Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

sorma minik gelinim ben 2 aydır neler çekiyorum bu psikoloji ile:2:.. üzücü bi olay yaşamıştım ondan sonra dengem alt üstü oldu
:26: şükür bu ay yumurtamı gördüm:KK8:unutmadan ben yaklaşık 10 gündür hayıt içiyorum belki sizede şifa olur
geçmiş olsun cnmm insan üzülünce bünyesi tepetaklak oluyor üzüntü herşeyi etkiliyor gerçekten.. bende 3 gündür içiyorum bakalımm inş şifa olur:)

minikgelinimmmmm canım nasılsınnn napıyosunnn??? korkma şekerim göreceksin bak yumurtladığını :KK16::KK16: gelir gelmez testlerin başla yapmaya ben 14 . gün yumurtluyorum diye biliyodum benim 12. gün oldu
iyiyim cnm bn sen neyapıyosun iyisin demi:) valla ovucan testim ve derecemi 4 gözle bekliyorummm.kargoya vermişler. keşke adet oldugum gün spariş verseydim. eczaneden almayı düşünüyordum ama çok pahalıymış .. belki adetim bittigi zaman yumurtlarım korkusuylaaa dün yaptıkk.. bugun yaparız ovucanda salı günü gelir heralde öle tahmin edyorum ..inş yumurtlarımda o 3 gün ayaklarımı duvara koyup belime yastık koyup 1 saat yatıp sonra kalkmadn uyumayı düşünüyorum :)
minik gelin sildim canım gönderebilirsin...

sinhus inşallah hamilesindir canım dualarım seninle
..:KK19:

tm cnm gönderiyorum hemen teşekür ederim valla ilgilendiginiz için:)

mulberry canım hamilemisin? inanamıyorum çok sevindim Allah tamamına erdirsin
çok sağol canım.darısı başınıza inşallah....

heyooo heyoooooooo bende bu gün doktora gittim yumurtlayabiliyomuşum:KK16:.. hatta 2 atne yumurtam olmuş bitanesi 15 mm mişş:KK8:... pazartesi ilişki önerdi doktor:KK4: ama ben işi sıkı tutup bu günden giricem halvete yarın pas geçip pazartesi hatta salıda halvet.:KK4::KK4::KK4: Allah'ım emeklerimizi boşa çıkarma yarabbim..Aminnn

ayyyy çok sevindim tatlım.gelmiş yumuşlar......inşallah bebişinde gelir canım

birde bişey rica edicem listeyle ilgilenen sevgili anne adayı benim bat tarihimi 20 aralık olarak değiştirirmisin..:KK34: doktor 20 sinde teste gel dedi inşallah test için:KK55: giderim doktora. idrar testi ile uğraşmıycam direk kantesti yaptırcam. bende kan pıhtılaşması var çünkü..:KK31:
değiştiriyorum canım.

benide alın listeyee :))))))))) 16 aralık BAT :)))
ekliyorum.hoşgeldin canım

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş:KK49:
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık

ozler86
3 Aralık

baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

mulberry8092
6 Aralık
Hamişşş :KK49:
pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık

prensesra
7 Aralık

Saremsinsen
7 aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Hamişşş:KK49:
sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

sama
13 Aralık

Sesevda
12 aralık

nilufereren
13 Aralık

sementa33
15 Aralık

ddeerryya
15 Aralık

yezal
16 Aralık

ozlemk
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık

yesil33
20 Aralık

ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

selam kızlar :) bugun dr cıktım erkenden test yapman cok ıyı olmus basında yakalamıssın ınsallah bu sefer gec kalmıycaksın onu yasatmak ıcınd dedi mutluyum umutluyum :) en azından basından basladım bu sefer RABBIM INSALLAH BU SEFER BAGISLAR cok RABBIM herkese nasip etsın ınsallah..

selam kızlar :) bugun dr cıktım erkenden test yapman cok ıyı olmus basında yakalamıssın ınsallah bu sefer gec kalmıycaksın onu yasatmak ıcınd dedi mutluyum umutluyum :) en azından basından basladım bu sefer RABBIM INSALLAH BU SEFER BAGISLAR cok RABBIM herkese nasip etsın ınsallah..

ne bereketi günler böle sendemi hamilesin cnm hadi gözün aydın hayırlı olsun bebişin 9 ay karnında bi ömür yanında olur inş:)

ne bereketi günler böle sendemi hamilesin cnm hadi gözün aydın hayırlı olsun bebişin 9 ay karnında bi ömür yanında olur inş:)

insallah canım insallah RABBIM sizede verır insallah hayırlısı ile.. konu sahıbı arkadasımız da hamişmiş :) cok sevındım ne zaman test yaptıkı :)

bu sabah test yaptım canım.....
çok koyu olmasada 2. çizgiyi gördüm.:KK49:

çok sevindim arkadaşım
rabbim tamamına erdirsin inş
bende bugün ilk defa çatlama iğnesi vurundum öğlen
hayırlısı bakalım
3 tane yumurtam vardı biri 15mm biri 14mm biri 10mm di dün
darısı benim başıma
iğne şansı artırıyo mu acaba benim çatlama problemim yoktu
hiç bi problem yok gerçi ama olmuyo:2::2:

Maaşallah bereketli bir ay olucak herhalde umarım daha çok öğreniriz hamile haberlerini. hamiş arkadaşlara Rabbim sağlıklı kucaklarına almayı nasip eder inşaallah darısı bize:))))

bu sabah test yaptım canım.....
çok koyu olmasada 2. çizgiyi gördüm.:KK49:

canım benim de bat 7 aralık test yapmamak için zor tutuyorum kendimi sen merakından mı yaptın testi yoksa bazı belirtiler yaşadın mı yaşadınsa anlatır mısın.çok tebrik ederim umarım kanda da görürsün sağlıkla alırsın bebişi kucağına...

çok sevindim arkadaşım
rabbim tamamına erdirsin inş
bende bugün ilk defa çatlama iğnesi vurundum öğlen
hayırlısı bakalım
3 tane yumurtam vardı biri 15mm biri 14mm biri 10mm di dün
darısı benim başıma
iğne şansı artırıyo mu acaba benim çatlama problemim yoktu
hiç bi problem yok gerçi ama olmuyo:2::2:

canım sorun yoksa neden iğne yatırdın anlamadım....doktorun ne dedi?
ne zman ilişki önerdi iğneden sonra?

canım benim de bat 7 aralık test yapmamak için zor tutuyorum kendimi sen merakından mı yaptın testi yoksa bazı belirtiler yaşadın mı yaşadınsa anlatır mısın.çok tebrik ederim umarım kanda da görürsün sağlıkla alırsın bebişi kucağına...
canım ben ateş takibi yapıyorum ateşim düşüşe geçmedi bu birincisi
bide dün ve önceki gün pembe lekelenmem oldu 1-2 damla
arada bulantı ve baş dönmem oluyodu.iştahsızlık ta var ayrıca.....

merak ettim yaptım.silikte olsa gördüm çizgiyi....inşallah bebişim benimledir..yarın değil öbür gün yine test yapmayı düşünüyorum.yada sağlık ocağına giderim bilimiyorum..
sende yap istersen varsa 3-4 gün önce çıkabiliyo.

arkadaslar benım bat 7 aralık. bu ates durumu nasıl oluyor acıklayabılır mısınız? bıraz atesım yuksek ıkı gundur umıtleneyım mı:)

bende Bat 10 aralık ilk deneme...26 kasımda ilk deneme 28 günde bir periodum tam yumurtlama günümde 14. günde il denemeyi yaptık...bir kaç belirti var bakalım kısmet:)

bende Bat 10 aralık ilk deneme...26 kasımda ilk deneme 28 günde bir periodum tam yumurtlama günümde 14. günde il denemeyi yaptık...bir kaç belirti var bakalım kısmet:)
kımet canım.hadi hayırlısı inşallahhhh sende katılırsın hamişler kervanına :KK49::KK49:

arkadaslar benım bat 7 aralık. bu ates durumu nasıl oluyor acıklayabılır mısınız? bıraz atesım yuksek ıkı gundur umıtleneyım mı:)
canım ateşini baştan beri ölçüyosan ve son günlerde yüksekse ateşin ewet ümitlenebilirsin

kımet canım.hadi hayırlısı inşallahhhh sende katılırsın hamişler kervanına :KK49::KK49:

3 yıllık evliyim aslında daha düşünmüyorduk hani olurya bu seferlik oluruna bırakalım bakalım diye başladı herşey:) sonra bi hesap yapim dedim tamda yumurtlama gününe denk getirmişiz:)) burada okuduklarım baya bir umutlandırdı beni ama bilemiyorum ki inşallah sabırsızlıkla bekleyen herkesin bu ay yüzü gülsün..iyi dileğin için çok teşekkürler

3 yıllık evliyim aslında daha düşünmüyorduk hani olurya bu seferlik oluruna bırakalım bakalım diye başladı herşey:) sonra bi hesap yapim dedim tamda yumurtlama gününe denk getirmişiz:)) burada okuduklarım baya bir umutlandırdı beni ama bilemiyorum ki inşallah sabırsızlıkla bekleyen herkesin bu ay yüzü gülsün..iyi dileğin için çok teşekkürler
Allahım umudunu boşa çıkarmasın inşallah....

ayy cok sevındım ya RABBIM KUCAGINA almayı nasip eder ınsallah cok sevındım adına :) ınsallah hep beraber agustos annesı oluruz :) bende agustos dogumluyum :) dogum gunu hedıyem olur kendıme :)
bende senin adına sevindim tatlım...ne güzel bebişe aynı ay doğmuş olacaksınız inşallah...

benimde 7 aralık doğum günüm bana doğum günü hediyesi olacak inşallah...
ağustos annelerinde buluşalım:KK34:

X