünüyor inşallah öyledir :)

"seni faceden ben ekledim, ben çıktım karşına ben girdim hayatına çünkü senden hoşlanıyordum.. ama sen birden evlenmekten bahsedince korktum.. seni tam olarak tanımıyordum çünkü, zamana ihtiyacımız var demiliydim kestirip atmamalıydım hata yapmışım.. ama şimdi seni tanıdıkça fikrim değişti.. seni seviyorum artık ben de seninle bi aile kurmak istiyorum.. ama yok şimdi de ben istemiyorum dersen ben senin yaptığını yapamam, seninle arkadaş kalamam.. acı verir bu bana çünkü..." şeklinde açık bir konuşma yap.. arkadaş kalamam diye de resti çek de bi gözü korksun.. bence debu iş olumlu gibi görünüyor inşallah öyledir :)
aa bu hiç aklıma gelmemişti. çok teşekkür ederim canım:KK200::KK200::nazar: bişeyler de uydururum eklerim bu sözlere biraz daha.
ama bi sıkıntı var. ben sinirlendiğimde salak gerizekalı kelimelerini kullanırdım. 1 senedir kullanmıyorum ama o bunları önüme sürüyo. mesela "ben salağım ya ondandır..." gibi şeyler diyor. bunu nasıl düzelticem?

aa bu hiç aklıma gelmemişti. çok teşekkür ederim canım:KK200::KK200::nazar: bişeyler de uydururum eklerim bu sözlere biraz daha.
ama bi sıkıntı var. ben sinirlendiğimde salak gerizekalı kelimelerini kullanırdım. 1 senedir kullanmıyorum ama o bunları önüme sürüyo. mesela "ben salağım ya ondandır..." gibi şeyler diyor. bunu nasıl düzelticem?

lütfen hatırlatma öyle dediğimi çok utanıyorum filan de.. salak olduğunu düşünmüyordum zaten sinirden ağzımdan çıkmıştı de.. :KK70: :KK70:

iyi hoşnut olsun evlensin işte seninle :KK70:
keşke.. ama böyle bir niyeti olacaksa benim hislerim varken yapsın. 2 sene sonra gelecekse hiç gelmesin. çünkü benim de umudu kesmem gerekiyor bir satten sonra:KK43:
ben onu tanıdım , sevdim. zamanında yaptığım çocukça davranışlar, söylediğim saçma sapan şeyler onda kin olarak kalmasın istiyorum.
bu cuma dönüyorum memlekete. bir şeyleri değiştirmeye çalışacağım. değiştiremezsem umudu keseceğim.

kııızzz elisya az önce naptım :KK70:
fox tvde özür diileme mesajı okuyodu sunucu. ben de yazdım ondan özür diledim. okudu :KK200::KK200:
videoya da aldım izleticem ona :KK70:
çok çılgın aşğımdır:KK53::KK53:

kııızzz elisya az önce naptım :KK70:
fox tvde özür diileme mesajı okuyodu sunucu. ben de yazdım ondan özür diledim. okudu :KK200::KK200:
videoya da aldım izleticem ona :KK70:
çok çılgın aşğımdır:KK53::KK53:

özrü de abartma canım sonra gurursuz demesin sana.. kibarca asil bi şekilde özrünü dile, konuşmanı yap.. sonuç ne olursa ona göre yoluna bakarsın.. ama olumlu olur gibi.. hadi inşallah :)

özrü de abartma canım sonra gurursuz demesin sana.. kibarca asil bi şekilde özrünü dile, konuşmanı yap.. sonuç ne olursa ona göre yoluna bakarsın.. ama olumlu olur gibi.. hadi inşallah :)
tamam.. hoşuma da gidiyo bu aşık hallerim :KK70:

kızlar lütfen fikir verin.. eleştirebilirsiniz ama ben zaten hatamın farkındayım. hatamı kabul ediyorum ama nasıl düzeltebilirim bilmiyorum. sizden yardım istiyorum.

3 sene önce faceten biriyle tanıştım. o ailesiyle yaşıyor benim ailem de aynı şehirde. hatta evlerimiz arasında 2 sokak var. sadece faceten tanışmadık aslında. önceden de bildiğim biriydi. liseden arkadaşımın kuzeni, başka yerlerden çok ortak arkadaşımın olduğu biri. bir de biz bazen hayvan barınağına mama götürürdük o da kendi aracıyla gelirdi. yani aşinalığımız var ama bizzat tanışmıyorduk. sonra ben bunu facete görünce istek gönderdim o da kabul etti.
neyse 2 sene falan ayda yılda bir mesaj atardık naber falan. sonra 2014ün kasım ayında ben şubat tatili için bilet aldım memlekete gidicem. ona dedim ki "x ben şu gün şu saatte geliyorum beni havaalanından almaya gelir misin?" o da tamam dedi. ama bundan öncesinde "biz neden hiç görüşmedik ki.. " diye bi muhabbetimiz de dönmüştü. hem görüşmüş oluruz hem de konsere falan gideriz diye tamam dedi. bu arada havaalanı bizim oturduğumuz şehirde değil 1 buçuk saat uzaklıkta. havaalanından aldı. yemek falan yedik sonra eve döndük tanıştığımıza memnun olduk falan...
15 günlük tatilde hemen hemen hergün görüştük. evlerimiz yakın, akşamüstüleri köpeğini dışarıya falan çıkarıyor illaki görüşüyoruz. neyse 2 ya da 3. gün kafede oturuyoruz. bana evlilikle ilgili şeyler söyledi. "bana varırsan şöyle olur, böyle olur" falan. bu arada bana hediyeler alır, beğendiğim bi kitap olduğunda hemen alır, bir dediğimi 2 etmezdi. sonra dedi "annem senle tanışmak istiyor, ne zaman müsait olur" ben de dedim " kardeşim okuluna dönsün onunla da vakit geçirmek istiyorum biraz, ondan sonra görüşürüz"dedim. tabi benim aklımda hala bir arkadaşız kankayız var. kardeşim gitti , benim de tatilimin 10. gününde annesiyle tanıştık, dışarıda güzel neşeli bir yemek yedik.
sonra annesini eve bıraktıktan sonra bende jeton düştü "ulan derin dedim, bu ne yangından mal kaçırır gibi? adam hemen evlilikten bahsetmiş, annesiyle tanıştırmış, 38 yaşındaki oğlunu bana kakalamaya çalışıyo"dedim, korktum kızlar. insan önce birbirini tanımak istemez mi? biz telefonda konuşuyoduk, yılbaşında arardı, doğumgünümde arardı... oofff. şimdi diyorum ki "ulan derin sen nesin ki buna kulp takıyosun"
neyse annesini eve bırakında ben dedim ki " x...ciğim ben evlenmeyi düşünmüyorum, aslında düşünüyorum ama seninle düşünmüyorum, ben seni kankam olarak görüyorum cınııımm yhhaaa" dedim. bunu der demez yüzü düştü. "sen de haklısın, benim gibi sıkıntıları olan biriyle kim ilerisini düşünür ki" gibi bir şey dedi. tam kelimeler bunlar değil ama anlamı buydu. ve onun annesiyle benim annemin ortak arkadaşları var ama ikisi birbirlerini tanımıyor. annesi birilerine sorsa kadın günlerinde falan öğrense anneme laf gelecek diye korktum. (niye korkuyosam o da ayrı bi salaklığım) dedim ki "annene söyle lütfen beni sormasın kimseye, bak ortak arkadaşları var benim adım geçmesin lütfen" dedim. ben bunu pazar günü çalıştığım yere dönene kadar yani memleketteyken her gün söyledim. o da dedi ki "bak sen burdan gidnce aklına bile gelmeyecek "dedi. döndüğüm zaman hak verdim. aklıma bile gelmedi, umrumda olmadı falan.
sonra ben onun ne kadar iyi , düzgün, beni mutlu eden biri olduğunu gördüm tabi bu lafları söyledikten sonra.. yaklaşık 4-5 ay geçmişti aradan. aşık olduğumu fark ettim. tabi bu arada hala görüştük, yazın da görüştük ama eskisi gibi beni aramıyordu. ben de neden aramadığını anlamamıştım, sitem ederdim "x..ciim yhaa sen niye hiç aramıyon beni artık kuzum, noldu?" diye dert yanardım. "işim vardı, müsait değildim" diye geçiştirirdi. hep kırıldığındanmış meğer.. neyse ben aşık olduğumu fark edince buna söyledim açık açık. yıl oldu 2016 , aylardan şubat. ben yine tatil amacıyla eve döndüm , yine 2 sokak ilerimizdeki bu arkadaşı özledim görüştük ettik ama eski samimiyet yoktu tabi. ve ben bu haftasonu tekrar memlekete dönüyorum. onun bu kırgınlığını nasıl düzeltebilirim?
kızlar açıkçası ben düzgün, kibar, nezaket sahibi, hayvansever vs bir insanı kaybettim ve şimdi tekrar kazanmak istiyorum. bana taktik verin noluurrr... :KK43:
kızlar kusura bakmayın tahmin ettiğimden daha uzun olmuş ama en özeti buydu. hatta şimdi tam toparlayıp yazamadığım şeyler de var.
@usuyenprenses Donusunboylemiolacakti Donusunboylemiolacakti açtım gel bekliyorum :KK43:

Öhöm öhöm:KK52:öncelikle fikrime deger verip fikrimi özellikle sordugun icin tesekkur ederim bilesin ki bende senin derdini önemsedigim icin çok kıymet verdigim dixiyi izlerken ara verdim kafam aldığı kadar derdine bi merhemde ben sureyim

Bu arada yorumlari daha okumafim ince detayları bilmeden degerlendiriyorum ona görw

Arkadasim üzülerek söylüyorum anladığım kadarıyla atalarımızın degimiyle fazla naz aşık usandırmış gibi duruyo zat-ı muhteremde bi kendini geri cekme olayı aşikar görünüyorda sen şuna dikkat et sence sevgisi hala olduğu gibi mi kadınlar hisseder sözüne gercekten inanıyorum yani sana karşı soğuk mu davranıyor yoksa kendini ne kadar uzak tutsada sevgisini hala hissedebiliyormusun

Birde şöyle bir durum var kadınlar ve erkekler cok farkli karakterler biz erkegin herhalukarda bizimle ilgilenmesini falan isteriz ama erkekler bazen kadinin ilgidini fazla gostermesinden hoskanmaz

Benim sana tafsiye edebilecegim iki sey var ya gurur çuvalını sırtından atacaksin karsiba alip acik acik konusacaksin tum duygularini baslardaki cekimserliginin nedenlerini soykeyeceksin

Yada sende biraz mesafeli duracaksin kendisi icin her zaman kiymeyli oldugunu hossettirip o mesafeyi koyup onun U dönüşü yapmasini bekleyeceksin

Birde hatırlatmakta fayda erkek milletinin yapilari havalanmaya çok müsait senin son dönrm gösterdiğin ilgi zat-ı muhteremin egodunu fazladiyla didirmis olabilir

Özel Not:kendisine bana abla diyebilirsin dedigim arkadasa bi mevzu icin faceden mesaj atmidtim (kendisiyle arkadas olmadigimiz icin cok sonra gotmus) mesaja geri dondu ama o melek gibi iyi ilgili cocuk gitmis yerine buz şelalesi gibi bisey gelmis:kızgın: kafamı hangi duvarlara vuracagimi bilmiyorum durumum senden farksız degil eger gönül almanın fofmulunu çözersen Allah c.c Peygamber s.a.v hatrı için sırrını benimlede paylas cunku gece gunduz aklimdan cikmiyor:KK42:

Konunu okudum ama ben adamı gözünde cok buyuttugun kanaatindeyim. Birazda vicdan yapmissin. Sanki kafandaki imajı adama oturtup aşığım demissin gibi geldi ama denenebilir tabii ki. Once normal arkadas gibi konus sonra sonra yakinlas derim.

Öhöm öhöm:KK52:öncelikle fikrime deger verip fikrimi özellikle sordugun icin tesekkur ederim bilesin ki bende senin derdini önemsedigim icin çok kıymet verdigim dixiyi izlerken ara verdim kafam aldığı kadar derdine bi merhemde ben sureyim

Bu arada yorumlari daha okumafim ince detayları bilmeden degerlendiriyorum ona görw

Arkadasim üzülerek söylüyorum anladığım kadarıyla atalarımızın degimiyle fazla naz aşık usandırmış gibi duruyo zat-ı muhteremde bi kendini geri cekme olayı aşikar görünüyorda sen şuna dikkat et sence sevgisi hala olduğu gibi mi kadınlar hisseder sözüne gercekten inanıyorum yani sana karşı soğuk mu davranıyor yoksa kendini ne kadar uzak tutsada sevgisini hala hissedebiliyormusun

Birde şöyle bir durum var kadınlar ve erkekler cok farkli karakterler biz erkegin herhalukarda bizimle ilgilenmesini falan isteriz ama erkekler bazen kadinin ilgidini fazla gostermesinden hoskanmaz

Benim sana tafsiye edebilecegim iki sey var ya gurur çuvalını sırtından atacaksin karsiba alip acik acik konusacaksin tum duygularini baslardaki cekimserliginin nedenlerini soykeyeceksin

Yada sende biraz mesafeli duracaksin kendisi icin her zaman kiymeyli oldugunu hossettirip o mesafeyi koyup onun U dönüşü yapmasini bekleyeceksin

Birde hatırlatmakta fayda erkek milletinin yapilari havalanmaya çok müsait senin son dönrm gösterdiğin ilgi zat-ı muhteremin egodunu fazladiyla didirmis olabilir

Özel Not:kendisine bana abla diyebilirsin dedigim arkadasa bi mevzu icin faceden mesaj atmidtim (kendisiyle arkadas olmadigimiz icin cok sonra gotmus) mesaja geri dondu ama o melek gibi iyi ilgili cocuk gitmis yerine buz şelalesi gibi bisey gelmis:kızgın: kafamı hangi duvarlara vuracagimi bilmiyorum durumum senden farksız degil eger gönül almanın fofmulunu çözersen Allah c.c Peygamber s.a.v hatrı için sırrını benimlede paylas cunku gece gunduz aklimdan cikmiyor:KK42:
ben de anlamiyorum. gercekten istemeyen insan tum iletisimi koparir, daha sert davranir ama bu oyle degil. gidicem memlekete yine her aksam birlikte sinemaydi konserdi boyle gececek. mesela annesinin arkadasi sevgililer gununde aratti. kadin bizim sevgililer gunumuzu kutladi. bu adam sunu da demiyor "biz sevgili degiliz, gerek yok aramaya" ben ya hep ya hic diye surecek net bir sey goremiyorum. yedekte tutuyor desem hayatinda kimse yok beni yedekte tutsun. bundan eminim.
olur da iyi biseyler olursa inan hemen paylasicam senle.

Konunu okudum ama ben adamı gözünde cok buyuttugun kanaatindeyim. Birazda vicdan yapmissin. Sanki kafandaki imajı adama oturtup aşığım demissin gibi geldi ama denenebilir tabii ki. Once normal arkadas gibi konus sonra sonra yakinlas derim.
o da olabilir ama ben tek başıma kaldıımda uzun uzun rahatça düşünüp net kararlar alabiliyorum. aylarca düşünebilme fırsatım oldu. gözümde büyütmüş bile olsam sevdiğimi biliyorum. işte taktikleri deneyeceğim tek tek. hiç sevmem aslında taktikle ilişki yürütmeyi ama bakalım. belki başarırım.

ben de anlamiyorum. gercekten istemeyen insan tum iletisimi koparir, daha sert davranir ama bu oyle degil. gidicem memlekete yine her aksam birlikte sinemaydi konserdi boyle gececek. mesela annesinin arkadasi sevgililer gununde aratti. kadin bizim sevgililer gunumuzu kutladi. bu adam sunu da demiyor "biz sevgili degiliz, gerek yok aramaya" ben ya hep ya hic diye surecek net bir sey goremiyorum. yedekte tutuyor desem hayatinda kimse yok beni yedekte tutsun. bundan eminim.
olur da iyi biseyler olursa inan hemen paylasicam senle.
Insallah canim ya insallah hayirli mutlu seyler olurda paylasirsin sana söz bendede iyi biseyler olursa hayatimda seninle paylasicam gerci yok ufukta kimseler ama olurda biseyler olursa paylasirim artik

Haaa bence su hergun gezip yozma olaylarini bi dengede titsan sevdigini hossettir kalbiyle hissetsin ama hareketlerinle gosterme ipeqbojuqu ipeqbojuqu nun kaygan zemin dedigi taktigi uygula seni kaybedebilir korkusunu hissettir ona arkadas bile olsaniz cepte hissinin rahatligini gosterme

Insallah canim ya insallah hayirli mutlu seyler olurda paylasirsin sana söz bendede iyi biseyler olursa hayatimda seninle paylasicam gerci yok ufukta kimseler ama olurda biseyler olursa paylasirim artik

Haaa bence su hergun gezip yozma olaylarini bi dengede titsan sevdigini hossettir kalbiyle hissetsin ama hareketlerinle gosterme ipeqbojuqu ipeqbojuqu nun kaygan zemin dedigi taktigi uygula seni kaybedebilir korkusunu hissettir ona arkadas bile olsaniz cepte hissinin rahatligini gosterme
nasıl yaa kaygan zemin taktiği? o ipeqbojuqu ipeqbojuqu da gelmedi 2 yorum yazmaya :KK43:
tamam hareketlerimle göstermem. saygı duyduğumu görür ama..

Benim aklima bisey geldi ama bilmiyorum yorumlarda yazildi mi.Eger ben senin yerinde olsaydim ya hep ya hic taktigini kullanirdim.Zaten duygularini acmissin ve kendisi bunu biliyor.Derdim ki ben seni seviyorum ama boyle de dayanamiyorum,sende beni seviyorsan bir yola cikalim,yok eger istemiyorsan ben aci cekiyorum ve daha gorusmek istemiyorum..seni seviyorsa zaten bu laflarindan sonra geri adim atar ama onu tumuyle kaybetme riskinde cok fazla..bilemedim ama aklima bu geldi
Bir de sen ona duygularindan bahsedince kendi ne diyor ne cevap veriyor.

Benim aklima bisey geldi ama bilmiyorum yorumlarda yazildi mi.Eger ben senin yerinde olsaydim ya hep ya hic taktigini kullanirdim.Zaten duygularini acmissin ve kendisi bunu biliyor.Derdim ki ben seni seviyorum ama boyle de dayanamiyorum,sende beni seviyorsan bir yola cikalim,yok eger istemiyorsan ben aci cekiyorum ve daha gorusmek istemiyorum..seni seviyorsa zaten bu laflarindan sonra geri adim atar ama onu tumuyle kaybetme riskinde cok fazla..bilemedim ama aklima bu geldi
Bir de sen ona duygularindan bahsedince kendi ne diyor ne cevap veriyor.
işte bunu göze alamıyorum.
ne cevap veriyor kısmında beni suçluyor. sen beni kırdın dengesiz davranıyorsun demişti. ama dengesizlik değildi sadece tanımadan bişeyler olsun istemedim. kestirip atmam , onu kırmam hataydı. teşekkür ederim

nasıl yaa kaygan zemin taktiği? o ipeqbojuqu ipeqbojuqu da gelmedi 2 yorum yazmaya :KK43:
tamam hareketlerimle göstermem. saygı duyduğumu görür ama..
:KK55: geldim
Oncelimle canim senin o oglanin ilgisi hosuna gitmis.oglan ilgiyi keisnce iste kaygan zemin budur (oglan sana yapmis)bosluga dusmussun.
Once hoslaniyormusun onu iyi tart bu oglan yine ilgilense yine uzaklasirmisin.
Su asamada tavsiyem akista kal sevdigini soylemissin oglan yine uzak ya baska denizlere yelken acti ya da kaygan zemin olusturuyor.
Kirlidida kndini geri cekti diye bisey yok askta gurur olmaz.

X