Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

slm kızlar beni de eklermisiniz mayıs listesine benim ilk denemem olacak çok merak ediyorummm
bu listenin adı çok hoşuma giittiiii:))

bende istiyom benide ekleyin...bende ilk defa başlayacağım ve çok heyecanlıyımkafamçokkarıştı:eek:

ortak bi noktamız var desene canım hadi hayırlısı
bakalım ne olacak inşallah güzel olur sonu çok beklemeyiz

inşallah canım yaaa.bide benim adet tarihim 22 mayıs..ayrıca kızlar bu soru hepinize ne kadar zamandır bebek istiyorsunuz...ben şu ısı takibi işini yapayım diyorum ama..ateş artınca yumurtlama olmuş demektir değilmi...yanlış anlamayımda

bu arada meslektaşız:)) sanırım lost da isliyosun kate i avatar olarak seçtiğine göre sanırım şuan bu bölümde pek kimse yok cevap verebilecek bende tam olarak bilmiyorum ki yardımcı olabilseydim keşke

bu arada meslektaşız:)) sanırım lost da isliyosun kate i avatar olarak seçtiğine göre sanırım şuan bu bölümde pek kimse yok cevap verebilecek bende tam olarak bilmiyorum ki yardımcı olabilseydim keşke

hımm hadi bakalım hayırlısı canım yaş kaç senin...bu arada evet lost delisiyimmm..hastalık olmuştu bir ara ama atlattım o dönemi çok şükür..önceden öteki haftayı beklemek zor geliyordu...ama 4.sezonda eski tadı bulamadım nedense.ilk 3 sezon çok daha güzel ve gizemliydi...neyse konu lost değil zaten:roflol: bende yeni duydum ısı takibini araştırdım okudum ama emin değilim.13.14.günlere yoğunluk vereceğim...öyle daha uygun sanki.

ben hiç anlamıyorum ilk ay hiç bişey takip etmeyi düşünmüyorum ölesine bi bakıcam takip etmeden ne oluyo. sonraki aylarda başlarım bende olmazsa napim zor geliyo böyle takip etmek.yaş 25.senin kaç bu arada?ne kadarlık evlisin?

ben 9 aylık evliyim 23 yaşındayım canım..ben hemen olsun istiyorum artık...önce kilo vereyim dedim.istediğim bedene giriyorum bundan sonra da verebilirim diye fazla zaman geçmesin dedim...hemen olsun istediğim içinde usülüne uygun ne varsa yapacağım:roflol: tabi rabbim bilir uygun zamanıda...mesela ilişki için sabahları tercih edeceğim.daha iiymiş sperm açısından...gün ve ısı takibi yapacağım.biraz geç kaldım ama folik asite başlayacağım

aman canım boşver kiloyu falan nasıl olsa hamiş olunca bol bol alıcaz sonra toptan veririz inşallah:))
bende yeni başlıycam folik asite bakalım hayırlısı artık.bide ben acayip sabırsızım nasıl beklerim 1 ay oldumu olmadımı diye bakalım:))

benide mayıs listenize eklemenizi istiyorum bugün hasta oldum tekrar 23 mayısta olurum 5 aylık evliyim şimdiden bebiş istemeye başladım

edus sen nekadardır deniyosun? benim daha ilk denemem olacak çok heyecan yaptı bende

inşallah canım yaaa.bide benim adet tarihim 22 mayıs..ayrıca kızlar bu soru hepinize ne kadar zamandır bebek istiyorsunuz...ben şu ısı takibi işini yapayım diyorum ama..ateş artınca yumurtlama olmuş demektir değilmi...yanlış anlamayımda

Ben yeniyim;hem bu sitede hemde mayıs sitesinde.Aslını isterseniz 4 kez aşılama yaptırdım ve yine olmadı.Belki bu ay olur.Umut dünyası işte..

slm kızlar beni de eklermisiniz mayıs listesine benim ilk denemem olacak çok merak ediyorummm
bu listenin adı çok hoşuma giittiiii:))

bende istiyom benide ekleyin...bende ilk defa başlayacağım ve çok heyecanlıyımkafamçokkarıştı:eek:

benide mayıs listenize eklemenizi istiyorum bugün hasta oldum tekrar 23 mayısta olurum 5 aylık evliyim şimdiden bebiş istemeye başladım

kızlar hoşgeldiniz inşallah hamiş kalırsınız hepinizi listeye ekledim ama tarihlerini yazmayanlar yazarsa sevinirim.allah yolunuzu açık etsina.s.
buarada yeni gelenler hoşgeldiniz:1hug:

Oyek_________________1 Mayıs
DRAJEE______________2 Mayıs
Kayram2006___________ 4 Mayıs
Sabırsız_______________6 Mayıs
Deniz 1634____________ 7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
NEŞELİ:))_____________16 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
Balımnur_____________
Kasem _____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Ceylan83_____________

yeni listemiz güncelleşmiş bulunmaktadır:))

benimde umudum mayısa kaldı kızlar inş mayısta müjdeleriz hamileliğimizi

Selammm
Benim Zamanim çok Az Kaldi Bende Heycanliyim.
Ahllahim Hepimizin Gönlüne Göre Versin.hepinizi Seviyorum

inşallah bu listedeki herkes mayısta hamiş olur..
bende tabiki.. :))
inşallah canım inşallah allah ım inşallah anneliği bize tattırır tabi hayırlıysa:)
oooo burda da hamiş olmak isteyenler dolu :) bende çok istiyorum bakalım
inşallah canım sende hamiş olursun seni listeye ekliyeyimmi nedersinyerimseniben
Selammm
Benim Zamanim çok Az Kaldi Bende Heycanliyim.
Ahllahim Hepimizin Gönlüne Göre Versin.hepinizi Seviyorum

evet canım ya ilk müjdeyi senden alıcaz inşallahŞeniz
sakın kendine stres yapma herşey çok güzel olacak tamammı

kızlar hepiniz hoşgeldiniz inşallah bol bol müjdeler alacağız bu ay...neşelim bu gün yoktum eve yeni geldim ne kadar kalabalık olmuşuz işler sana kalmış canım benim.oyek,draje ,kayram kızlar çok heyecanlıyım çok az zamanınız kaldı.Var mı belirti falan...

Yumurttlama gününü ateş ölçümüyle belirlememiz için her sabah aynı saatte dijital derece ile dil altından ölçüm yapmalıyız.ateş yükseldiği zaman zaten yumurtlama gerçekleşmiş oluyor.ateş yükselmeden önceki gün,günler ateş yarım derece düşer asıl o günü değerlendirmeliyiz.

Örneğin (tarihleri atıyorum
01.01 36,0
02,01 36,1
02.01 36,1
02.01.36,1
03.01 35,6 gibi...işte ateşimizin düştüğü bu gün yumurtlama günümüzdür.sonra ateş yükselir.
04.01 36,3
04,01 36,3
04.01 36,4 gibi yükselme devam eder adet günümüze kadar.eğer hamileysek ateş düşmez sabit kalır ama değilsek yavaş yavaş düşüşe geçer.HEPİMİZE ADET OLMAYIP HAMİŞ OLDUĞUMUZ BİR AY DİLİYORUM ...

X