Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canım inşallah dediğin gibidri çünkü hala kan gelmedi bu gün 3. Gün.çok açık kahverengi ile sarı araı akıntım var o da pedime gelmiyor.sadece bastırark silersem peçeteye geliyor ben kanama olacak diye bekliyorum.çünkü göğüslerim çok hahfi sızlıyor sol kasığım ağrıyor.sabah akşam olurum diye bekleyerek gidip bakıyorum bişey yok.ama olursam da çok çok erken olmuş olacağım jinekoloğa gideceğim pazartesi.eğer o zamana kadar da ken gelmez de bu hafif lekeler devam ederse anlatacağım durumu kan testi yaptıracağım.eğer bebiş varsa kan testinde çıkar mı?

kan testinde çikar canim bak benimde sağ kasiğim ağriyodu çok doktorum bu ay ordan yumurtlamişsin demişti adet günüm geçtikten 5 gün sonra gitmiştim keseyi görememiştim erkendi kanda653 çikmişti 2 gün sonra tekrarla dedi bu gün 1664 çikti pazartesi bebişi görücem senden ricam 4 gün geçneden ve idrar testi yapmadan doktora gitme kanda 10 un üstünde çikarsa gebesin demektir ama önce idrar yaptir canim

kızlar tam kapıdan çıkarken adet oldum ben.buraya kadarmış napalım.şimdi annem burda gidince gelirim

İnanmıyorum yaaa,nasıl olur ama bence sen günlerini karıştırdın canım.3 gün geçmiş üzerinden bide her türlü belirti olumlu.Nasıl olur aklım almıyor :1no2: yada stresten geciktirdin :mymeka: neyse çalışmalara haftaya tekrar başlarsınhihoyyythihoyyythihoyyyt

canım benim daha adet günüme çook var eylülün 2sin de ya da 6sında olacağım bu lekeler gelince korktum.çünkü lekeler kana çevirirse adet oluyorum demektir.Oyüzden çok erken dedim.eğer ben bu kadar erken kan testi yaptırırsam gbelik çıkar mı onu sordum tatlım.Çübkü idrar testi yapsam şub durumda çıkmaz.Ama açık kahverengi lekeler ne onu çok merak ediyorum.Onu doktora göstermeye gittiğimde pazartesi gideceğim doktora o zaman kan testi yaptırsam belli olur mu?Ben bunu öğrenmek istiyorum canım.

canım benim daha adet günüme çook var eylülün 2sin de ya da 6sında olacağım bu lekeler gelince korktum.çünkü lekeler kana çevirirse adet oluyorum demektir.Oyüzden çok erken dedim.eğer ben bu kadar erken kan testi yaptırırsam gbelik çıkar mı onu sordum tatlım.Çübkü idrar testi yapsam şub durumda çıkmaz.Ama açık kahverengi lekeler ne onu çok merak ediyorum.Onu doktora göstermeye gittiğimde pazartesi gideceğim doktora o zaman kan testi yaptırsam belli olur mu?Ben bunu öğrenmek istiyorum canım.

çok var canım boşuna yaptırma kan testi ben 7 gün varken yaptırdığımda negatif çıkmıştı ama şimdi pozitif olduğunu anladım istersen doktora gitmeyede acele eteme

Canım biliyor musun aslında doktora gitmekten korkuyorum kötü bişey söyle diye.Ama bu sarı kahverengi lekeler aklımı karıştırıyor aceba iltihap mı yoksa adet mi yoksa üstüne görme mi?Bunları bilemiyorum ama eğer kan testinde çıkmazsa hamile değilsin diyip ilaç da verebilir.Haklısın sanırım biraz daha bekleyeyim.Hiç benim gibi olup da yerleşme kanaması olduğu ortaya çıkan var mı sen hiç böyle şeyler duydun mu canım.Bir de benim göğüslerim karıncalanıyor hafif kaşınıyor.

Canım biliyor musun aslında doktora gitmekten korkuyorum kötü bişey söyle diye.Ama bu sarı kahverengi lekeler aklımı karıştırıyor aceba iltihap mı yoksa adet mi yoksa üstüne görme mi?Bunları bilemiyorum ama eğer kan testinde çıkmazsa hamile değilsin diyip ilaç da verebilir.Haklısın sanırım biraz daha bekleyeyim.Hiç benim gibi olup da yerleşme kanaması olduğu ortaya çıkan var mı sen hiç böyle şeyler duydun mu canım.Bir de benim göğüslerim karıncalanıyor hafif kaşınıyor.

valla bende olmadım ama olan var canım bendede aynı sorun vardı gögüslerim şişti uçlarında meme başına yakın kahverengi yerde su kabarcığı gibi şeyler oldu bende şüphe edip test yapmıştım 0,57 çıkmıştı adetime 7 gün vardı ondan sonra adet olucam kesin demiştim ama günüm geçti 4 gün bekledim idrarda test yaptım silik çıktı 5 günü doktora gittim oda keseyi göremediğini idrar testinin yanılabileceğini söyledi kan testi istedi testte çııkan sonuç 653 tü pazartesi günü tekrar gidicem şimdi şu an kan 1644 oldu inş. bu sefer bebişi görebilirim

İnşallah canım.orda mini minnacık bir mercimek tanesi görürsün.gördüğün zaman yaz tamam mı nasıl bir duygu aceba çok merak ediyorum Canım inşallah meleğini sağ sağlim kucağına da alırsın.

İnşallah canım.orda mini minnacık bir mercimek tanesi görürsün.gördüğün zaman yaz tamam mı nasıl bir duygu aceba çok merak ediyorum Canım inşallah meleğini sağ sağlim kucağına da alırsın.

inşallah canım yazarım pazartesi saat 9,10 gece randevum var en geç 10 da işte olurum bende çok merak ediyom allah sanada en kısa zamanda nasip eder inşallah:Saruboceq:

fıstıklaar.
bir iki gündür giremiyordum nete..
bir solukta okudum yazdıklarınızı.
gizemciiim canım beniimmm kısmet önümüzdeki aya kalmış demek ki..
stress yapmadan çalışmalara devam.
sehercim, alminacım kan değerlerinizin maşallahı var, Allah sağlıkla kucaklarınıza almayı nasip etsin inşallah.
benimde zamanım yaklaşıyo ama hiç bir belirti yok, zaten günüde kaçırmıştım ya onun için pek umutlu deilim:)

aylın canım allah sanada tatdırsın gızemım hıc uzulme olurmu varya of ya olurmu boyle onumuzdekı ay olucak daha ıyı calısıcaz dımı gızemcım hıc sıkma canını pes etmek yom senı sevıyorum canım hamısım

X