Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Kayracım lütfen üzülme.
ben ekimde tam 1 senedir beklior olacağım bebeğimi ve hala yok,tedaviye başladığımda bekar olan arkadaşlarım evlendi ve hamile şu an,çok kötü ve çalıştığım ilçede hmen herkes hamile ve ben tüm bunların ortasındayım.tüm bunları bi yana bırak babacım akciğer kanseri ve tahmin edersinki çok vakti kalmadı.
ve ben 8 ay boyunca yanlış teşhisle yanlış ve eksik tedavi gördüm,pko olduğumu öğreneli 2 ay oldu ve şu an umutsuzca bekliorum,bana konulan teşhis bile bazen kuşkulandırıo beni.
Anlayacağın hayattaki sınavımız bu bizim,beterin beteri var.benden daha talihsiz durumlarda var,ve bu yuzden şükür diorum.Napalım herşeyin bi vakti var ve üzülmek hiç bişeyi kolaylaştırmıyo...
biz üzülünce eşlerimizde mahvoluyo,ben bi ara terketmeyi bile düşündüm bebek yapamıorum die...Ama yanlış bunlar.kocişlerin kıymetini bilmek şart...bebek derken onlardan da olmayalım şu kısa hyattta...:teselli:

Nurum biraz daha iyiyim.adetime 5 gün var ama 1-2 damla tuvalette kan geldi açık pembe yani.Ama şimdi kesildi.belki de yerleşme kanamasıdır ha ne dersiniz? olabilir mi? Allahtan hayırlısını diliyorum artık.

Kayracım be de aıt yakınlarındayım.bengörevdeyim halen.Eşin subay mı?

Nurum biraz daha iyiyim.adetime 5 gün var ama 1-2 damla tuvalette kan geldi açık pembe yani.Ama şimdi kesildi.belki de yerleşme kanamasıdır ha ne dersiniz? olabilir mi? Allahtan hayırlısını diliyorum artık.

tabiki olabilir canım kilotta kahverengi görünüp silerken pembe olduğunu duymuştum yerleşme kanamasının

Nurum artık oluruna bıraktım.adet gününü bile düşümeyeceğim.

Asyacım yeşilaycıyım inanır mısın?Ama kahveni içerim.dükkan nerede?

Asyacim konya forumunda konuşuyorduk ya tuba ne yapmiş,hani üçüzleri olacakti?doktor değiştireckti?hatirladin mi?

Kayracim gülbahçem her zaman desteğiz size.asla diştan hissetmeyin.siz de katildiniz ailemize.

rabbim dilerim babanın görmesini sağlayacak vakitte evladını gönderir ve babanı torununa bağışlar.evet herşeyi biliyorum ama bende evladımı toprağa verdim bunu düşmanıma dilemem beraber hamile kaldığım 5 arkadaşım vardı ikisi doğurdu ikiside bugün yarın doğurur.kimseyle görüşmüyor konuşmuyorum.dışarı çıkmıyorum sorulardan tühlerden vahlardan nasihatlerden yoruldum.işim ve evim o kadar.dualarım bu mübarek gecede hepinize inanın...

aybalacım inşallah canımm bu ay hamişsindir benim çok umudum yok bu ay neticede tedavi sürecim devam edio,aralıkda kurbandan sonra aşılama yaptırmaya karar verdim,adet ağrılarım başladı zaten,bu işi desteksiz beceremeyeceğim sanırım...Ali Acar a gideceğim öbür ay ve hazırlıkları tamamlayacağım kurban erteside aşılamamı olacağım.İnşallah tutarda,hatta ikiz olurda inşallah zamandan tasarruf ederim de şu çektiklerime değer....

kayra canım,dertler türlü türlü işte napacaksın.Allahım sana sabır ve metanet versin canım....herzaman konuşmaya hazırırz burda,hepimizin derdi hakikaten bir tatlım...güç alacağız artık birbirimizden,hiç bişeyin tadı yok inan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…