Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım benm anlattıklarını okuyunca üzüldüm bende 1.5yıllık evliyim işte herkesin başka derdi var idare edip gidiyoruz benim eşimde ilkgünki gibi davranıyor ama gel görki tam bir kapalı kutu hiç bişesini bilmem işini gücüdnü parasını ne yaptı bugü kimle görüştü vs. ayrıca eski sevgilisinden 3 tane çocugu var sürekli arıyorlar buda başka bi zorluk sevgisine bakıyorum içim eriyor ama bu durumlara bakıyorum içimi acıtıyor işte her evlilikte kadınlar idare ediyoruz yoksa ortada evlilik falan kalmaz bende bi çocugum olsun sevgimi ilgini ona vereyim herşeyi unutayım istiyorum rabbim biran önce evlat versin bize inşallah

herkesin derdi farklııı cidden.. allahım sanada ayrı sabır versin sonucta eşinden memnunsun o öenmli olan.. bebişinde olursa kafana takmassın zaten anca bebekle ugraşırız şmdiii ugraşımız olmadıgından herşeye takılıyorum sabah minübüse binince gözlerim doldu kocaman agır poşeti ben taşıdım eşimde önden yürüdü insan alır yaaa kibarlık yapar..minibüste aglıycaktım inan.. bu dünyada allahım kimseye muhtac etmesin insanı kocasına bile..
aman boşver kocaları bebiş olsun bebiş:)

ah canım malesef benim henüz hayıt tohumu kulanma sansım yok burada bulamam ovulasyon testim dün negatifti bugün ne olacak bilmiyorum allah bebek özlemimize biran önce son verse :KK43:(

dur bakalım hayıt bende işeyararsa snede kulanırsın cnmm beim adetleirmde çok agrılı olur adet agrısına iyi geliyomuşş bebiş olmassa bile bakalım onu gecircekmi:=)

adet geçikmesi 24 kasım dı gelmedi bir umut işte ama çıkmadı

canim gecen yil bir keresinde benimde 15 gun gecmisti adetim , neden oldu hala bilmiyorum o donemde kac test yaptim bilemezsin, hayirlisi olsun canim insallah hamilesindir degilsen de insallah bir an evvel adet olursun

sen akşammı yapıyorsun cnm ovulasyon testini. ben akşam yemekte kola içerim çay falan derken baya bşy içiyorum diye akşam yapmıyorum iş yerinde ögleden sonra bşy içmiyorum eve gelince hemen yapıyorummm 5 gibi testi..benimde negatif.. hayırlısıyla şu ikinci çizgi koyu olsaydıdaaa 3 gün üstüste yapıp adet günümü bekleseydim:)

ben calışmadıgım için öglen uyanıyorum ilk idrarla yapmamak için akşamda testi yapıyorum zaten ben fazla sıvı tketiyorumsadece sabah bi kaç çb. cay içiyorum 1sb suylada ilaçklarımı içiyorum okadar inşallah bukadar etkilemiyordur evet aynı fikirde testi yaparken diyorum allahım ovulasyon testimde bile çifti göremiyorum:)

dur bakalım hayıt bende işeyararsa snede kulanırsın cnmm beim adetleirmde çok agrılı olur adet agrısına iyi geliyomuşş bebiş olmassa bile bakalım onu gecircekmi:=)

benimde adet sancım çok olur bu arada polikistik var bende acaba yumurtlamamı olmuyor bende negatif çıkca tedirgin oldum siklusum 26 ile 30 gün arasında sürüyor tahmini günümbugün12. günüm bakalım çifti görebilecekmiyim bu arada çift çizgi gördükten sonra hergün test yapmaya devam edecekmiyiz acaba:KK43:

ben calışmadıgım için öglen uyanıyorum ilk idrarla yapmamak için akşamda testi yapıyorum zaten ben fazla sıvı tketiyorumsadece sabah bi kaç çb. cay içiyorum 1sb suylada ilaçklarımı içiyorum okadar inşallah bukadar etkilemiyordur evet aynı fikirde testi yaparken diyorum allahım ovulasyon testimde bile çifti göremiyorum:)

yok yok okdrdan bşy olmaz cnmm:) ben işte malesef çok çay su içiyorummm ondan ovulasyona başladıgımdan beri ögleden snra içmiyorum bşy:)
bebek için tüm gün içinde neler neler yapıyorum aklım sürekli bebekte oluyor o yüzden..
sabah gözümü açar açmaz ateşimi ölçüyorum...
işe gidinceee hayıt tuhumunu hazırlayıp içiyorum..
öglede sonra sıvı tüketmiyormki eve gidince ovulasyon testi yapayım..
eve geliyorum ovulasyon tesi yapıyorum
yemekten sonra yine hayıt tohumu içiyorm
yatarkende folik asit içiyorum...

bunların hepsi bebek için.. rabbi çabalarımızı görür inşşş hepimizin:)

herkesin derdi farklııı cidden.. allahım sanada ayrı sabır versin sonucta eşinden memnunsun o öenmli olan.. bebişinde olursa kafana takmassın zaten anca bebekle ugraşırız şmdiii ugraşımız olmadıgından herşeye takılıyorum sabah minübüse binince gözlerim doldu kocaman agır poşeti ben taşıdım eşimde önden yürüdü insan alır yaaa kibarlık yapar..minibüste aglıycaktım inan.. bu dünyada allahım kimseye muhtac etmesin insanı kocasına bile..
aman boşver kocaları bebiş olsun bebiş:)

bizde bazen öyle şeyler yaşıyoruz ben hemen ona uzatıyorum elimdekini iyi günündeyse alıyor:)evet canım eşimden memnunum ama :KK43:( bu arada gerçekten katılıyorum sana başka uğraşımızda yok eşimizi bekliyoruz eşimizin ailesi ne dedi neyaptı eşimin geçmişi derken başka ugraşımız olmadıgından bunlar bizi oyup oyup duruyor hepimiz biliyoruz ama işte kendimizi düşnmekten ugraşmaktan alıkoyamıyoruz yeni bir insan yeni bir kader allah nasibettikten sonra kim ne engel olabilirki rabbim inşallah fazla bekletmez bizi

benimde adet sancım çok olur bu arada polikistik var bende acaba yumurtlamamı olmuyor bende negatif çıkca tedirgin oldum siklusum 26 ile 30 gün arasında sürüyor tahmini günümbugün12. günüm bakalım çifti görebilecekmiyim bu arada çift çizgi gördükten sonra hergün test yapmaya devam edecekmiyiz acaba:KK43:

cnmmm sen ona bakmaa doktorum 10-18 arasında heran yumurlayabilirsin demiştii. ondan bu ara olması normal.. bak he arkadaşlarda gec yumurtlayanlar var 22. gün çit çizgi görümüş bi arkadiş:)
ben çift çizgiyi gördükten sonraki 3 gün daha yaparım yani kırmızı ikinci çizgi gidene kdr yapar bırakırım iki kere yumurtlamam ben okdr şanslı deilim:KK70:
geri kalan testlerii diger aya kalsın...

bizde bazen öyle şeyler yaşıyoruz ben hemen ona uzatıyorum elimdekini iyi günündeyse alıyor:)evet canım eşimden memnunum ama :KK43:( bu arada gerçekten katılıyorum sana başka uğraşımızda yok eşimizi bekliyoruz eşimizin ailesi ne dedi neyaptı eşimin geçmişi derken başka ugraşımız olmadıgından bunlar bizi oyup oyup duruyor hepimiz biliyoruz ama işte kendimizi düşnmekten ugraşmaktan alıkoyamıyoruz yeni bir insan yeni bir kader allah nasibettikten sonra kim ne engel olabilirki rabbim inşallah fazla bekletmez bizi

aman cnmm kocamın hareketlerine alıştım allahtan işe girdim kafamı dagıtıyroum ama bu ara dolmuşum biraz:)
bebişim olursa işten eve evden işe başka bşy yapmam zatennn bakalım raabim inş nasip eder:)

oy bebegimmmm hepimiz hamiş kalalımmm inşşşşşş:)
eşim bu ara umursamıyor beniii canım sıkıldııı...azcık anlatmassam içimde patlıcakkk..
sorumsuz üzülüyorummm evle alakası yok arkadaş canlısı... dün bekledimki banyo yapayımm evde yalnızken korkuyorum.. neyse kahveden geç geldi 12 idi.. sinirledim konuşmadımmm.. tabi umrunda deildi arkadaşlaıryla telde bagıra bagıra konuşuyo bitaraftan arkadaşı spor toto mu nedir ondan oynamış onun sonuçlarına bakıyor hiç umrunda deilim mal gibi hisettim... bu son 3-4 aydır haftasonuuu ben evdeyim eşim arkadaşlarıyla kahvede demiyorki kalk sıkıldın biraz hava alalım çok bşy istemiyorum şunu al bunu al dmeiyorum yanii..umrunda deill.sabah elimde kocaman bi poşet vardı minübüse bincez elimden almalı duraga kdr ben taşıdım hiç düşünmüyor alayım diye eşim önde ben arkada yürüyorum adamın umrunda deil üzülüyorum 1.5 senelik evliyiz daha hani 10 sene olsa tmm sıkıldı diycem.
evde su bittiii kaç kez getir dedim unutuyor getirmiyor..şimdi evde bi yudum su yookk eşimde abisi şehir dışından geldi diye onlaa bugun eve gelmez büyük ihtimal ve ben yanlız kalmaktan korkuyorum..
çok doldum yaaaa gecen gün babamdan arabasını aldııı neyseee çarşıya gitim eve bırak beni dedimm minübüs bin git götür getir uzun sürer dediii.. kiiiiiii arkadaşlarını hergün evlere servis yapar götürür getirir zoruma gidiyor vallaa..ben ilgilenmezsem o benle hiç ilgilenmiyor..maç kahve ve arkadaşları hayatı bundan ibaret..
gercektende güzel hatunummm herkes över benii hem huyumu hem güzelligimi muhabbetli espirili biriyimmm falan filan.. ama adamınnn yapısı buymuşş ben deiştireyim diye ugraştım olmadı ben deişmek zorunda kaldım ama kimi zaman duygusallaşıyorummmm :KK43:

ahhh canım ne zor bir durum bu ya... belki ikinizde çalışınca bunalmıştır o da bilemiyorum tabi ne denir buna:KK43:

eşim bu ara umursamıyor beniii canım sıkıldııı...azcık anlatmassam içimde patlıcakkk..
sorumsuz üzülüyorummm evle alakası yok arkadaş canlısı... dün bekledimki banyo yapayımm evde yalnızken korkuyorum.. neyse kahveden geç geldi 12 idi.. sinirledim konuşmadımmm.. tabi umrunda deildi arkadaşlaıryla telde bagıra bagıra konuşuyo bitaraftan arkadaşı spor toto mu nedir ondan oynamış onun sonuçlarına bakıyor hiç umrunda deilim mal gibi hisettim... bu son 3-4 aydır haftasonuuu ben evdeyim eşim arkadaşlarıyla kahvede demiyorki kalk sıkıldın biraz hava alalım çok bşy istemiyorum şunu al bunu al dmeiyorum yanii..umrunda deill.sabah elimde kocaman bi poşet vardı minübüse bincez elimden almalı duraga kdr ben taşıdım hiç düşünmüyor alayım diye eşim önde ben arkada yürüyorum adamın umrunda deil üzülüyorum 1.5 senelik evliyiz daha hani 10 sene olsa tmm sıkıldı diycem.
evde su bittiii kaç kez getir dedim unutuyor getirmiyor..şimdi evde bi yudum su yookk eşimde abisi şehir dışından geldi diye onlaa bugun eve gelmez büyük ihtimal ve ben yanlız kalmaktan korkuyorum..
çok doldum yaaaa gecen gün babamdan arabasını aldııı neyseee çarşıya gitim eve bırak beni dedimm minübüs bin git götür getir uzun sürer dediii.. kiiiiiii arkadaşlarını hergün evlere servis yapar götürür getirir zoruma gidiyor vallaa..ben ilgilenmezsem o benle hiç ilgilenmiyor..maç kahve ve arkadaşları hayatı bundan ibaret..
gercektende güzel hatunummm herkes över benii hem huyumu hem güzelligimi muhabbetli espirili biriyimmm falan filan.. ama adamınnn yapısı buymuşş ben deiştireyim diye ugraştım olmadı ben deişmek zorunda kaldım ama kimi zaman duygusallaşıyorummmm :KK43:

benzer şeylerden muzdaribiz. 3-4 gündür o kadar bunaldım ki artık. niye çocuk yapmak için uğraşıyorum diye kendime kızıyorum. ama bir yandan da o kadar çok anne olmak istiyorum ki :KK43:(:-)2::2::2:

zor bi durum canım...
bu arada sabrına hayran kaldım...

slm kızlar öncelikle hamişş olanları tebrik etmek istiyorum darısı bizim başımıza diyerek konuya girmek istiyorum doktor kontrolünde klomen kullandım ben ve şu an iki yumurtam var acaba batı görünce ikiside birden mi gitmiş oluyor onu çok merak ediyorum günüme 1 gün kaldı ve dayanamadim tekrar test yaptım yine tek çizgi çıktı moralmen sıfıra düştüm....:KK43:( birde bu aralar sürekli tuvalete gidiyorum karnım şişti ve sabahleyin hafiften bir kasık sancısı yaşadım ne oldu acaba çook merak ediyorum yaaa yardım edin lütfen...:KK43:(

Bekliyorum. sabahtan beri wc ye gitmeye korkuyorum. sabah test yapayım dedim.
herşeyi hazırladım.kocayı uğurladım. baktım kapı çalıyor.koca geri geldi.meğer 1 saat gecikmeli uyanmışız. haydaa koştur koştur işe geldik. testi yapamadım. bugün olmazsam yarın sabah kesin yapıcam.inşallah hemen çift çizgi çıkar.
inşallah senin kırmızılar da gelmez kuzum :KK49:

ayyy dıdom insallah yarında olmazsın ve 2.çizgiyi görürsünz insallah:) bende 2.kez test yapayım dedim kısmet olmadı.
oooofff benim de batım bugün ve sanırım kırmızılar yol çıktı. çok fazla akıntım var,bacaklarım ağrımaya başladı ve gözümü açamıyorum uykudan:KK43:(( geliyo kırmızı geliyooo:KK50:
canım insallah hamilelik belirtisidir,inşalaahhhh

ay minikgelin hiç takma kafana.gerçekten erkekler çok rahatlar.benim esimede biseyi 5 kere hatırlatmazsam unutur elini kolunu sallaya sallaya gelir, paşam poşet taşımayı sevmezmis bana tasıtır falan:) her zaman değil ama arada olur böyle seyler. arkadaslarına o kadar ılgi gösterip sana göstermemesi kötü bi tek.onu da dile getir yeri gelince söyle.

slm kızlar öncelikle hamişş olanları tebrik etmek istiyorum darısı bizim başımıza diyerek konuya girmek istiyorum doktor kontrolünde klomen kullandım ben ve şu an iki yumurtam var acaba batı görünce ikiside birden mi gitmiş oluyor onu çok merak ediyorum günüme 1 gün kaldı ve dayanamadim tekrar test yaptım yine tek çizgi çıktı moralmen sıfıra düştüm....:KK43:( birde bu aralar sürekli tuvalete gidiyorum karnım şişti ve sabahleyin hafiften bir kasık sancısı yaşadım ne oldu acaba çook merak ediyorum yaaa yardım edin lütfen...:KK43:(

canım yumurta çatlaması ile ilgili bi bilgim yok ama bat a bir gün kalmış az daha sabret.çokta üzme kendini.Allahım hakkımızda hayırlısın versin. Muhtemelen regl olcaksın anladığım kadarıyla.Strese sokma kendini olur mu tatlım

ya bu arada herkes muhtesem yüzyılı mı ızlıyor ne yapıor kimse yok:) denizercim sen ne zamandır düsünüosun bebek? kaç yıllık evlisin?
ben 1 buçuk yıllık evliyim ve 3.ayım bu arada:)

ya bu arada herkes muhtesem yüzyılı mı ızlıyor ne yapıor kimse yok:) denizercim sen ne zamandır düsünüosun bebek? kaç yıllık evlisin?
ben 1 buçuk yıllık evliyim ve 3.ayım bu arada:)

valla bende tv karşısındayım ama süleymanı değil kuzey güneyi seyrediyorum 6 aydır düşünüyorum olursa bu ikinci olacak 11 yıllık evliyim............:))

X