umutlarını kaybetmeyen nisan ayında hamiş olmak isteyenler

ayyy canım çok sevindim..bence hamilesindirr..sen yarın yine bir test al yap ama mümkünse başka marka yap o zaman kesin anlarız..inşallah vardır..haber vermeyide unutma..

benım gecen ay 4 gun gecmışti.çok umutlanmıştım.çünkü adetlerim düzenlidir.test yapmıştım ama tek çizgi çıktı( nasıl üzüldüm anlatamam.şimdi bekliyorum inşlh bu ay hamişimdir.18 ay oldu. bence sen hamişsin tebrikler çünkü çift çizgi çıkmazdı sabah tekrar dene inşallah hamişsindir çok sevindim

kızlar umutsuzluğa kapılmayın lütfen günü gelince hapimiz çatır çatır doğuracağız işallah

kızlar gerçekten hamileyimdir demi geçen aydan sonra ultrasonda görmeden inanamayacağım galiba inşallah rabbim nasip etmiştir inşallah bebeğim benimledir her test yapışımda kalbim yerinden çıkacak diyorumki yarın bekleyip perşembemi yapsam test aldım hazır duruyor başka marka

canım öyle bekleyebiliyosan perşembe yap daha kesin olur...ayyy ben olsam yarın daha sabah aydınlanmadan yapardım bide uyuymazdım..ama sen bana uyma

kızlar hamiş haberi yok mu sevinelim beklemedikilere ne oldu haber yok mu nerdesiniz kızlar

Eveeeet kızlar bugün kan testi sonucumu aldım NEGATİF. özellikle yaptıracağımı burda söylemedimki heyecan yapmayayım diye. neyse bende mayısa kaldım. şimdi adeti bekliyorum. inşallah çabuk gelir çünkü çok gerginlik yapıyor bende a.s. ama nedense içimde bir mutluluk var delimiyim neyim hahahaha :roflol:

Canım benim üzülme sakın inşallah önümüzdeki aya hamiş haberini alırız allaha emanet ol.a.s.Şeniz

dıptısdıptıs çok üzüldüm canım yaa mayısta inşallah hamile kalırsın. bende heyecan başladı adetime 5 gün var daha ama adet olmak istemiyorum hamiş olmak istiyorum. dün arkadaşlara bebek görmeye gittik çok tatlıydı yaaa biz ne zaman bebişimizi koklayacağız. mevlam herşeyin zamanını ayarlamıştır hayırlısı olsun.

zeynepçim ne oldu testini yaptım....sonucunu söylemedin...CADIARZU

dipim sağlık olsunn günler çookk birgün olacak inşallahhh
birgün bu listeden çıkacağızda yeni gelenlere destek olacağızz

kızlaaaaaaaaaaaaaaaar hamileyiiiiiiiiiiiiim rabbim nasip etti bana dr gittim bugün kan testinde belli oldu hepinize dua ediyorum inş hayırlısıyla rabbim görmek nasip eder hepinize teşekkür ederim

kızlaaaaaaaaaaaaaaaar hamileyiiiiiiiiiiiiim rabbim nasip etti bana dr gittim bugün kan testinde belli oldu hepinize dua ediyorum inş hayırlısıyla rabbim görmek nasip eder hepinize teşekkür ederim

canımmm çok sevindim..allah kucağınada almayı nasip etsin tatlım...:teytey:

amin zeynepcim adaşım rabbim isteyen herkese nasip etsin şimdi düşmemesi benimle kalması için dua ediyorum

aklına kötü şeyler getirme niye düşecekmişki tutunmuştur o sıkı sıkı merak etme sen...kendini yorma..belirti hissettinmi hiç..neler yaptın anlat bakiim... öyle kuru kuru hamileyim demekle olmuyo şeker..

dokuz aylık evliyim ilk dört ay hapla korundum sanki hamile kalabiliyormuşum gibi sonra ki ay bıarkınca hamile kalamadığımı öğrendim sonra geçen ay nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde idrar testinde pozitif çıktı ama bir iki gün sonra adet oldum sonra dr gittim klomen ve çatlatma iğnesi oldum.

belirtim yok sadece biraz midem bulanıyor ve göğüslerim şiş bugün dr gittim alttan baktı göremedi üstten baktı göremedi sonra rahim duvarı kalın dedi bu hamilelik belirtisi dedi kan testinde çıktı on gün sonra gel görelim dedi böyle işte

ayyy canım ya bende bu ay çatlatma iğnesi oldum inşallah benimde tutar..gerçi benim adete 1 hafta var ne göğüslerimde nede başka yerimde ağrım var..akıntın varmı pekii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…