umutsuz mu?

iyi de ben bunları bizzat kendi adıma söylemiştim :KK70: :KK70:
neyse ama konuyu bu yöne çekip de sorabilirim. bi gideyim de. şurda aramızda 1000 kmden fazla var. her şey telefonla da konuşulmuyo anacım.:KK16:

Kiz sen benim eski konuyu ezberle seninle ilgosi olmadigina anlat deki kız esseklik etmis cocuga bana abla diyebirsin demis (tabi burda bi kahkaha bombadi kopabilir) anlat iste hepsini bir bir simdi benim bu garip gariban arkadaskm netsin de

Kiz sahi ben ne edem senin yerinde olsam bi yolunu yontemini bulur yine kendimi affettirirdimde arada boyle bi mesafe varken simdi ben nedsyim offf offff akılsiz basimin belasini uykusuz gözlerim cekiyo oda hakli hem belkide dogal olarak sogunustur benden

Kiz sen benim eski konuyu ezberle seninle ilgosi olmadigina anlat deki kız esseklik etmis cocuga bana abla diyebirsin demis (tabi burda bi kahkaha bombadi kopabilir) anlat iste hepsini bir bir simdi benim bu garip gariban arkadaskm netsin de

Kiz sahi ben ne edem senin yerinde olsam bi yolunu yontemini bulur yine kendimi affettirirdimde arada boyle bi mesafe varken simdi ben nedsyim offf offff akılsiz basimin belasini uykusuz gözlerim cekiyo oda hakli hem belkide dogal olarak sogunustur benden
onun yanındayken senin konunu açıp okuyacağım sesli bir şekilde. öyle yapayım.

Ehhh oyle ysp madem tabi sen onu gorunceye kadar nizde ipler komple kopmazsa bari sen arayi duzelgge su kiskoca forumda ni kisi mutlu olsun
hepimiz mutlu olalım. biz mutluluğu hak ediyoruz.:nazar:
cumartesi ya da pazar görürüm heralde. aslında beni motive ettiniz. şimdi hiç içimden gelmiyo görüşmek :KK48:

tamam yapıcam bu taktiği. bu sefer de böyle olsun. :KK66:
Ayyy bide kas yapalim derken goz cikartiyomisuz jsler sarpa sariyomis Alkah muhafaza:KK70:sonra burda konu ustune konu acar dururuz

Kiz saka bi tarafa ben katbettim (gerci aşık falan degildim ama arkadasligini kaybettim) insallah sen ayni durumu yasamazsin

Ayyy bide kas yapalim derken goz cikartiyomisuz jsler sarpa sariyomis Alkah muhafaza:KK70:sonra burda konu ustune konu acar dururuz

Kiz saka bi tarafa ben katbettim (gerci aşık falan degildim ama arkadasligini kaybettim) insallah sen ayni durumu yasamazsin
ben en azından arkadaşlığını kaybetmedim henüz. yakında onu da kaybederim. :KK43:

eskiden o değer verirken ben umursamadım. şimdi ben değer veriyorum o umursamıyor. yanlış zamanlarda oldu bazı güzel şeyler..
Ben deger veriyordun oda veritordu o aetik ceriyir mu vermiyir mu bilmiyorum ama buz gibi oldu taniyamadim bile

Bazen zaman ve sartlar farklivolsa belki hersey cok daha guzel olurdu gibi geliyor belkide olmadi gereken buydu

Ben deger veriyordun oda veritordu o aetik ceriyir mu vermiyir mu bilmiyorum ama buz gibi oldu taniyamadim bile

Bazen zaman ve sartlar farklivolsa belki hersey cok daha guzel olurdu gibi geliyor belkide olmadi gereken buydu
sen "bana abla de" diyerek ben de "ben senle evlenmeyi düşünmüyorum cınım yaa " diyerek uzaklaştırmışız işte. kendimiz etmişiz nolsun:hasta:

X