Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Sende hoşgeldin ayşecikkkkkkkkkkkk.Nasılsın bakalım canımŞeniz

canım senden küçük benim bebişim aramızda 3 gün var benim 2 gün sonra 3200 lere çıkıcak o zaman 5 +1 günlük olucak alminacım senin doktora gittiğinde 4+6 günlüktün yani benim şuan olduğum durumda kesnin gözükmesi için 1500 olması gerekli bu gün gitsem belki benimkide gözükürdü ama salıya kadar az kaldı neyse

GÜNAYDIN CANIM.DUA ET TATLIM BUGÜN SAAT 2 GİBİ HASTANEYE GİDECEĞİM.

canım inşallah hamişsindir Allah gönlüne göre versin hayırlı haberlerle gelesin inşallahhh:Saruboceq::Saruboceq:
ama bunalım falan dersen bi daha yersin oklavayı demedi demeeeeeee burası umut topiki değil mi sonuçta hepimiz hamişizzzzzz yani sırası geldiğinde hepimiz anne olacağız unutmaaaaaaa:1hug:

hamıslerım ben sım cıkıyorum evı tolayım hazırlık yapayım dr geldımı yazrım sız e

ayşecim çok haklısın lakin o kadar umutlandıktan pembe çizgiyi gördükten sonra gece adet sancısı çekince dünya başıma yıkılmış gibi oldum meğer zaten böyle şeyler olurmuş.en iyisi kan testi yaptırmam.ona da bir kaç saat kaldı canım.

gızemın geldıgımde o guzel haberı bıze var allah gonlune gore versın senı sevıyorum butun hamıslerım yegenlerıme dıkat edın anne adayları allahım hepınız e tatdırsın bu duyguyu

gızemın geldıgımde o guzel haberı bıze var allah gonlune gore versın senı sevıyorum butun hamıslerım yegenlerıme dıkat edın anne adayları allahım hepınız e tatdırsın bu duyguyu

amin amin herkese nasip eder inşallah :Saruboceq: sende dikkat et bebişe:1hug:

Sende hoşgeldin ayşecikkkkkkkkkkkk.Nasılsın bakalım canımŞeniz

a ayse cım hos geldın guzelım nsılsın
hoş bulduk kızlarrrrrrrkaydirigubbakcemile5

hayırla gidip gelesin hamişim diyesin inşallah canımmmmmmmma.s.:Saruboceq::Saruboceq:

canım git gel hemen sonucu bildir, ben bile heyecanlandım sanki kendi kan testim hihihi:teytey:a.s.

gizemim nerelerdesin hadi vakit yaklaşıyo

kızlar daha gidemedim bile.annemi bekliyorum aksilik işte o da geç kalmış.14:30 da falan burda olacak.3te anca doktorun yanında olurum testi yap sonucu bekle kaçta gelirim hiç bilmiyorum.geç olsun da sonucu iyi olsun inşallah.hala adet olacakmışım gibi hissediyorum:a015:

kızlar ben kahvaltımı yapıp geliom, en fazla 15 dk sürer. bu arada bende de heyecan var. gonapheneyle 3. günüm bugün. sızlıyo rahmim ama yumoşlardan mı oluo bilmiom.ay insallah bu ilk aydan tutarda strese gerek kalmaz. allah dualarımızı kabul etsin kızlarr. amiiiiiiiiiiin

amin canım.RABBİM TÜM İSTEYENLERE VERSİN İNŞALLAH

AMİN CANIM İNŞALLAH TUTARDA SENDE GELECEK AYIN HAMİŞİ OLURSUN :Saruboceq:

aysimacım sen genede dikkat et yerleşme kanaması falanda olabilir oda lekelenme yapıtor

canım inşallah dediğin gibidri çünkü hala kan gelmedi bu gün 3. gün.Çok açık kahverengi ile sarı araı akıntım var o da pedime gelmiyor.Sadece bastırark silersem peçeteye geliyor ben kanama olacak diye bekliyorum.Çünkü göğüslerim çok hahfi sızlıyor sol kasığım ağrıyor.Sabah akşam olurum diye bekleyerek gidip bakıyorum bişey yok.Ama olursam da çok çok erken olmuş olacağım jinekoloğa gideceğim pazartesi.eğer o zamana kadar da ken gelmez de bu hafif lekeler devam ederse anlatacağım durumu kan testi yaptıracağım.Eğer bebiş varsa kan testinde çıkar mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…