umutlarını kaybetmeyen nisan ayında hamiş olmak isteyenler

ööle canım kafandan silince oluyomuş bunuda kanıtladın sen artı herşeyin hayırlısı demekki zamanı varmışş inşallah sağ salim kucağınada alırsın bitanem ne mutlu sana allah isteyen herkese versin inşallah...a.s.
bebişinle sana amannnnn nazar değmesin

bende bu ay size katildim arkadaslar.. cumartesiden bu saliya kadarda yumurtlama günlerim..
allahim en kisa zamanda isteyenlerin gönlüne göre verir insallah :içelim:

Merhabalar Ben Araniza Yeni Katildim Ama Bir Süredir Siteyi Takip Ediyorum.28 Mart Ta Aşilama Yapildi, Ancak şansimiz çok Düşük . Bu Süreçte Aşilamayi Araştirirken Bu Site Ile Taniştim. Sonuç Için Fazla Umutlanmak Istemiyorum Ama Engel De Olamiyorum Kendime

canımm allah gönlüne göre versinnnnŞeniz
hiç belli olmas umutlan demiorum ama her an herşey olabilir hayırlısıyl inş.olurra.s.

bende bu ay size katildim arkadaslar.. cumartesiden bu saliya kadarda yumurtlama günlerim..
allahim en kisa zamanda isteyenlerin gönlüne göre verir insallah :içelim:

cerezcimm bende ilk defa bu ay yumurtlama günlerimi takip ettim hayırlısı bakalım canımmma.s.

Kizlaaaarrrrrrrrrr ,
Hamileyimmmmmmmmmmmm Allah Isteyen Dileyen Herkese Nasip Etsin Sanirim Bana Uğur Getirdi Bu Liste.

TEBRİKLERRRRR GÖKDENİZ ABLA..(yaşından dolayı abla yazdım) allah bebişini sana bağışlasın. sağlıklı bir hamilelik dilerim. nisan ayının ilk hamişineee KOCAMANNNNN ALKIŞŞŞŞŞŞŞ

KIZLAR benide ekleyebilirmisiniz listenize. gerçi bütün nisan ayında hamiş olmak isteyenler listelerine ekledim kendimi . sakıncası yoksa bu listede de olmak istiyorum. 15 NİSAN

Kizlaaaarrrrrrrrrr ,
Hamileyimmmmmmmmmmmm Allah Isteyen Dileyen Herkese Nasip Etsin Sanirim Bana Uğur Getirdi Bu Liste.

:teytey::teytey:CANIMMM TEBRİKLERRR GÖZÜNAYDIN HAYIRLI OLSUN BEBEĞİNNN
:teytey:nisan ayının ilk hamişi bunlar sana:sm_cool:a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kizlaaaarrrrrrrrrr ,

tebrik ederim gökdeniz,Allah saglikcakla kucagina almayi nasip etsin,yanilmiyosam 10 nisan dogum gunun ,sana en guzel hediyen olmusdur,benimde aynen10 nisan dogum gunum,insallah bende alirim hediyemi,ben beklemedeyim 1 hafdam var bakalim nisan ayi ugurlu gelsin hepimizea.s.

oley oley oley..........................:teytey:
gökdenizcim tebrikler bende güzel haberlerini beliyordum zaten
kızlar darısı tez zamanda başımıza işallah

kıslarrr inanamıorum geçen hafta hastaydımm daha çokkkk zaman var derken yine hastalandım ki hiç şaşmazdı regl günümm

merhaba kızlarrrr hepinize tek tek tek teşekkür ederim sizden gelecek güzel haberleride bekliyoruz.Allah hepimizin gönlüne göre versin arkadaşlar.

Kizlar Ya Gene Ayni Odu Geçen Ayki Gibi Ikinci çizgim Silik çikti Geçen Ay Böyle Oldu Adet Oldum Dua Edin Ne Olur Hamile Olayim Inşallah

kızlar benide eklermisiniz listenizee:) banada uğurlu gelir işallah:)27 nisan gökdenizcim tebrik ediyorum.darısı isteyen herkesin başına

zeynepcim hemen çıktı ve çok belli idi ama işte ilk çizgiye göre açık renkli
geçen aykiler çok sonra çıkıyor ve belli belirsizdi adetim üç gün geçti bilmiyorum ne yapacağım bugünlerde kan tahlilşi yaptıramam görev yaptığım yerde hastane yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…