Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

batım p.tesi cnm yarın yapcam eğer bu gölgeyse gercekten yarın daha da belirginleşir inşalah ama cıkmazsa cok üzülcem belli daha smdıden ağlıyorum cok kaptırdım kendımı bu ay ne olur bana dua edin canlarım

mulberry canım hamilemisin? inanamıyorum çok sevindim Allah tamamına erdirsin

kızlar ben bugün sonunda yımırtladımmmmmmmmmmmm çooook mutluyummm maraton başladı 3 gün boyunca sıkı çalışma varrrr:KK4::KK4::KK4:
işte buda tablommmmm My]Charting Home Page Not Found - FertilityFriend.com Ovulation Chart[/url] bu arada ayşenurumm benim bat tarihini 20 aralık olarak değiştirirmisin canımmm

heyooo heyoooooooo bende bu gün doktora gittim yumurtlayabiliyomuşum:KK16:.. hatta 2 atne yumurtam olmuş bitanesi 15 mm mişş:KK8:... pazartesi ilişki önerdi doktor:KK4: ama ben işi sıkı tutup bu günden giricem halvete yarın pas geçip pazartesi hatta salıda halvet.:KK4::KK4::KK4: Allah'ım emeklerimizi boşa çıkarma yarabbim..Aminnn

batım p.tesi cnm yarın yapcam eğer bu gölgeyse gercekten yarın daha da belirginleşir inşalah ama cıkmazsa cok üzülcem belli daha smdıden ağlıyorum cok kaptırdım kendımı bu ay ne olur bana dua edin canlarım

yaaaaaa aglama :KK43::KK43::KK43::KK43:
yarın yap cnmmm.. silik çıkacakkk inşşşşş yarında sne müjdeyi verceksinn:)
sabah idrarınla yap ok:)

heyooo heyoooooooo bende bu gün doktora gittim yumurtlayabiliyomuşum:KK16:.. hatta 2 atne yumurtam olmuş bitanesi 15 mm mişş:KK8:... pazartesi ilişki önerdi doktor:KK4: ama ben işi sıkı tutup bu günden giricem halvete yarın pas geçip pazartesi hatta salıda halvet.:KK4::KK4::KK4: Allah'ım emeklerimizi boşa çıkarma yarabbim..Aminnn

hadi cnm gözün aydın bol yumurtalı bol bebişli günler görürüz inş:) degerlendir bugunleri:)

hadi hayırlısı cnm şükürler olsun Rabbime gün aşrı gir cnm

kızlar sohbetinize doyamıyorum valla:)
kalkayım az ev temizliycemmmmm akşam dışarı çıkabilirizzz :)işim ızlıca yapıp gelce görüşürs:)anne ve anne adayları:)

birde bişey rica edicem listeyle ilgilenen sevgili anne adayı benim bat tarihimi 20 aralık olarak değiştirirmisin..:KK34: doktor 20 sinde teste gel dedi inşallah test için:KK55: giderim doktora. idrar testi ile uğraşmıycam direk kantesti yaptırcam. bende kan pıhtılaşması var çünkü..:KK31:

ay işte bende bundan korkuyorumm cnmmm ovulasyon testi kulancam bu ay ya yumurtlamassam :KK43:çok üzülürüm valla

sorma minik gelinim ben 2 aydır neler çekiyorum bu psikoloji ile:2:.. üzücü bi olay yaşamıştım ondan sonra dengem alt üstü oldu
:26: şükür bu ay yumurtamı gördüm:KK8:unutmadan ben yaklaşık 10 gündür hayıt içiyorum belki sizede şifa olur

Son düzenleme:
ay işte bende bundan korkuyorumm cnmmm ovulasyon testi kulancam bu ay ya yumurtlamassam :KK43:çok üzülürüm valla

minikgelinimmmmm canım nasılsınnn napıyosunnn??? korkma şekerim göreceksin bak yumurtladığını :KK16::KK16: gelir gelmez testlerin başla yapmaya ben 14 . gün yumurtluyorum diye biliyodum benim 12. gün oldu

minik gelin sildim canım gönderebilirsin...

sinhus inşallah hamilesindir canım dualarım seninle
..:KK19:

X