Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ohh neşen yerinde nasıl bebiş gittinmi doktora bugun

doktora haftaya gidecem canım yolada çıkacam ya sadece kan testi yaptırıp geldim bide daha çok küçük 3+4 günlük:dance: allahım inş en kısa zamanda sizlerede nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq:

slm gülbahçesi.daha yeniyiz diye sanırım kabullenmediler bizi cevap veren yok baksana.neyse sorun değil.emin ol sanada tüm kalbimle dua edeceğim.rabbim bizide duyar,görür.

slm gülbahçesi.daha yeniyiz diye sanırım kabullenmediler bizi cevap veren yok baksana.neyse sorun değil.emin ol sanada tüm kalbimle dua edeceğim.rabbim bizide duyar,görür.

Canım benim neden kabullenmeyelim sizi ya üzülürüm böyle derseniz tarihlerinizi verinde hemen ekleyeyeimhihoyyyt

26 ekim benim tarihim ama bu ayda yıkım olacak sanırım

canım öyle düşünürsen gerçekten öyle oluyor ben 7 aydır bunu yaşıyordum bu ay eşimle karar verdik hiç düşünmeyeceğiz Allahım bize vereceği zamanı bellidir takmayalım dedi gerçekten takmadık ama hergün çalıştık Allahım bizede nasip etti. hemde bizim listemiz uğurludur herkes tadacak o duyguyu

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZELLERİMİZ (24.10.2008)
:CüvCüv:
* S.ozozel.....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül.............................( Eylül )
* nazers........................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ...............................( Gülşen )
* umutyaren.................................( Derya )
* fatoş3458...................................( Fatoş )
* ssengün......................................(Seher )
* papatya.....................................(Almina )
* plnsu..........................................
* s.d.34…………………………..(Sibel)
* xxh.ydxx………………………(Hülya)
*peri_efe………………………….
*naz&pıtırcık……………………..(Naz)
*nesecrin…………………………...(Neşe)
*güzelkızMS……………………….
*naren05……………………… (Nazik)
*isil_ufuk…………………………
*nevergiveup18……………………
*brisling.............................. (Dilek)
*nur_84...................................... (Nur)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ
1-sevcan…….............................25 Eylül(Sevcan)
2-ateş parçası…………………..3 Ekim
3-crazybaby...............................6 Ekim (Nasip )
4-alabama..................................7 Ekim ( Şebnem )
5-gulcangulcan......................... 7 Ekim
6-seli999………………………..11 Ekim
7-NEHİR………………………19 Ekim
8-vermidon……………………20 Ekim
9-nh3…………………………..22 Ekim(Banu)
10-gizemx.............................. ….24 Ekim(Gizem)
11-serencederen…………………24 Ekim
12-bumuyani…………………….24 Ekim(Kadriye)

13-ravzanur............................ .25 Ekim( Nurten )
14-nergis55………………………26 Ekim
15-kayra42……………………….26 Ekim
16-benssenb................................. 28 Ekim
17 -Aybala 42 ..............................30 Ekim (Elif)
18-asyacan7……………………..31 ekim
19-Burcusal……………………..5 Kasım(Burcu)
20- myhope............................ ......6 Kasım ( Ayşe )
21-serdi........................................8 Kasım
22-sıla_84.............................. …18 Kasım
23-aysima_85....................... ….( Gülcan )
24-neşeli................................. ..(Neşe)
25-özgün2008........................ (Özgün)
26-nmb2358........................... (Nagehan)
27-Monarosa.......................... (Nalan)
28-aşis.................................... (Asiye)
29-CZC.................................... ( Zeynep )

erken doğumla tüm hayallerimi ümitlerimi karanlıktaki tek ışığımı oğlumu kaybettim.sence umutsuz olmamak eldemi?allahım diyorum isyan değil ama çok acı çekiyorum.ve kaç doktora gittiysem hepsi ruh sağlığın için tekrar hamile kal dedi.ama olmuyor işte.bu ay umudum var ama beni korkutan ve anlamadığım bir rahim ağrısı ve bacak ağrısı var başkada ağrım yok.daha önce bunları hiç yaşamamıştım dersem yeridir.

o yüzden bebek dilemek değil sağlıklı özürsüz ömürlü bu dünyada ve diğer dünyada önce allaha sonrada bize hayırlı evlat dilemek önemli.sadece ayağa kalkmaya tekrar yaşamaya başlamaya ihtiyacım var.öğretmenim ama çocuk görmeye dayanamıyorum ah diyorum keşke diyorum olmuyor.çok çaresiz,çok mutsuzum.dualarını bizlerden esirgeme olurmu nurcuğum.

herkez burda sorunlarını paylaştı birbimizin desteğiyle daha hayat bağlı daha umutlu olduk çoğumuzda hayallerine kavuştu listeye bakarsan hamile olan arkdaşlarımın hepsinin bi hikayesi var umutların hiç tükenmesin Allah hepimize yardımcı olucak :Saruboceq:

umarım olur gerçekten artık umudun bittiği yerdeyim.kapkaranlığım.kendimle beraber o kadar çok insanı hırpalıyorumki elimde olmadan.

allahım diyorum benim durumumda olanlara her ayı korkuyla bekleyen herkese bir ışık göster inanın aylardır okuyordum ama yazmıyordum.aylardır nette olan olmayan herkese dua ediyorum.kırık tarafımla ettiğim duam belki kabul olur diye.

umarım olur gerçekten artık umudun bittiği yerdeyim.kapkaranlığım.kendimle beraber o kadar çok insanı hırpalıyorumki elimde olmadan.

olumlu düşün nasıl düşünürsen hayatın o yönde gider çoğumuzun yaşadığı kötü günler oldu ama yendik mutlu olmak bizim en büyük hakkımız hayattyız bunu kendimize zindan etmemek gerek :1rolleyes:

amin canim.bende senin icin ve bebek sahibi olmak isteyen herkes icin dua edecem.onlar kabul ederler canim yeterki biz kendimizi dislanmis hissetmeyelim,bu ay umitlimisin sende son regelin nezaman insallah bizde birgun hamileler listesine yaziliriz canim allahim yardimcimiz olsun

hepimizin duası kabul olcak işallah bak bana bugun doktor hamile kalmıcaksın bi süre dedi ama ben şimdi bakalım doğrumu demiş denemeye gidiyorum size iyi akşamalr arkdaşlar banada bol şanskaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…