Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hayırlısı olsun canm.belirtilerin olmuş akşam zaten.Allah hayırlısını versin kızlar.hepiniz teker teker regl oldunuz.bende umudumu yitirmeye başladım.yine Allahın dediği olur canm.a.s.

valla ben şok oldum ama üzülmedim ne yalan söyleyeyim benim 2. çizgim silik bile çıkmıştı gerisini düşün artık

valla ben şok oldum ama üzülmedim ne yalan söyleyeyim benim 2. çizgim silik bile çıkmıştı gerisini düşün artık

doğru şok oldun canım biliyorum.kolaydeğil bide baya bi ümitlendin de olsun sağlığın yerinde olduğu sürece her zaman evlat sahibi olabilirsin.zaten 1 evladın var.ona Allah sağlık sıhhat versin Allah sizi başından eksik etmesin güzel ablacım.a.s.:nazar:

apex canım yaa sende ikinci çizgi silik çıkmamışmıydı?ben kesin hamilesin diyodum çok sevinmiştim olsun allah hayırlısını versin her şeyin bi zamanı varmış...

benimde regl tarihim 28 i ve 5 günüm kaldı hiç geçmiyor sanki ümütlenmek istemiyorum da ne adet belirtim var ne bişeyy hiç bişe yok sadece akıntım oluyor ....

o ilaç hakkında bilgim yok ama eğer öyle birşey yazıyor ve sende gebelik şüphesi vardıysa neden kullandın:eek:klava:

gebelik şüphem yoktu ki belki olur belki olmaz diyordum. Korunmuyoruz zaten bünyem kendi kendini koruyor prolaktin yüzünden. 2 sene kadar bu ilacı kullanmazsam uzun zaman bebişim olmayacak çünkü prolaktinim ilk ölçüldüğünde 331 civarınadydı sonra 30lara düştü bir ara ilacı bıraktım 1 ay kullanmadım 220lere çıktı.senağlama
senin anlayacağın ilaçlada olmuyor ilaçsızda olmuyor.benneyaptımki kısmet deyip bekleyeceğiz artık cümlemizin hakkında hayırlısı :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Şimdi forumda kalıp sizle sohbet etmeyi istiyorum ama işlerde beni istiyor.İşleirmi bitirip döneyim en iisi öptüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüümmmmmmmmmmmmmmmmm

günaydın kızlar dün saat 3 gibi gelen kahverengi lekeden sonra ne gelen var ne giden sabah ateşimi ölçtüm 36,9 a çıktı offff napcamı şaşırdımm gelecekse gelsin artık.. belim ağrıyo göğüsler dünden beri felaket karnım şişti.. kahverengi leke geldiğinde okadar emindimki gerisinin geleceğinden aynı ağrıları yaşadım ama gerisi yok napcam ben şimdi. normal adet günümde yarın
canım inşallah gebeliktir ama kistte oluşmuş olabilir ama inşallah gebeliktir diyorum yine canım en doğrusu kanda baktırman:1hug:
üzülme canım ya bendeki belirtiler o kadar kesindi ki hatta 2. çizgim bile silik çıkmıştı ama bende regl oldum 2senedir uğraşıyorumşutarafagitti
canım aldığın test neydi ya kanaman normal seyrediyormu bak benim komşum demişti bi kadın 9 ay boyunca baya bir kanaması olmuş yani hep üstüne görmüş
az zaman geçsin diyorum yaa canım.heveslenmek istemiyorum...bu sabah ateşimin yüksek seyrettiği 4. gün 36.9 çıktı:uhm:
inşallah bir tanem ya hamişsindir içini rahatlatmak için istersen git bi kanda baktır bir tanem beklemek çok zor:1hug:

HAMİŞLERİMİZ
OYEK
Kayram2006
Marina00
senliyurt
Deniz 1634
Sudenaz77

:nazar::emir_bebek::nazar:

Rehavet_______________22 Mayıs
Aysegul82...__________22Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
Balsurat _____________23 Mayıs
Apexnasip____________23Mayıs
Ilgın3009____________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
Muzurperi_____________24 Mayıs
Turkuazmavi__________24 Mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
nurevşan______________26 Mayıs
Arzuhalim_____________27 Mayıs
Kasem_______________27 Mayıs
Melankolia_____________28Mayıs
sevde_nur_____________28 Mayıs
Senemcik______________29 Mayıs
Ceylan 83_____________30 Mayıs
Karakız82 ____________30Mayıs
Balımnur_____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Edamecrin_____________
Cereneren_____________
Sahre_________________
Melek32_______________
FİRUZE______________
superisi663____________
yett___________________
dasy__________________
baharrr_________________
umutluyum39____________

BEKLEYENLER

DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Hilanur________________3 Mayıs
Maviorman_____________5 Mayıs
Benssenb______________7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
Bebeğim28_____________8 Mayıs
Funda72_______________9 Mayıs
Bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Eylül_________________13 Mayıs
Bebekim123___________13 Mayıs
Mugebenip_____________14 Mayıs
S.ozozel_______________14 Mayıs
Giznur_________________14 Mayıs
Zeko34________________15 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
BEYAZ MELEK_________15 Mayıs
asoo__________________16Mayıs
Loveactually____________18 Mayıs
Aylint_________________18Mayıs
Kokteyl_______________18 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs

Son düzenleme:
günaydın kızlar dün saat 3 gibi gelen kahverengi lekeden sonra ne gelen var ne giden sabah ateşimi ölçtüm 36,9 a çıktı offff napcamı şaşırdımm gelecekse gelsin artık.. belim ağrıyo göğüsler dünden beri felaket karnım şişti.. kahverengi leke geldiğinde okadar emindimki gerisinin geleceğinden aynı ağrıları yaşadım ama gerisi yok napcam ben şimdi. normal adet günümde yarın

ya cancağızlarım, ateşinizle hamilelik arasındaki ilişki nasıl oluyo bn anlamadım, beni aydınlatır mısınız?

ya cancağızlarım, ateşinizle hamilelik arasındaki ilişki nasıl oluyo bn anlamadım, beni aydınlatır mısınız?
cnm ben bilmiorum ama genede yarın sabahtan itibaren bakıcam ateşime. seninde günün bugündü sanrım hasta oldun mu

canım adetinin ilk gününden itibaren ölçmeye başlıyosun hergün sabah aynı saatte yataktan kalkmadan dil altından.sonra yumurtladığın gün ısın birden düşüyo. mesela benim 36,5 iken 36,2 ye düştü ogün ilişkiye gireceksin.ve sonrasındaki gün hemen ısın yükseliyo ısı yükseldiğinde iş işten geçmiş olacak. mesela benim 36,7 ye çıktı adet döneminden daha yukarı oldu bu şekilde gidip geliyo.eğer hamileysen ateşin adet günüde bile yüksek kalıyo. ama hamile değilsen ısın düşüyo ve adet oluyosun. her bünye farklı tabi herkesin ısısıda farklı benim ısımı baz almayın

bende hale beklemedeyim bugün olmam gerekiodu arkadaşlar yok ama?
bırak olduğu yerde kalsın gelmesin tabi bebiş varsa:teytey:

canım adetinin ilk gününden itibaren ölçmeye başlıyosun hergün sabah aynı saatte yataktan kalkmadan dil altından.sonra yumurtladığın gün ısın birden düşüyo. mesela benim 36,5 iken 36,2 ye düştü ogün ilişkiye gireceksin.ve sonrasındaki gün hemen ısın yükseliyo ısı yükseldiğinde iş işten geçmiş olacak. mesela benim 36,7 ye çıktı adet döneminden daha yukarı oldu bu şekilde gidip geliyo.eğer hamileysen ateşin adet günüde bile yüksek kalıyo. ama hamile değilsen ısın düşüyo ve adet oluyosun. her bünye farklı tabi herkesin ısısıda farklı benim ısımı baz almayın

hehehe muzur peri çok güzel anlatmış benim anlatmama gerek kalmamış:dilcikar:

kız beni unuttun yaaaaaaaa:a015::a015:

ah be apexim seni unutur muyum hiç.bak sen aklıma geldin de girdim siteye belki bir haber vardır senden diye.canım silik çizgi çıkmıştı sende şaşırdım adet oluşuna.üzülmemene sevindim üzülme tabi bak yine bir kaç gün sonra heyecan başlıyor.yumurtladım mı tuttu mu ateş düştü yükseldi derken bir bakacağız yine adet tarihi gelmiş yine heyecanla bekleyiş...Rabbim hepimizi haziranda istediğimize kavuşturur inşallah...

X