Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hoşbuldum gizemcim tatil süperdi bol boö denize girip güneşlendim kapkara birşey oldum:roflol:listeyi güncelledim ama sana devir ediyorum hayatım:1hug:
yok be canim sen o işi herkesten güzel yapiyorsun sen devam et isterim tabi sen de istersen.hemde dua ediyormuşsun ya allah razi olsun nasipciğim.
hoşbuldum gizemcim.1 senelik evliyim bu ay bebek yapmaya karar verdik işte.umarim ilk aydan tuttururuz.8ay önce bi düşük yapmiştim.8aydir korunuyoduk ve bu ay artik biraktik bakalim rabbim yüzümüze gülecek mi.
inşallah bu site sana da uğurlu gelir canim bebişine taz vakitte kavuşursun
gizemcim hoş geldin doktorun sana dediği doğru olabilir bak dikkat et biliyosun belirtiler vardı sendede eğer bebek olduğu halde rahme tutunamassa kendini atıyomuş dışarı
evet canim ispati yokmuş ama adetimin gecikmesi testin pembe çikmasi ve adetin ikinci günü gelen parçalar bu ihtimali gösteriyor
gizemcimm bakalım gülüm bende bekliyorum bakalım dualarımız inşallah kabul olur..seninde inşallah önümüzdeki ay tutar bebişinnn
inşallah canim.çok dua edelim mübarek ay hem de..
merhaba arkadaşlar. Dün tanıştım bu siteyle ve hemen üye oldum. Gördüğüm kadarıyla muhabbet, arkadaşlıklar süper aranıza katılmayı çok isterim :) bizim de bu ay ilk denememizdi ama olmadı bugün regl oldum 1 gün gecikmeli kısmetimiz neyse o. Tüm hamilelere bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim. Benim gibilere de ne diyim... Inşallah bebişlerimiz bize sımsıkı tutunur :))) hepinize sevgiler.
hoşgeldin banu.inşallah bu ay sen de hamişlerimizden olursun
doğru söylüyorsun.benim meleğim kendini dışarı attı.bu gün öğrendim.kelimeler boğazıma takılıyor.boşluktayım.senağlama

canim noldu sana hele bir anlat.üzülme lütfen.bak pembe çizgiyi gördüm kan testi yaptirmak için bana destek olsun diyeannemi çağirdim kadincağiz işini gücünü birakti geldi tam evden çikarken adet oldum yikildim yikildik ama toparladim kendimi.ne yalan söyleyeyim eylülden pek umudum yok.ramazan ayi ya tembellik yapariz biz bu ay.ama inşallah sen canim bu ayda bebişine kavuşursun her kişin onu bahar her gecenin sonu aydinliktir canim.umutlarini kaybetme.

Ben artık erteledim.Mart ayına kadar falan düşünmüyorum.Kahverengi lekelenmem vardı
3 4 gün sürdü.doktorum yerleşme kanaması dedi.sevindim Bu gün doktora gittim.Dönüşte eve geldim.Sancım başladı.Bişiler içimden boşalıyordu.akılam hiç kan olacağı gelmedi.>Gittim baktım aşırı bir kan var hala da durmadı.Meleğim beni bırakıyormuş.Saqbahtan beri donmuş kalmıştım ağlayamıyordum bile titremelerim vardı.en sonunda ağlamaya başladım kafamın içi bomboş ben boşluktayım neye karar vereceğimi şaşırdım.

Ben artık erteledim.Mart ayına kadar falan düşünmüyorum.Kahverengi lekelenmem vardı
3 4 gün sürdü.doktorum yerleşme kanaması dedi.sevindim Bu gün doktora gittim.Dönüşte eve geldim.Sancım başladı.Bişiler içimden boşalıyordu.akılam hiç kan olacağı gelmedi.>Gittim baktım aşırı bir kan var hala da durmadı.Meleğim beni bırakıyormuş.Saqbahtan beri donmuş kalmıştım ağlayamıyordum bile titremelerim vardı.en sonunda ağlamaya başladım kafamın içi bomboş ben boşluktayım neye karar vereceğimi şaşırdım.

canım allah yardımcın olsun allah sana sağlık uzun ömür versin sen ertele kafanda ama korunmayında güzel allah yerine yeni bir melek getirir:1hug:

aysima, canım çok geçmiş olsun...
bence bişeylere karar vermek için çok erken, acın o kadar tazeki ne desek sana teselli olmaz biliyorum.
bol bol dua et, allah eşine ve sana sağlık verdiği sürece sizin bir meleğiniz her zaman olabilir unutma..
hastanede bebeğim alıncağında hemşirenin bana söylediğini söyleyeyim en son olarak: "neden bu kadar ağlıyorsun ki, başına gelen üzücü olabilir ama sen anne olabileceğini öğrendin bir çok kadın bunun için yıllarca uğraşıyor bazısı asla anne olamıyor..

geçmiş olsun aysimacım Allah bi daha böle bi acı vermesin çok üzüldüm.

hoşbuldum arkadaşlar listeye beni de eklersiniz dimi son adet tarihim 25 ağustos

Geçmiş olsun tekrardan aysimacim.dua et bol bol.rabbim herşeyin hayirlisini verir biliyosun demek ki hayirli değilmiş senin için öle düşün bende 8ay önce bi düşük yaşamiştim ne kadar zor olduğunu biliyorum.ama zaman herşeyin ilaci.umarim en yakin zamanda tekrar hamiş kalirsin.

herşeyin başı sağlık arkadaşlar Allah büyük hepimizin gönlüne göre versin inşallah

hoş geldin canıma.s.

Teşekkür ederim canım.
Bu arada reglim gecikti test yapıyorum fakat tek çizgi çıkıyor.inanın bi kaçtane test yaptım. çünkü içimde sanki hamileyim hissi var.ne yapıcam bilmiyorum.kafam çok karışık.:çok üzgünüm:

ben aranıza yeni katıldım bende bebek bekliyorum inş. olur allah hepimize nasip etsin

herkese selamlaarr..
nasipciim hoşgeldiiin, tatilin güzel geçmişş çook sevindimm..
gizemcim sende burdasın seni yine umutlu görmek çook güzell..
sehercim, alminacııım bebişlerinizin iyi olmasına çook sevindimm, inşallah böle devam eder pıtırcıklar.
aysimacım çook geçmiş olsun canım benim, hiç üzülme herşeyin bir hayırlısı vardır biliyorsun doğa mükemmeli istiyor ve 3 dolmadan böyle düşükler olabiliyor..
yeni katılan arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniiiz umudumuz umut olsun karınlarımız bebişlle dolsun inşallah, ben ikiz istiyoom..
merveeee şekeriim aynı günleri sayıyoruz farkında mısın:)
bakalımmmm ne yaşıcaz bu ay:)

fatoşcuum eğer şikayetin hala devam ediyorsa bence dr'dan randevunu al ve bir kontrole git tatlımm.
belki müdahale edebilecği bişeyler vardır.

slm kızlar nabersiniz? yeni hamişleri kutluyorum. bugün ilaç bitti yarın yumurta kontrolüm var kızlar bana dua edin.

X