Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Günaydın kızlar üzülmek yok çalışmalara devam :) Valla bende heray umutla bekliyorum demin test yaptım cumartesiydi günüm olmadı.Testte ikinci çizgi hayalet gibi çok silik ama çok umutlandım bir akıl verin sizde bana napiyim şimdi ?

bir test daha yap canım siliği gördüysen muhtemelen hamilesin.

kızlar merhaba.
Size bişey sorcam; ben bu sabah gebelik testi yaptım idrarda. 2. çizgi silik çıktı birde testi kıyısında da kırmızı renk kaldı. tam beyazlamadı sizce ne yapayım? gebe miyimdir?
Lütfen cevap yazarmısınız?

Merhaba ,
SAT 28 kasım ve hastalığım düzenlidir bugün ayın 27 si dün bekliyordum kırmızıları ama bir hareketlilik olmayınca acaba mı diyerek BetaHCG ye baktırdım ve sonuç 162 çıktı ,
Acaba hamileyim diyebilirmiyim ?

Merhaba ,
SAT 28 kasım ve hastalığım düzenlidir bugün ayın 27 si dün bekliyordum kırmızıları ama bir hareketlilik olmayınca acaba mı diyerek BetaHCG ye baktırdım ve sonuç 162 çıktı ,

canım gözün aydın....
Rabbimin izniyle inşallah bebişini hayırlısı ile kucağına alırsın...

Günaydın kizlar ateş tablomu koymaya gerek yok düştü iyicene 36.1 derece bugun ateşim zaten sabah adet oluyorum sandin karnım ağrıyordu bu ay bitti benden Ocak'ta sıkı çalısmaya yine devam etcez ins:) rehinede baslyorum minimum 10 kilo vermem laZim yeni yıla azimki gitcem:)hamış kalamasamda zayıf kalayım bari:)Ecntrk bacim adet olacak olsan ateşin düşeydi hem dündü senin batın hic adet olacak bı ateşin yok :KK66:)) katre cnmbnm bidaha test yap yarın sabah hamilesin kesin hAyirli olsun:)

günaydın kızlar:) kırmızı kart yiyenler geçmiş olsun,hadi bakalım ocak topiğinde görüşmek üzere:) bnm de bugün 3.gün.daha 5 gün var adetin bitmesine önümüzdeki ay yine sıkı çalışcaz,allahtan hayırlısı:) minikgelin ümidini yitirme canım,bn senden çok ümitliyim:KK19:

canım günaydın......
Kısmet değilmiş....
Herşeyin hayırlısı....
çalışmalara devam...

sağoll canımm :KK43::KK43::KK43::KK43:
Inşallah senin yüzün güler

günaydın herkesee :))

günaydın tatlımm :KK16::KK16:

kızlar merhaba.
Size bişey sorcam; ben bu sabah gebelik testi yaptım idrarda. 2. çizgi silik çıktı birde testi kıyısında da kırmızı renk kaldı. Tam beyazlamadı sizce ne yapayım? Gebe miyimdir?
Lütfen cevap yazarmısınız?
canım büyük ihtimal hamilesin ama farklı marka bi test ile tekrarla bence :KK34::KK34::KK34::KK34:

merhaba ,
sat 28 kasım ve hastalığım düzenlidir bugün ayın 27 si dün bekliyordum kırmızıları ama bir hareketlilik olmayınca acaba mı diyerek betahcg ye baktırdım ve sonuç 162 çıktı ,
acaba hamileyim diyebilirmiyim ?

:KK76::KK76::KK76::KK76: Gözünaydın canımm tabiki hamilesin.tebrikler.rabbim sağ salim kucagınıza almayı nasip etsin inşallah.

günaydın kızlar:) kırmızı kart yiyenler geçmiş olsun,hadi bakalım ocak topiğinde görüşmek üzere:) bnm de bugün 3.gün.daha 5 gün var adetin bitmesine önümüzdeki ay yine sıkı çalışcaz,allahtan hayırlısı:) minikgelin ümidini yitirme canım,bn senden çok ümitliyim:KK19:

sağoll canımm.
Yeni topik açıldımı
liste falan yapıldımı :KK37::KK37:

çiçeklera yok canım burdan devam edicez,birbirimizi bulmak zor diye,şimdiden açıldı bir sürü topik zaten,onun için karışmasın diye biz burdan devam edicez.aralık bitsin yeni listeyi yapar birisi:KK35:

günaydın kılzar.çok şükür bugünde kırmızı kart yemedim.daha önce de yazmıştım.batim 23 aralıktı.şükür her geçen gün beni biraz daha ümitlendiriyor.kılzar ateşim dün 36,6dan 36,4e düşmüştü bugün yine yükselmiş.dün bir iki, kez sancım oldu ama şükür bugün hiç yok.ateşimde hep sabitti sadece dün 2 derece düştü.bu sabah eski haline dönmüş.ne dersiniz.yarın test yapmayı düşünüyorum.ama bir okadar da yapmak istemiyorum:KK50::KK52::KK52:

:KK34:
çiçeklera yok canım burdan devam edicez,birbirimizi bulmak zor diye,şimdiden açıldı bir sürü topik zaten,onun için karışmasın diye biz burdan devam edicez.aralık bitsin yeni listeyi yapar birisi:KK35:

:KK34::KK34::KK76::KK76::KK76::KK76:

Tamam o zaman güzelmiş bölede evet umudumuz ocak ayı diye açılmış şöle bi baktımdı bizi ahaliden kimseleri göremedim :KK1::KK1:

Merhaba ,

cnm tebrik ederim hamilesin..allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş..
emin olamıyorum diyosan 2 gün sonra tekrar bi baktır.değer yükselecektir

Günaydın kizlar ateş tablomu koymaya gerek yok düştü iyicene 36.1 derece bugun ateşim zaten sabah adet oluyorum sandin karnım ağrıyordu bu ay bitti benden Ocak'ta sıkı çalısmaya yine devam etcez ins:) rehinede baslyorum minimum 10 kilo vermem laZim yeni yıla azimki gitcem:)hamış kalamasamda zayıf kalayım bari:)Ecntrk bacim adet olacak olsan ateşin düşeydi hem dündü senin batın hic adet olacak bı ateşin yok :KK66:)) katre cnmbnm bidaha test yap yarın sabah hamilesin kesin hAyirli olsun:)

cnm ovu topigine gelmedin ne yaptin kirmizi karti gordunmu merak ettim geuzelim ins olmamistir net birsey yazmamissin cnm

cnm tebrik ederim hamilesin..allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş..
emin olamıyorum diyosan 2 gün sonra tekrar bi baktır.değer yükselecektir

çok teşekkür ederim , Bugün terkar baktırmak istiyorum aslında ama duramıyorum yerimde çünkü bir an evvel nihayete ermek istemenin büyük gerginliği var üzerimde
ama dün baktırdım 162 iken bugün baktırmam durumunda bir değişiklik olabilir mi ? yoksa yarını beklemeye mi çalışayım ? stres yaptım :KK43:

X