Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

selam kızlar
valla şimdi geldim ve şok oldum love gizem sizi çok seviyorum ne olur üzülmeyin beni örnek alın herşeyde bir hayır vardır kızlar

aylin bana bak bu ay onları sevindirip moral vereceğiz başlayacak felan deme kızarım ha

yalnız kızlar ben hemen hemen 1 aydır sitedeyim çok hesap kitap yapıyorsunuz bırakın herşeyi oluruna zamanı gelince zaten hamiş olacağız gizem love gelecek ay çok hesap kitap yapmayın benim gibi oluruna bırrakın bakalım :1hug:

aylint hayatım bbenim akıntım çoğaldı ya altımda günlük ped var ama eve gelene kadar ödüm koptu pantolonumun ağası bir islandı sanki altıma işemişim gibi:roflol::roflol:

kızlar bende bu kadar belirtiden sonra istermisiniz regl olayım :roflol::roflol::roflol:

nasip doğrusun aslında, çok hesap yapınca zorlaşıyomuş,düşünmeyince hiç beklenmedik zamanda oluveriyomuş...
canımcım inşallah biz hayırlısıyla müjde veririz ve diğer listemiz umutluları...
ama ben ciddi ciddi adet olabilirim, senden ümitliyim amayerimseniben

nasip doğrusun aslında, çok hesap yapınca zorlaşıyomuş,düşünmeyince hiç beklenmedik zamanda oluveriyomuş...
canımcım inşallah biz hayırlısıyla müjde veririz ve diğer listemiz umutluları...
ama ben ciddi ciddi adet olabilirim, senden ümitliyim amayerimseniben

hayır olmayacaksın beraber vereceğiz müjdeyi

valla aylincim hiç belli olmaz bak 4 gün geçikmeli adet oldu gizemyoksa love muydu?:eek: her neyse sonuçta heran herşey olabilir.inşallah ikimizde hamişizdira.sa.s

hayır olmayacaksın beraber vereceğiz müjdeyi

valla aylincim hiç belli olmaz bak 4 gün geçikmeli adet oldu gizemyoksa love muydu?:eek: her neyse sonuçta heran herşey olabilir.inşallah ikimizde hamişizdira.sa.s

canım inşallah, sağlıklı hayırlısıyla... (benim gözüm de korktuya,ille demiyorum)
yarın dr'da herşey sağlıklı normal çıkar da inşallah veririm müjdeyiyerimseniben
sen 23 mayısı beklicen di mi

canım inşallah, sağlıklı hayırlısıyla... (benim gözüm de korktuya,ille demiyorum)
yarın dr'da herşey sağlıklı normal çıkar da inşallah veririm müjdeyiyerimseniben
sen 23 mayısı beklicen di mi

evet hatta 26sında gideceğim dr'a

uyku bastırdı of bazen varya öyle bir an geliyor eyvah geldi herhalde diyorum ama bi bakıyorum ki birşey yok

slm kızlar ben geldim apexcim gizemcim çok teşekkür ederim kızlar geçen günkü yazıma cevap yazdığınız için

gizem ve love canlarım bak üzülmek yok allah hepimizi kavuşturacak bebişlerimize her geçen gün biraz daha yaklaşıyoruz emin olun

nasılsınız bakalım ben bikaç gündür hiç giremedim nete

arkadaşlar ben ilk kez bu ay denicem gebelik ncesi testleri oldum bugün hormon testlerini aldım adetimin 4. günü vermiştim testleri FSH 1.01 _ LH2.59_ E2 381 ÇIKTI BUNLAR NEDEMEK fsh olması gerekenden düşük e2 ise üst sınırın çok çok üstünde benim bişeyimmi var ya lütfen yardım

GİZEM VE LOVE canlarım yaa üzülmeyin rabbim vaktini ayarlamıştır..elbette insan çok kötü olur ama hayırlısı umudunuzu yitimeyin bunu bedeninize yansıtıp stres yapmayın oluruna bırakın..bu ay benim ilk denememdi ve bugün adet günümdü ama olmadım.....ateşimide ne zamandır ölçmüyordum hep 36 36.2 36.3 falan çıkıyordu sabah dedim ölçeyim...sat tan beri ilk kes 36.8 gördüm ilk defa 36.5 üstünü gördüm...umutlanmıyorum elbet..eşim çok umutlandı test aldırdı ve negatif çıktı nasıl üzüldü yaa.ben üzülmedim inanın..hayırlısı nasip daha siftah bismillah dedim...neyse regl olcam gibi bende

herkese ii geceler

Kızlarr günaydına.s.
öncelikle hepinize benden bi tavsiye,
o çift çizgiyi görene kadar,
hatta ultrasonda keseyi/bebişinizi görene kadar
hiçbir belirtiden ümitlenmeyin!!!
bu ay 3. ayım,
ilk iki ay çok erkenden göğüslerim büyüdü acıyo dedim,
ümitlendim, olmadı;
bu ay tüm belirtiler bambaşkaydı ve hepsi gebeliği işaret ediyodu,
4 gün gecikti reglim,
ümitlenmek ne kelime nerdeyse emindim
VE KIZLAR DÜN AKŞAM REGLİM BAŞLADI!:1no2:

İşte bu yüzden ben DÜŞÜNMEYİ VE BEKLEMEYİ BIRAKIYORUM...
İstediğimiz kadar yumurtlama günü hesaplayalım, ateş ölçelim, Allah'ın dediği oluyo ve bu şekilde kendimizi kasarak gebeliği iyice kendimizden uzaklaştırıyoruz sanki...

Haziran listesine de kaydolmicam, hiiiiiç de düşünmicem inşallaha.s
Ayrıca dış gebelik korkusu da bana ders olduyerimseniben
Hayırlısı yahu!:dance:

hatta ateşim de hep yüksek gidiyodu, 37 - 36,9 - 36,8..... bugün boğazım ağrıyo,üşütmüşüm meğer!!!:roflol:

X