Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

delüler:1rolleyes:aklınız hep orda:sm_cool:gerçi benimde öyle ama:roflol::roflol: yok be hazırlık yapıyoruz bugün birşey olmadı yaaaaaaaaaaa:çok üzgünüm:artık bu zamana kadar olduysa oldu olmadıysa umudumuz temmuza:dilcikar:

konuşmayın bakalım bende çıkıyorum o zaman kendinize iyi bakın kızdım sizeklava:

iyigeceler kızlar size birşey danışmak istiyorum bugün progestan tahlilimin sonucunu aldım 14.3 sizce nasıl bilenler söylerse sevinirim

iyigeceler kızlar size birşey danışmak istiyorum bugün progestan tahlilimin sonucunu aldım 14.3 sizce nasıl bilenler söylerse sevinirim

selam canım bu konuda benim bilgim yok ama burdaki arkadaşlardan birinin mutlaka bilgisi vardır
aramıza hoşgeldina.s.a.s.

asıl sen nerelerdesin dün geldim yazdım yazdım ne yazan var nede konuışan kızdım vallaklava:klava:

dün işden erken çıktım canım sana yaa ne demeli kocamın yanına gidiyom dedin sonrada ses soluk yok bide işey olmadı demişinnnn laelaelaelaelaenaniknanik

işimiz artık allaha kaldı bakalım bu zamana kadar tuttuysa tuttu tutmadıysa temmuza:sm_cool:

Merhaba arkadaşlar.Ben siteye dün üye oldum27 yaşındayım.İnşallah çok güzel şeyler paylaşırız hep beraber.Bizim de eşimle 4 yıldız evliyiz. 3 yıldır da çocuğumuz olmuyor 2 kez aşılama yaptırdık,tutmadı.Dün akşamdan beri keçiboynuzu kürünü yapıyoruz,başladık bakalım hayırlısıyla.İnşallah bir faydası olur.Malesef ben de bu ay yine hastalandımfisfisfis

aramıza hoşgeldin canıma.s.
üzülme elbet birgün sende anne olacaksındır yüce rabbim kimseyi mahrum bırakmaz bu sevgiden:1hug:

günaydın herkese......kızlar ben de bu sabah hastalandım......eh artık haziran Allah ıh izniyle bizlere hayırl getirir inşallah.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…