Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

fatoşum iyiyim canım sen nnasılsın benim bebiş beni mahvediyo uyku ve bulantı yapıyo çok birazdan ikinci kan değerini almaya gidicem ilki 658 di bakallım bu ne olucak sen nasılsın bebişin iyimi

fatoşum iyiyim canım sen nnasılsın benim bebiş beni mahvediyo uyku ve bulantı yapıyo çok birazdan ikinci kan değerini almaya gidicem ilki 658 di bakallım bu ne olucak sen nasılsın bebişin iyimi

Kasıklarım ve göğsüm çok ağrıyor onun dışında sıkıntımız yok çok şükür.biz ilk yaptırdığımızda 134,5 ti ondan sonra bi daha yaptırmadık.eylülün 1inde kontrolümüz var o zamana kadar bende merak etmiycem artık ne oluyor bitiyor diye.Eskileri düşünüyorum onlar bizim kadar herşeyi takip etmedikleri halde taş gibi doğuruyorlardı bebişlerini çatır çatır.Rabbim neyi nasip ettiyse bakalım.Sadece dikkatli olmaya çalışıyorum o kadar.yerimseniben

günaydın kızlarrrrrrrrrhihoyyythihoyyyt
gizemim azramda benimde çok silik çıkmıştı ama hamiştim sonuçta yani kesin bişey diyemem tabi ama çıktıysa hayırlısıyla hamişsin inşallah canımmmmm:teytey::teytey:
seherim fatoşum günaydınnnnnnnn:1hug:
almina gelmemiş daha pınarım seninde kistler kışkışlanmış galiba canım gözün aydınnnnnkaydirigubbakcemile5
neyse hepiniz öpüldünüz canlarım hamişlerim ve yine hamişlerim (malum başka alternatif yokkkkkklava:) öpüldünüz canlarımmmmŞenizŞeniz

çok sağolun ya cokkkk sevindimmmmmmmmmmmmmm
çokkkk salı günü görürüşüm inşallah

gızemım bunalıma gırmeye gerek yok gıt bı ozele bak ben saat2 de gıdıcem sıkılma hamılesın guzelım benım bana guven

GÜNAYDIN CANIM.DUA ET TATLIM BUGÜN SAAT 2 GİBİ HASTANEYE GİDECEĞİM.

gizemcim fatoşcum 653 ten 1644 e yükselmiş 2 günde
EVET CANIM HER GÜN DEĞER 2 MİSLİ ARTIYOR.ŞU AN DEĞERİN 5 HAFTALIK DEĞERLER ARASINDA VE NORMAL GÖZÜKÜYOR.HAYDİ GÖZÜN AYDIN CANIM
gunaydın kızlar
ben geldım
HOŞGELDİN CANIM NEREDESİN BU SAATE KADAR BAKIYIM.GİZEMİN BURADA BUNALIMA GİRMİŞ SEN KAHVALTI DÜŞÜNÜYONklava:
kahvaltımı alayım gelıyom guzel hamıslerım

AFİYET OLSUN CANIM.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…