Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

öyle yapmaya çalışıyorum ama dedim ya yaşadıklarımdan sonra olumlu tarafımı bebeğimle gömdüm...

evet canım ümitliyim ama rahim ağrısı var birde bacaklarım ağrıyor 15 gündür başka birşey yok.rahim ağrısı yeni çıktı ne anlama geliyor bilmiyorum.regl tarihim 26 sı pazar günü allahım esirge yalvarırım.

rabbim gönlüne göre tez zamanda versin.kolay gelsin.

aybala ve diğer kızlar böle yaparak üzülerek yalnızca süreci uzatıosunuz yahuuu...yani siz üzüldükçe ne değişioki,daha çok uzaklaşıo bizden kuzucuklarımız...yapmayın böle ya,bu bi saglık sorunu ve geçecek inşallah....

asyacan7 sana katılıyorum canım moralini bozunca süre uzuyor ne olur üzmeyin kendinizi

evet ama hayatta en sevdiğim renk olan kırmızıdan şimdi nefret ediyorum.her ay beklemek son günlerde ağrılar başlayınca yıkılmak o rengi görmemek adına bildiğin tüm duaları okumak ve çok ümitliyken yıkılmak çok zorrrrrrrrrrrrr.

asyacan7 sana katılıyorum canım moralini bozunca süre uzuyor ne olur üzmeyin kendinizi

doktorda sorun bulamıyor tamamen şartlandırma ve psikolojik diyor.ama elimde değil napıyım.mevlam görelim neyler neylerse GÜZEL EYLER.demekten başka çarem yok.bakalım pazara birşey kalmadı.

Canım emin ol seni çok iyi anlıyoruz yaşadıkların zor şeyler ama tekrar o duyguya sahip olacaksın sadece sen kendini üzme tamam mı canım her zaman burdayız ve sana desteğiz:teselli::teselli:

yarın görüşürüz.umarım yarına hepimiz daha umutlu ağrısız sızısız gülümseyerek isteklerimize en kısa zamanda kavuşmanın umuduyla uyanırız.teşekkür ederim paylaşımınız için...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…