Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hiç kan testi yaptırmadım ama orda hcg değerlerine bakılmıyor mu...kanda silik olması nasıl oluyor

herhalde labaratuarları yetersizdi başka bi labaratura yollıycaklarmış
bende şaştım yaaaa

yaaaa ne cetveli:uhm: nasıl çıkıyo ben niye bilmiyomfisfisfis

http://www.tickerfactory.com cnm şimdi bu siteden istediğin bişeyi oluştur ben evlilik yaptm mesela sonrada yukarıda ana sayfa yanında kontrol paneliniz kısmından detay bilgileriniz düzenle ye gel orda sayfanın en altında kilo ve boya takibi kısmına tickerfactory de oluşturduğun cetvelin htpp ile başlayan en sondaki ez code dakini kopyala yapıştır cnm bakim olcak mı:smiley-cool:

slm.arkadaşlar yumurtlama en erken 8 en geç 16.günlerde olmuyor mu ben bu işi anlamadım.dün dr.gittim dün 14.günümdü bana pazartesi gel dedi o zaman 20.gün olacak bakıp iğne yapacakmış.yumurtam sanırım 12.7 mm olmuş anlayan var mı

canım ilaç mı kullanıyorsun bende klomen kullandım baktık büyümemişdi 11.3 dü dr. 3 gün sonra gel dedi o zaman yaptı iğneyi istenilen büyüklüğe gelmeyince iğne yapmıyorlar gelmesi içinde bazen beklenebiliyo

evet canım gonophene kullandım salıdan c.teisye kadar amabenim anlamadığım pazartesi gittiğimde 20,gün olacak benim adetime yalnızca bir hafta kalmış olacak:sm_confused:

hoşgeldin apexxxxx

hoşbuldum hayatım naber?
kız eköseoğlu geldim işte ne kayboldun bana bağırıp durmuşsun:dilcikar:
sefamolsun bence sen hamilesin çünkü rımelili nin dediği gibi hcg çıktıysa çıkmıştır ha idrar testi verdiysen tamam o silik çıkma ihtimali var.

ay kızlar ben gene delircem demiştim ya sol yumurtalığımda ilişki sırasında sancı oldu diye şimdide sütlü kahverenginde damla gibi akıntım var her wc ye gittiğimde zaten hastalandım mı diye bakmadan bıktım ya noluyoo bana

ne olacak hayatım lekenme olmuşsun yani bizi teyze yapmak üzeresin sanırım:teytey::teytey:

vayy kaçak hatun.....:dance:

yavv allahaşkına bu akşam test al yine artık çıkar belki:teytey::teytey: yaşasın senle başlıcaz

burdayım kızlar ee kocam gidecek bu gece azıcık onada vakit ayırmak lazım demi:roflol::roflol:

kızlar geçen cumartesi yaptırdım test ya yoktu hiçbişi kan testi düşün yani ama ilk 3 haftayı göstermiosa bilemem tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…