Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

olumlu düşün nasıl düşünürsen hayatın o yönde gider çoğumuzun yaşadığı kötü günler oldu ama yendik mutlu olmak bizim en büyük hakkımız hayattyız bunu kendimize zindan etmemek gerek :1rolleyes:

öyle yapmaya çalışıyorum ama dedim ya yaşadıklarımdan sonra olumlu tarafımı bebeğimle gömdüm...

amin canim.bende senin icin ve bebek sahibi olmak isteyen herkes icin dua edecem.onlar kabul ederler canim yeterki biz kendimizi dislanmis hissetmeyelim,bu ay umitlimisin sende son regelin nezaman insallah bizde birgun hamileler listesine yaziliriz canim allahim yardimcimiz olsun

evet canım ümitliyim ama rahim ağrısı var birde bacaklarım ağrıyor 15 gündür başka birşey yok.rahim ağrısı yeni çıktı ne anlama geliyor bilmiyorum.regl tarihim 26 sı pazar günü allahım esirge yalvarırım.

hepimizin duası kabul olcak işallah bak bana bugun doktor hamile kalmıcaksın bi süre dedi ama ben şimdi bakalım doğrumu demiş denemeye gidiyorum :eek: size iyi akşamalr arkdaşlar banada bol şanskaydirigubbakcemile3

rabbim gönlüne göre tez zamanda versin.kolay gelsin.

aybala ve diğer kızlar böle yaparak üzülerek yalnızca süreci uzatıosunuz yahuuu...yani siz üzüldükçe ne değişioki,daha çok uzaklaşıo bizden kuzucuklarımız...yapmayın böle ya,bu bi saglık sorunu ve geçecek inşallah....

aybala ve diğer kızlar böle yaparak üzülerek yalnızca süreci uzatıosunuz yahuuu...yani siz üzüldükçe ne değişioki,daha çok uzaklaşıo bizden kuzucuklarımız...yapmayın böle ya,bu bi saglık sorunu ve geçecek inşallah....

asyacan7 sana katılıyorum canım moralini bozunca süre uzuyor ne olur üzmeyin kendinizi

evet ama hayatta en sevdiğim renk olan kırmızıdan şimdi nefret ediyorum.her ay beklemek son günlerde ağrılar başlayınca yıkılmak o rengi görmemek adına bildiğin tüm duaları okumak ve çok ümitliyken yıkılmak çok zorrrrrrrrrrrrr.

asyacan7 sana katılıyorum canım moralini bozunca süre uzuyor ne olur üzmeyin kendinizi

doktorda sorun bulamıyor tamamen şartlandırma ve psikolojik diyor.ama elimde değil napıyım.mevlam görelim neyler neylerse GÜZEL EYLER.demekten başka çarem yok.bakalım pazara birşey kalmadı.

evet ama hayatta en sevdiğim renk olan kırmızıdan şimdi nefret ediyorum.her ay beklemek son günlerde ağrılar başlayınca yıkılmak o rengi görmemek adına bildiğin tüm duaları okumak ve çok ümitliyken yıkılmak çok zorrrrrrrrrrrrr.

Canım emin ol seni çok iyi anlıyoruz yaşadıkların zor şeyler ama tekrar o duyguya sahip olacaksın sadece sen kendini üzme tamam mı canım her zaman burdayız ve sana desteğiz:teselli::teselli:

yarın görüşürüz.umarım yarına hepimiz daha umutlu ağrısız sızısız gülümseyerek isteklerimize en kısa zamanda kavuşmanın umuduyla uyanırız.teşekkür ederim paylaşımınız için...

X