Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canim gecen yil bir keresinde benimde 15 gun gecmisti adetim , neden oldu hala bilmiyorum o donemde kac test yaptim bilemezsin, hayirlisi olsun canim insallah hamilesindir degilsen de insallah bir an evvel adet olursun

amin zaten ikiisinden biri olsun ikilem de kalmak daha kötü ama tabii bebiş olsun Allah hepimizin yüzüne gülsün

benim ateş tablosu
http://www.fertilityfriend.com/home/38c0ae]My Ovulation Chart

38c0ae Ovulation charts on FertilityFriend.com

bugün yoğun akıntım vardı. afedersin bugün halvet oldu ama dün olmamıştı. acaba dün :KK50:mü yapmamız lazımdı geç mi kaldım

yok cnm geç kalmadınnnnn hem akıntın bugun çokmuş tam günleriii :) eger düzenli yapıyorsanız hiç kaçmaz yumurtlama günün için rahat olsun keşke düzenli yapabilseydik biz inan ne ateş tablosu yapardım nedeee ovulayon testii.. bugun yaptın ya 1 gün arayla yap sürekli:)

yok cnm geç kalmadınnnnn hem akıntın bugun çokmuş tam günleriii :) eger düzenli yapıyorsanız hiç kaçmaz yumurtlama günün için rahat olsun keşke düzenli yapabilseydik biz inan ne ateş tablosu yapardım nedeee ovulayon testii.. bugun yaptın ya 1 gün arayla yap sürekli:)

içime su serptin inanki inşaallah faydası olur birde ayağım havada 40 dak. yattım :KK9:

bugun çok erken uyandım bide grip oluyorum ondan yatayım kızlar ben.. görüşürz yarın inşş.. inş hepimiz bu ayın sonunda hamileligimizi kutlarız:)

içime su serptin inanki inşaallah faydası olur birde ayağım havada 40 dak. yattım :KK9:

yok yok için rahat olsun tabiii.
benim ebe akrabam var ona sordum ilişkiden sonra yarım saat 1 saat yatmak şartmı diye.. yok dediii. hiç yatmadan 2 çocugunada hamile kalmış..hatta idrar yoşu enfeksiyonu varmışşşş ondan ilişkiden hemen sonra tuvalete gidiyormuşş... valla benim zamanım varsa yatıyorum mecburen 15 dk kesin yatıyorum ..hafta sonuda yaparsak hiç kalkmadan yatıyorummm sabah kdr...inşşş bebişin göbegine konmuştur bugun:)
iyigeceler yarın devam ederiz:)

Son düzenleme:
benim ateş tablosu
http://www.fertilityfriend.com/home/38c0ae]My Ovulation Chart

38c0ae Ovulation charts on FertilityFriend.com

bugün yoğun akıntım vardı. afedersin bugün halvet oldu ama dün olmamıştı. acaba dün :KK50:mü yapmamız lazımdı geç mi kaldım
canım daha ateşin ykselişe geçmemiş.yumurtan çatlamış denemez....sen bu gün yapmakla iyi yapmışşın.yarın yükselişe geçerse çatlamış olur yumurtaannn.tam zamanı yanniiii

geçmiş olsun canım bol C vitamini al iyi gecelerrr

sgl balımmmmm eminim 1 ay süründürcek bu grip beni .. malesef hep uzun sürer son aylardada bebek olur diye ilaçta almıyorummmm vesvese edeirm diye:)
mandilin yedim bolca:KK70:
muck cnm benim rabbim nasip etsin bebiş sana bana herkese:)

esraaaa nerdesin. var mı gelen giden :KK53:
bende hala yok.saat olarak geçti. yarın kan testi yaptıracağım kafaya koydum :KK52:

esraaaa nerdesin. var mı gelen giden :KK53:
bende hala yok.saat olarak geçti. yarın kan testi yaptıracağım kafaya koydum :KK52:

burdayım cano:)) yok gelen giden ama niyeti bozdular sanırım sabaha gelirler. ay hadi insallah yaptırda bi hamile haberi ver yav:)
bugün topik çok sıkıcı hiç hamile haberi göremedim.
diziler bitti herkes geldi net basına :KK70:

burdayım cano:)) yok gelen giden ama niyeti bozdular sanırım sabaha gelirler. ay hadi insallah yaptırda bi hamile haberi ver yav:)
bugün topik çok sıkıcı hiç hamile haberi göremedim.
diziler bitti herkes geldi net basına :KK70:

yarın öğleden sonra işten izin almayı planlıyorum. sabaha kırmızılar gelmezse tabi :KK47:
hem işlerim var, hem de kan testi yaptırayım.inşallah güzel haberlerle dönerim.Amiiinn :KK49:
esram iyiki geldin ya.çok canım sıkılıyo.kocacık da yok.hastanede. onu bekliyom bende

yarın öğleden sonra işten izin almayı planlıyorum. sabaha kırmızılar gelmezse tabi :KK47:
hem işlerim var, hem de kan testi yaptırayım.inşallah güzel haberlerle dönerim.Amiiinn :KK49:
esram iyiki geldin ya.çok canım sıkılıyo.kocacık da yok.hastanede. onu bekliyom bende

anam hayırdır neyi var esinin önemli bise değildir insallah:KK43:
dıdosum erken kan testi için sankı 5-6 günümüz geçmis gibi :) önce idrarı dene varsa çıkar heralde simdi. ya benimde dük aksam dolgulu dişim kırıldı.tam da kırılan yer dilime deyip deyip duruyor bıçak gibi zıkkım:) yarın dişçiye gitcem.belki dönüste de test alırım:)

anam hayırdır neyi var esinin önemli bise değildir insallah:KK43:
dıdosum erken kan testi için sankı 5-6 günümüz geçmis gibi :) önce idrarı dene varsa çıkar heralde simdi. ya benimde dük aksam dolgulu dişim kırıldı.tam da kırılan yer dilime deyip deyip duruyor bıçak gibi zıkkım:) yarın dişçiye gitcem.belki dönüste de test alırım:)

bu akşam 2 testi çöp ettim canım.anladım idrar testi bana göre değil :KK45:
geçmiş olsun.off dolgu, diş ağrısı deme hiç.acısını iyi bilirim.bende dilime ne yaptıysam acıyo :KK53:
eşim iyi canım.arkadaşımızın bebiki hasta.6 aylık daha.doktora götürdüler.test sonuçlarını bekliyorlarmış.inşallah kötü birşey çıkmaz.

bu akşam 2 testi çöp ettim canım.anladım idrar testi bana göre değil :KK45:
geçmiş olsun.off dolgu, diş ağrısı deme hiç.acısını iyi bilirim.bende dilime ne yaptıysam acıyo :KK53:
eşim iyi canım.arkadaşımızın bebiki hasta.6 aylık daha.doktora götürdüler.test sonuçlarını bekliyorlarmış.inşallah kötü birşey çıkmaz.

nasıl çöp ettin kız idrar tesitini:)) eve pet bardak al onun içine yap idrarı ordan al damlat cillop gibi test oluyor valla:KK70:
ay eşine sevindim bebise üzüldüm:KK43: geçen gün size gelen bebek mi hasta..insallah biseyi yoktur ya canım benım.
bu arada benim paşam has odaya çağırıyor beni:))

X