Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ahhh canım kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermiş bende onlardan
bende sana yarar gelmez.
inşallah Rabbim yardım ederde hamiş kalırsın canım.ç..

inşallah canım rabbim yardım ederde hayırlısıyla hepimiz hamiş kalırız bu arada başka bir topikte okudum maydanoz suyu hamilelik için çok iyi diyorlar bi fikri olan var mı yani şöyle hamile kadın maydanoz suyu içerse düşük yapar buna dikkat!maydanozu kaynatıp içersen idrar yolları iltihaplanmasını temizliyor ben dün adetimin ikinci günüydü dünden beri deniyorum inşallah faydasını görürüm

kasım ayı da ugurlu gelmedı..inşallah aralık ayında bebiş haberlerini alırız kızlar..Lütfen benıde ekleyın lısteye..Bat 12 aralık..

umudum 1 aralık :) hayırlısı ile beklıyorum daha yenı bıraktık korunmayı ve heyecan içindeyım ınsallah tutar hayırlı ve sağlıklı bır evlat istiyorum :)

umudum 1 aralık :) hayırlısı ile beklıyorum daha yenı bıraktık korunmayı ve heyecan içindeyım ınsallah tutar hayırlı ve sağlıklı bır evlat istiyorum :)

inş cnm ama çok umutlanmaa sonra benim gibi sürekli üzülürsün ben ilk korunmayı bıraktıgım an hamile kalcam sanıyordum ama olmadı bu ay 4. ayımadet olcak gibi gününü bekle eger adet olursan üzülmessin hamile olursanda yehuuuuuuuuuu sevinirsin:)

o konularda bıraz tecrubelıyım artık 3 düşüğüm oldu hepsı süpriz gibi geldı ayda bırgun korunmadım bebiş kalmıs ama kan pıhtısı olmus düştü üçüde belkı bu seferde kolayca kalır dıye umutluyum he olmazsada sorun değil hayırlı zamanda olsun ınsallah sağlıkla olsun... sende umudunu yitirme umut bizim herseyımız su aşamada ve pozitif olmayı sevıyorum en azından herseye olumlu bakarak üzülmüyorum :)

ya demek sen hop diye hamile kalabiliyorsun ayda 1 kere korunma ondada hamile kal şanssssssss:)
ozaman ben de senin yerinde olsam umutlu olurdum cnm benim busefer kan pıhtısı olmaz bebiş olur inş:)

ya demek sen hop diye hamile kalabiliyorsun ayda 1 kere korunma ondada hamile kal şanssssssss:)
ozaman ben de senin yerinde olsam umutlu olurdum cnm benim busefer kan pıhtısı olmaz bebiş olur inş:)

evet şans :) insallah canım iğne olucaz bakalım hergun hele bır pozitif göreyımde sonrası ALLAH bilir... insallah hayırlısı ile sizlerede hayırlı bebeiş verir RABBIM... henuz bır belırtım yok ama bakalım beklıyorum :) herkes yerleşme kanaması dıyor ben hıc yasamadım o yerlesme kanamasını bu sefer olsaydı keske dıyorum cunku bır ışık yanmıs olurdu :)

inş cnm hepimizde isteyen herkeste hamiledir..
hani 1 tane bebegimiz olsa ikincisi için bukdr beklemem üzülmem..
ilk oldugu için çok hevesleniyorum o duyguyu yaşamak istiyorum rabbim nasip ederse:)

inş cnm hepimizde isteyen herkeste hamiledir..
hani 1 tane bebegimiz olsa ikincisi için bukdr beklemem üzülmem..
ilk oldugu için çok hevesleniyorum o duyguyu yaşamak istiyorum rabbim nasip ederse:)

evet bende öyle düşünüyorum ilk bır kez olsa göbeğimde büyüse bende yasasam dogsa koklasam kokusunu ceksem anne dese babasını sevse sonra hersey olur ama ıste bır tane olsa diyor ınsan :) hayırlısı...

selam kızlar ilk ay denememizden sonra farketmeden gelen adetimden sonra şimdiki bat tarihim 7-9 aralık (adet günlerim karıştı,o yüzden herşey altüst.)Çalışmalara başladık bile;Allah tez zamanda o güzel haberi almayı nasip eder inşalla.İnşallah bu ay olur Rabbi'm...

İSİM-------------- ------------- BAT

ecntrk---------------------------29 kasım
hulyabaskurt---------------------1 aralık
perilous0 ------------------------5 aralık
aysunayy------------------------6 aralık
deryalcın-------------------------7 aralık
aysenur2009---------------------8 aralık
eknhanifsay---------------------8-9 aralık
neevercare----------------------9 aralık
sakaaar-------------------------11 aralık
niluferr--------------------------12 aralık
sama----------------------------13 aralık

ekliyeyim canım bat ne zaman?

hayırlı olsun canlarım;inşallah ve inşallah hepimiz hamiş kalırız.Ama anahtar kelimem şu ;stres,heyecan ve endişe olmadan hamiş kalma oranı ook yüksekmiş.Kendimizi kaptırmadan yola devam;Allah büyük...

ewet canım bitkisel bi çok şey var ama herkeste farklı etkisi oluyo.ben cesaret edemiyorum.iyi sonuç alanlar kadar
sağlığını etkileyenlerde oluyo....
ben takviye bişi kullanmıyorum arada unutsamda folik asit alıyorum sadece....
ha eşimede keçi boynuzu pekmezi veriyorumsperm kalitesini arttırıyomuş...

İSİM-------------- ------------- BAT

ecntrk---------------------------29 kasım
hulyabaskurt---------------------1 aralık
perilous0 ------------------------5 aralık
aysunayy------------------------6 aralık
deryalcın-------------------------7 aralık
aysenur2009---------------------8 aralık
eknhanifsay---------------------8-9 aralık
neevercare----------------------9 aralık
umutsunuz-----------------------9 aralık
arber----------------------------10 aralık
sakaaar-------------------------11 aralık
niluferr--------------------------12 aralık
sama----------------------------13 aralık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…