Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar pko nedir benide bilgilendirsenize.bide cnm ya ilişki sırasında sol yumurtalığımda ağrı olmasının nedeni nedir

CANIM PCO YUMURTALIKLARDA OLUŞAN KİST HASTALIĞI
kafamçokkarıştı YALNIŞ DEĞİL DEMİ YALNIŞSA DÜZELTİN kafamçokkarıştı

ay canlarımm ya benim evet en kısa zamanda doktor yolunu tutmam lazım kızlar siz dün yemek ve mum ışığını yaptınız mı bakim? ben size dedim okadar kendim yapmaya fırsatım olmadı ama anladım gitti benim bey galiba çocuk istio çaktırmıo

ay canlarımm ya benim evet en kısa zamanda doktor yolunu tutmam lazım kızlar siz dün yemek ve mum ışığını yaptınız mı bakim? ben size dedim okadar kendim yapmaya fırsatım olmadı ama anladım gitti benim bey galiba çocuk istio çaktırmıo

VALLA MUM IŞIĞI DEĞİL AMA BİRŞEYLER YAPTIKKKKK:sm_cool::sm_cool:sırnaşık şey

ben dün yemeği yaptımda sofraya getiremedim...kendileri mesaide oldukları için...bu akşam vardı planlarım ama az önce konuştum ki departmanlarının yemeği varmış oraya gidiyor...yani bu akşam kesin bişeyler olacakta yemekli olmayacak.....:roflol:

benim peryodda sapıttı bende bari evlililk cetvelimizi yapayım istedim ama onuda ekleyemedm resim eklemede gene kontrol paneli detay bilgileri düzenleden avatar olan kısımda bilgisayarınızdan yükleyin die bir kısım var oradan cnm ekledim bidaha dene bakalım

kızlar başıma ne geldi bilseniz.
Sabah idrar testimin sonucu silik pozitif çıkmıştıya
En yakınımdaki polikliniğe gittim kan testi yapmak için.
Oda silik pozitif çıktıya varmı böyle bişey.
Tekrar adına ne diyorlarsa,değerlerine bakmak için başka bir labaratuara göndereceklermiş.
Yarın saat 3 e kaldı işim kızlar.

ya kızlar ben siteden sürekli düşüyorum bende mi bi sorun var. konu falan okuyorum cevap yazıcam bi bakmışım yokum :)

Tekrar adına ne diyorlarsa,değerlerine bakmak için başka bir labaratuara göndereceklermiş.

kan testinin de böyle çıkması çok ilginç. inşallah yarın ki sonuç net olur canım.

canım az kalmış yarına kadar sabret bakalım ama sen hamilesin kesin içime öyle doğuyooo:1hug:

X