Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

almina mıydı ismin canım ben daha karıştırıyorum dün 1 bugün 2 :))) bebişin de hayırlı olsun inşallah darısı başımıza

amin inşallah isteyen herkese hayırlısıyla tattırsın. bizim ilk denememizdi bu ay ama dün regl oldum :KK43: kısmet ne diyelim

fatosun bu arlar baya bı dıkkatetmesı lazım kendıne 1ne kadar falan yok bence sen hemen gıt erken gorulmesı

ben de memnun oldum sehercim :) senin bebişin de hayırlı olsun canım çok mutluyum adınıza

amin inşallah isteyen herkese hayırlısıyla tattırsın. bizim ilk denememizdi bu ay ama dün regl oldum :KK43: kısmet ne diyelim

banucum zaten ilk ayda tuturma oranı % 25 miş bak benimde tutmadı ama ikinci ayda maça sıkı hazırlan benim tutu çünkü seninde tutar inşallah:Saruboceq:

bısey olmaz onumuzdekı ay tutar cnm merak etme sadece bırazdaha ıyı calııcaksın yumutlama gunu bılıyomusun

ılk ayda tuturdum okadar calısmaya arastırmaya banu bana renlı tarıhını yaz ve duzenlı olurmusun onuda yaz kac gunde bır olursun 22 mı 28mı 30 mu 35 mı

hıc yok bulandım sanbahları bıraz oluyo masallahı var benım ufaklıgın gıkı cıkmıyo sehercım

kıslar benim reglim biraz düzensiz internetten bikaç siteden baktım tarihlere ama bilemiyorum burdan okuduğum kadarıyla testler varmış yumurtlama günü için onlar hakkında ne dersiniz denemenin faydası oluyor mu

kıslar benim reglim biraz düzensiz internetten bikaç siteden baktım tarihlere ama bilemiyorum burdan okuduğum kadarıyla testler varmış yumurtlama günü için onlar hakkında ne dersiniz denemenin faydası oluyor mu

banucum düzensizse günlerin yapacağın tek şey gün aşırı ilişkiye girmek olur yani bi gün var bi gün yok

X