Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kizlar merhaba ben de yeniyim. deneme konusunda oldukca eskiyim de sitede yeniyim. 10 ay denedik. yumurtlama agrim oldugu icin gunleri sasirmiyoruz. ama yine de olmadi hala. bu aydan nedense cok umutluyum. beni de listenize ekleyin lutfen. Allah hepimizin sesini duyar Insallah.

slm kızlarr başdan beri okuyorum yadıklarınızı benidealın aranıza

hoşgeldiniz kizlar.umarim sitemiz size de uğur getirir.allah gönlünüze göre versin..

ÜÜÜÜFFFFFF HADİ UYANIN YAAAA CANIM SIKILDI KİMSE YOKmirmirmirmir
HADİ KALKIN KIZLAAAAAAAAAAAAAAAAARRR

kaydirigubbakcemile

herkeslere günaydınlar alminacım gizemim dum spirespero a.s. fatoşum nasılsın durumun nasıla.s.

Bilmiyom annemi babami ablalarimi ozleuyom 2 gundur diceksiniz goremiyomusun pazr gunu beraberdik ama özledim

melankolia inşallah en kısa zamanda bebeişine kavuşursun:CüvCüv: :Saruboceq:

xxh.ydxx ve gundoğmadan sizlerde aramıza hoş geldiniz

aylincim hadi az kaldı inşallah tutmuştur bebişinde hamişsindir :Saruboceq:

mervecim sende hem saymıcam diyon hemde saymadan duramıyosun kaydirigubbakcemile3

Öncelikle herkese günaydın...Yeni gelen arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniza.s.

herkeslere günaydınlar alminacım gizemim dum spirespero a.s. fatoşum nasılsın durumun nasıla.s.

Valla sehercim hiçbir fikrim yok ama ağrılarım var .1 eylüle kadar kafama takmıycam demiştim bu kararımı sürdürüyorum,1 eylülde doktor kontrolüm var bakalım ne diyecek?
:uhm::uhm::uhm:

Bilmiyom annemi babami ablalarimi ozleuyom 2 gundur diceksiniz goremiyomusun pazr gunu beraberdik ama özledim

Hamileliğin kadınları duygusallaştırdığını duymadın mı hiç?benim hamile bi yakınım vardı reklam filmlerinden bile etkilenip ağlıyordukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

günaydın tatlı anniş ve anniş adayları yeni doğan gün hepimize uğur getirsin inş.hepimiz hamiş olalım bu ay ve diğer arkadaşlarımıza dua edelim.

günaydın kızlar baştan beri okudum hepp dün enson sayfaya geldimm hepinizle üzüldüm sevindim hamile olan arkadaşlara çok sevindim allah hayılısaglık çocuklar kucagınıza almayı nasip etsinn bizlerede en yakın zmanda inşallah

teşekkürler gizem ve sengün sengün sana çok sevindim seninle yaşadım hissettiklerini gizem inşallah bizde kalcaz hamile sevinecez allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…