umutsuz mu?

işte bunu göze alamıyorum.
ne cevap veriyor kısmında beni suçluyor. sen beni kırdın dengesiz davranıyorsun demişti. ama dengesizlik değildi sadece tanımadan bişeyler olsun istemedim. kestirip atmam , onu kırmam hataydı. teşekkür ederim
Himm belli ki cok kirilmis ama zamanla duzelir..sen yine devam et o zaman ayni sekilde iletisimine,zamanla kirginligi bitecek gibi duruyor..insallah burada guzel haberlerinizi de aliriz:KK200:

:KK55: geldim
Oncelimle canim senin o oglanin ilgisi hosuna gitmis.oglan ilgiyi keisnce iste kaygan zemin budur (oglan sana yapmis)bosluga dusmussun.
Once hoslaniyormusun onu iyi tart bu oglan yine ilgilense yine uzaklasirmisin.
Su asamada tavsiyem akista kal sevdigini soylemissin oglan yine uzak ya baska denizlere yelken acti ya da kaygan zemin olusturuyor.
Kirlidida kndini geri cekti diye bisey yok askta gurur olmaz.
tekrar ilgilense uzaklasmam ama tekrar ilgisini nasil cekecegimi bilmiyorum. mesela subat tailinde sormustum " beni cirkin mi buluyorsun yoksa guzel mi ya da ne biliyim cekici buluyo musun" demistim o da " cirkin bulmuyorum gayet guzel buluyorum" demisti. gorsel olarak begendigini soylemisti. bir de facebookta resimlerimiz falan var, onlari kaldirmiyor, ailesi arkadaslari goruyor resimleri. her sey yerli yerinde duruyor. anlayamiyorum yaa.

tekrar ilgilense uzaklasmam ama tekrar ilgisini nasil cekecegimi bilmiyorum. mesela subat tailinde sormustum " beni cirkin mi buluyorsun yoksa guzel mi ya da ne biliyim cekici buluyo musun" demistim o da " cirkin bulmuyorum gayet guzel buluyorum" demisti. gorsel olarak begendigini soylemisti. bir de facebookta resimlerimiz falan var, onlari kaldirmiyor, ailesi arkadaslari goruyor resimleri. her sey yerli yerinde duruyor. anlayamiyorum yaa.

Bence simdi sen kendini ağırdan al sevdiginide cok dillendirme zaten seven insan halden anlar soyleyeceginide söylemişsin

Bence simdi sen kendini ağırdan al sevdiginide cok dillendirme zaten seven insan halden anlar soyleyeceginide söylemişsin
bugün yaptığım şey de nirvana oldu zaten. televizyonda program vardı. bir haber olarak geçiyordu. sunucu dedi ki "sizin de özür dilemek istediğiniz kişiler varsa yazın buradan duyuralım" dedi. ben de yazdım sunucu benimkini de okudu. :KK53:

bugün yaptığım şey de nirvana oldu zaten. televizyonda program vardı. bir haber olarak geçiyordu. sunucu dedi ki "sizin de özür dilemek istediğiniz kişiler varsa yazın buradan duyuralım" dedi. ben de yazdım sunucu benimkini de okudu. :KK53:
Ayy bileydim bende mesaj atar özür dilerdim valla ben öyle demek istememistim derdim esasında sen benik için cok kiymetliydin herkes bi yana sen bi yans demek isterdim:KK42:hadi senin kendini affetme sansin varda ben ne halt edicem

Aslında benim de hayatımda böyle bi erkek oldu.. Benim peşimden koşuyodu ben soğuk davranıyodum.. Derken uzaklaştı.. Ama sosyal medyada fotoğraflarımı filan beğenmeye devam ettiği için ben mesaj attım, aylar sonra tekrar konuşmaya başladık ama çok farklıydı bana karşı.. Ben de üstüne düşmedim.. Öyle kapandı gitti konu.. Hala beğenileşiyoruz ama dialog 2-3 ayda birBen aşık değilim ama senin gibi, çok az hoşlanma var, ama o benimle yeniden ilgilense bu sefer daha farklı davranırım :KK70:

Sen ona guzelmiyim cirkinmiyim diye sorma sen guzelsin kendine guven onay bekleme.
Oglanin ustune fazla dusme kafasibi karistir dusunmesini sagla ustu kapali.
Bu arada oglan 38 sen kac yasindasin

Sen ona guzelmiyim cirkinmiyim diye sorma sen guzelsin kendine guven onay bekleme.
Oglanin ustune fazla dusme kafasibi karistir dusunmesini sagla ustu kapali.
Bu arada oglan 38 sen kac yasindasin
ben 30. kafasını nasıl karıştıracağım? onu bilmiyorum. ilk defa böyle bir şey geliyor başıma yaş 30 olmuş tecrübesiz gibi görünüyorum ama hep ilgi gören ben olmuştum şimdiye kadar. böyle tepetaklak olmadıydım hiç.

ben 30. kafasını nasıl karıştıracağım? onu bilmiyorum. ilk defa böyle bir şey geliyor başıma yaş 30 olmuş tecrübesiz gibi görünüyorum ama hep ilgi gören ben olmuştum şimdiye kadar. böyle tepetaklak olmadıydım hiç.

Belkide ilgilini cekem herkes ilgi gosterirken bunun gostermemesi oldu farkliligi oldu

Bak bendede bu olay var biri ilgi gosterince ben niyeyse hep kendimi ondan uzak tutarim sonra zaten olmaz vah vah tuh tuh aslinda iyi cocuktu aslinda olabilirdi diye ahlanip vahlanirim

Kafasini soyel karistirabilirisn sosyal medyada alengirli foto paylas.sanki biri varmis gibi paylasimlar yap dikkatini cekecaktir aha kiz elden gidiyor panigi yarat.:deli:
begenismeyi ubutma faceden yakininda ol ama cantada keklik olma:bicak:kimse ugruna ter dokmedigi seyin kiymetini bilmez.eger o tekrar ilgienirsede cok istekli gozukme:dondurma:

Kafasini soyel karistirabilirisn sosyal medyada alengirli foto paylas.sanki biri varmis gibi paylasimlar yap dikkatini cekecaktir aha kiz elden gidiyor panigi yarat.:deli:
begenismeyi ubutma faceden yakininda ol ama cantada keklik olma:bicak:kimse ugruna ter dokmedigi seyin kiymetini bilmez.eger o tekrar ilgienirsede cok istekli gozukme:dondurma:
1.paragraftakiler kas yapayim derken goz cikarmadin :KK53:

Ama 2. Paragraf mantıkli:KK14:

Belkide ilgilini cekem herkes ilgi gosterirken bunun gostermemesi oldu farkliligi oldu

Bak bendede bu olay var biri ilgi gosterince ben niyeyse hep kendimi ondan uzak tutarim sonra zaten olmaz vah vah tuh tuh aslinda iyi cocuktu aslinda olabilirdi diye ahlanip vahlanirim
şu son 1 senedir başkasıyla ilgilenmiyorum.kimsenin ilgisini istemiyorum. sadece ona odaklı düşünüyorum. 1 2 sene önceye kadardı o ilgi çeken olmak. belki yaşlandım o yüzden bilemiyorum :KK70:

bakmayın yaşıma, ruhum hala çocuk. bu kişi piyano kursuna gidiyor. şubat tatilinde bi kere almaya gitmiştim, erken gitmişim. o sırada ben piyanodan bişey çalmaya çalıştım sonra hocası ne çalmak istediğimi anladı hoca çalmaya başladı. ben de buna döndüm " dansedelim mi? " dedim. ama çocuk gibi dedim. o da "30 yaşındaymış gibi davran biraz" dedi.

tamam yapıcam bunu. en azından uğraşıcam. bu arada face arkadaşlarımın arasında annesi de var. annesini kısıtlılara alırım görmez bişey.

sağol mutlaka haberdar edicem. olumlu ya da olumsuz.. bir şekilde sonuçlansın da. umudum olumlu olmasından yana. bıktım artık bu belirsizlikten. :işsiz:
teşekkür ederim size kalp:KK200::KK200:

Valla ben hep belirsiz yasiyorum en sonunda kendimi odaya kapiyicam kapidan disari cikmiyicam platonik seveceksem bari roman kahramanlarını seveyim sonucta oda imkansiz nuda imkansiz demi ama :KK70:

Ahhh Kâmuran ahhhh karar verdim feridenin kamuranina adik olarak kalicam:KK14:

Valla ben hep belirsiz yasiyorum en sonunda kendimi odaya kapiyicam kapidan disari cikmiyicam platonik seveceksem bari roman kahramanlarını seveyim sonucta oda imkansiz nuda imkansiz demi ama :KK70:

Ahhh Kâmuran ahhhh karar verdim feridenin kamuranina adik olarak kalicam:KK14:
belki de böyle sevmek daha güzel..
mutsuz da olmuyoruz. sadece kafamız karışıyor.:KK14:

belki de böyle sevmek daha güzel..
mutsuz da olmuyoruz. sadece kafamız karışıyor.:KK14:
derinderin derinderin bak napalım biliyomusun kendim icin istiuorsam nolayim :KK53:

Sen ara bu şahs-ı muhteremi benim dhrumu anlat arkadasin badina soyle soyle bi durum gelmis arkadasini kırmış melek gibi cocuk buz selalesine donmus arkadas badini hangi daga hangi taşa vursun bilmiyormus de

Erkek erkegin halinden anlar sen ipuvu verde cocuga kenfini nasil affettirir diye sor hem sana tajtik olur hem bana :KK53:nasil fikir ama bence sen yap bunu ikimizede fikir olur:KK70:erkek akliyla kiz akli bir olmaz yol yontem gosterir

derinderin derinderin bak napalım biliyomusun kendim icin istiuorsam nolayim :KK53:

Sen ara bu şahs-ı muhteremi benim dhrumu anlat arkadasin badina soyle soyle bi durum gelmis arkadasini kırmış melek gibi cocuk buz selalesine donmus arkadas badini hangi daga hangi taşa vursun bilmiyormus de

Erkek erkegin halinden anlar sen ipuvu verde cocuga kenfini nasil affettirir diye sor hem sana tajtik olur hem bana :KK53:nasil fikir ama bence sen yap bunu ikimizede fikir olur:KK70:erkek akliyla kiz akli bir olmaz yol yontem gosterir
iyi de ben bunları bizzat kendi adıma söylemiştim :KK70: :KK70:
neyse ama konuyu bu yöne çekip de sorabilirim. bi gideyim de. şurda aramızda 1000 kmden fazla var. her şey telefonla da konuşulmuyo anacım.:KK16:

X