Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ayy çok sevindim canım tebrik ederim:) bnce de hamilesin ikinci çizgi fotoğrafta bile gayet net belli oluyo:KK49:

KIZLAR BU GÜNKÜ ATEŞ TABLOM VE SABAH Kİ TEST SONUCUM...
BU ARADA 4 RESİMDE AYNI TEST
388487 Ovulation charts on FertilityFriend.com

tebrik ederimmmm.... İçime doğuyordu senin bebişinin bu ay geleceği... Allah hayırlısıyla melek yüzünü görmeyi nasip etsin inşallah:nazar::nazar::nazar:
benim göğüslerim sızlamaya başladı ateşimde 36.5 a düştü. sanırım kırmızı kart geliyor bana:KK43: eh napalım önümüzdeki maçlara bakarız artık:KK1:

tebrik ederimmmm.... İçime doğuyordu senin bebişinin bu ay geleceği... Allah hayırlısıyla melek yüzünü görmeyi nasip etsin inşallah:nazar::nazar::nazar:
benim göğüslerim sızlamaya başladı ateşimde 36.5 a düştü. sanırım kırmızı kart geliyor bana:KK43: eh napalım önümüzdeki maçlara bakarız artık:KK1:

günaydınlar..tebrik ederim :)) inşallah kan testinde de mutlu haberi alıp sağlıcakla kucağına alırsın...ateş tablondan da belli zaten...kendine dikkat et cnm

ayy çok sevindim canım tebrik ederim:) bnce de hamilesin ikinci çizgi fotoğrafta bile gayet net belli oluyo:KK49:

Tebrik ederim Allahım sağlıkla bir avazda kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah.:nazar:

tebrik ederim arkadaşım.. Hayırlı olsun

tebrik ederim canım ; hamişsin;ikinci çizgi bariz belli.:KK49:
kızlar hepinize çok sağolun...iyi dilekşerinizi Allahım hepimiz için kabul etsin inşallah...
adetim geçmeden ben inanamıcam sanırım.
eşim de adetin geçmeden belli olmaz çizgi çok koyu değilmiş....:KK15:
inşallah bebeğim benimledir ve Allahım sağlıcakla kucağıma almayı nasip eder...
inşallah en kısa zamanda bebek isteyen herkese haklarında hayırlıysa hayırlı evlatlar nasip eder.....

kızlar hepinize çok sağolun...iyi dilekşerinizi Allahım hepimiz için kabul etsin inşallah...
inşallah en kısa zamanda bebek isteyen herkese haklarında hayırlıysa hayırlı evlatlar nasip eder.....
sen eşine forumdan selam söyle;:KK1::KK1:
Çizgi belirsiz bile olsa çıkarsa hamilelik oranı yüksektir canmm.

sen eşine forumdan selam söyle;:KK1::KK1:
Çizgi belirsiz bile olsa çıkarsa hamilelik oranı yüksektir canmm.
hemen iletiyorum canım....
ne bilim teste öle bi baktı.ben adetin geçince kesin derim dedi....
bişi olursa üzülürüm.kendimi inandırmak istemiyorum diyor...adamda haklı...
inşallah bişi olmaz...

Son düzenleme:
hemen iletiyorum canım....
ne bilim teste öle bi baktı.ben adetin geçince kesin derim dedi....
bişi olursa üzülürüm.kendimi inandırmak istemiyorum diyor...adamda haklı...
inşallah bişi olmaz...

evt o da haklı canım;fakat idrar testi genelde test bozuk olmadığı sürece doğruyu gösteriyor.Bugün de dene;yarın dene...Çizgi daha da belirginleşir herhalde.

kızlar size birsey soracağım. benim bat 7-8 aralık gibi fakat ben dün dayanamayıp idrar testi yaptım ve tabiki negatif çıktı. sizce gebelik olsaydı bile bu kadar erken çıkar mıydı testte? bide testin üzerinde 20 ml beta hcg yi tespit edebilir dıor. ne zaman beta hcg 20 lerde oluyor bilen var mı?

kızlar size birsey soracağım. benim bat 7-8 aralık gibi fakat ben dün dayanamayıp idrar testi yaptım ve tabiki negatif çıktı. sizce gebelik olsaydı bile bu kadar erken çıkar mıydı testte? bide testin üzerinde 20 ml beta hcg yi tespit edebilir dıor. ne zaman beta hcg 20 lerde oluyor bilen var mı?

canım bazılarında hemen çıkmayabiliyor,adetin geçmesini bekle.Adet gelene kadar umut vardır.

bende 8 gün önce yapmıştım.tabi negatifti....ama bu sabah pozitif gibi sanki....bence erken çıkmaz...en çok 5 gün önce pozitif çıkan duydum.
ha bide erken gebelik testi varmış onda 10 önce bile çıkıyomuş canım.

canım benim hayırlı uğurlu olsun bebeğine çook sevindim:)

Son düzenleme:
Çok sevindim mulberry dualarımız seninle inşallah, benim günüm gelmeyene kadar test falan yapmayı düşünmüyorum haftaya sınavım var ve adetim aynı güne geliyor sınavda stresten mazeret olma ihtimalim çok yüksek :)

Son düzenleme:
Çok sevindim mulberry dualarımız seninle inşallah, benim günüm gelmeyene kadar test falan yapmayı düşünmüyorum haftaya sınavım var ve adetim aynı güne geliyor sınavda stresten mazeret olma ihtimalim çok yüksek :)

canım benim hayırlı uğurlu olsun bebeğine çook sevindim:)
çok sağolun kızlar.bakalım adet geçene kadar çok umutlanmak istemiyorum...
inşallah e bebişim benimledir
Rabbim kısa zamnda sizlerede nasip edr inşallah.dualarımdasınız kızlar....

test mi yapacaksın canımmm ateşin nasıldı bugün..batın geldimi ki 6 aralık değil mi..yada 6 aralık diyosun...erken ama ayın 3 ü yarın daha...bak heyecanlandım inşallah bebişin seninledirrrr

Insallah canim ,hosbulduk bu arada.gercekten buradaki hamis adaylar cok hos.Allah gönlümüze göre en iyisini,en iyi bebisleri nasip etsin.

X