Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar ben bişi sormak istiyorum normalde ayın 1 inde olmak gerekiyordu ama 27 sinde geciktirici kullandım bir gün ve ertesi günü bıraktım ama hala gelen giden yok aCaba hamile miyim değilsem bile niye adet olmadım ben ve her ay sancılı olurum ben bu ay hiçbişi yok

valla bende kalkamam eşimde:) gece uyanınca wc ye gitmeye üşenen insanlarız:)
içinde kalmasın dene cnmmmm dürt eşini sabah 6 da adam diycek başka zaman kalmadımı:)

valla ben kaldırdım kocişi o saatte.....:KK9::KK9::KK9:
ama biz sabah namzına kalkıyoruz yani ondan.....ve saat 6:30 çalışmalar başladı....
ondanmı hamiş kaldım neeeee:KK49::KK49::KK49:
deneyin kızlar.
bende duydum en ideal saat sabah mış.dinlenik olunduğu için sperm kalitesi çok daha iyiymiş.....
tecrübeyle sabit bacım:KK49::KK49::KK49:

slm kızlar nasılsınız bişey dicem bana yardım edermisinzzzz:KK31:
ben adetıme 4 kaladan fixe bağladım ovulasyondan gelen gebelik testlerinin hergün birtanesini yapıyorum dun tertemiz negatifi gördüm
bu sabah 10.30 kalktım testi yaptım baktım bişey yok geri yattım 12.00 de kalktım batım 2 cizgi gölge gibi gözüyor ve batım pazar bu arada eşimde gördü gölge gibi olan çift çizgiyi biraz bağırdık sevınc cığlığı attık falan nys ayıldım ben dedım kı yaww 1.5 saat oldu bu testi yapalı dunku testle karşılaştırıdm eğer testler zaman gecınce cift çizgiyi gösteriyorsa dünkü nie göstermemiş tertemiz bugun kı gösteriyor ama kafam karışık acabadayım halen ve varsa yarın cizgi daha belirginleşir dimi smdi yarını beklemek cok zor bana bişey diyinnn lütfen :18:
cnm ben bu olayı iki testte yaşadım.. certain marka gebelik testi ile bebetime gelbelik testi.. certain markada 2 saat sonra ikinci çizgiyi silik gördüm bebetime mrkadada 5 dk içinde ikinci çizgiyi silik gördüm.. ama bu testler sorun çıkarıyormuş çogu kişi şikayetci..hatta iki ay önce resimlerini bile ekledim buraya... eger bu iki markaysa çok güvenme derim.

bana özel mesajla şifreni kullanıcı adını

ve gün gün derecelerini yaz ilgilenicem kuzum..ama akşam üzeri oldu mu..benim koca evi süpürüyo da bende burdayım boşayacak böle giderse
:KK9::KK9:

tmm cnm msj atcam şimdii...bilgileri yazayım müsait olunca yap acelesi yok daha derecem gelmedi kargoda pazartesi elim geli sanırım:)

valla ben kaldırdım kocişi o saatte.....:KK9::KK9::KK9:
ama biz sabah namzına kalkıyoruz yani ondan.....ve saat 6:30 çalışmalar başladı....
ondanmı hamiş kaldım neeeee:KK49::KK49::KK49:
deneyin kızlar.
bende duydum en ideal saat sabah mış.dinlenik olunduğu için sperm kalitesi çok daha iyiymiş.....
tecrübeyle sabit bacım:KK49::KK49::KK49:

sabah işe gidiyoruz yaaaaa ondan yapmamız çok zor o saattee ben yapsamda eşim yapmaz moralimi bozar ondan teklif bile sunmam.. 1 gün arayla yapalım diyorum ona bile söyleniyor.kocam için haftada 1 kere yapsak yeter artar bile.. ondan ovulasyon testi aldım.. 4 aydır her ay düzneli yapcaz diyor ama yapmıyor hadi yapalım diyorum yok diyip moralimi bozuyor..ondan sabah 6 da hiç yapmaz keşke azgın teke tarzında olaydı kocam:KK1::KK1:

kızlar tabloma baktınızmı hani bana yorumm yaaaaaaaaaaaaa

sende herhangi bi belirti varmıydı ayşenur...

göğsünde kasığında belinde vs..

canım diğer aydan farklı olanları yazim size

ilişki sabah oldu 6:30 da :KK9:
öğleden sonra bende acayip ağrı oldu belim kasığım,karnım içim çıkçak sandım.

2-3 gün sonra göbek deliğimin yanında gıdıklanma bazende acı hissettim farklı bi his olsa anlardınız sizde.
arada sol kasığımda batma bazen bel ağrısı oldu...
bi kaç kez bulantı ve baş dönmesi oldu bende....ama çıkaracak kadar değil.
yasib bilir hatta hastamı oluyorum ne dedim midem taş gibi oldu..öle öğle vakti uyumuştum...
midemde çok yanma ve ekşime oldu.normalde olmaz...
son 2 gündür iştahsızlık var.....
3 gündür öle bariz bi belirtim yok...
bide çok ayaklarım üşüyor.aslında bende çok üşüyorum.ama aytaklarım hiç ısınmadı çorapla yatıyorum yani..:KK9:
daha bilmem ki ne olduu

cnm ben bu olayı iki testte yaşadım.. certain marka gebelik testi ile bebetime gelbelik testi.. certain markada 2 saat sonra ikinci çizgiyi silik gördüm bebetime mrkadada 5 dk içinde ikinci çizgiyi silik gördüm.. ama bu testler sorun çıkarıyormuş çogu kişi şikayetci..hatta iki ay önce resimlerini bile ekledim buraya... eger bu iki markaysa çok güvenme derim.

biliyorum cnm cok uzulmuştum o zaman ama değil laboguıck ovulasyonun yanında hedıye geldı offf kafam cok karışıkk

kızlar tabloma baktınızmı hani bana yorumm yaaaaaaaaaaaaa
canım tablonu göremiom ki
sende herhangi bi belirti varmıydı ayşenur...

göğsünde kasığında belinde vs..

canım diğer aydan farklı olanları yazim sizeilişki sabah oldu 6:30 da :KK9:

2-3 gün sonra göbek deliğimin yanında gıdıklanma bazende acı hissettim farklı bi his olsa anlardınız sizde.
yasib bilir hatta hastamı oluyorum ne dedim midem taş gibi oldu..öle öğle vakti uyumuştum...
bide çok ayaklarım üşüyor.aslında bende çok üşüyorum.ama aytaklarım hiç ısınmadı çorapla yatıyorum yani..:KK9:
daha bilmem ki ne olduu

Son düzenleme:
çok sağol canımcım..
ne bilim henuz bişi hissetmiyorum.daha inanamadım sanırım.
Allah kısa zamanda sizlrerde nasip etsin inşallah:KK49::emir_bebek:

Amin cnm Amin ama bence cığlık at bayağı belirgin çizgin cnm gözun aydınn baksana ben 2 saat sonra silk cıkan gölgeden bile ümit eder oldum bu arada belirtin nelerdi cnmyada varmıydı

biliyorum cnm cok uzulmuştum o zaman ama değil laboguıck ovulasyonun yanında hedıye geldı offf kafam cok karışıkk
dur bakalım adet günün nezaman cnmmmmm yarın bidaha test yapppppp:)kırmızıloarı görene kdr üzülmüycez ok:)

canım tablonu göremiom ki

canım diğer aydan farklı olanları yazim sizeilişki sabah oldu 6:30 da :KK9:

daha bilmem ki ne olduu

yerim snein belirtileirn ben:)
ayyy kusayı sabahlara kdr yeterki hamiş olayım:KK70:
ay ezanda okunuyo şimdiii çok kusmayayım yaf hç sevmem mide bulantısını:)kabul olur falan:KK1:

dur bakalım adet günün nezaman cnmmmmm yarın bidaha test yapppppp:)kırmızıloarı görene kdr üzülmüycez ok:)

yerim snein belirtileirn ben:)
ayyy kusayı sabahlara kdr yeterki hamiş olayım:KK70:
ay ezanda okunuyo şimdiii çok kusmayayım yaf hç sevmem mide bulantısını:)kabul olur falan:KK1:
aman bencede kusma ben kızımda 1 ay çektim.Allahım düşmanıma vermesin çok zor......

X