Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

senin başağrın da adet öncesi baş ağrısı mı?dün gece de benim ağrıyordu hem de nasıl nerdeyse duvarlara vuracaktım başımı.normalde o kadar ağrırsa ertesi sabah olurum hatta buraya da öyle yazdım benden umudu kesin sabaha adet olurum dedim ama olmadım başağrım da azalarak geçti,maşallah.adet de olmadım sabah test yapacam yeniden.sen de hemen üzülme dur bakalım.
bende bişey yaptımmm
evi toplarken çekmecede test buldum geçen ay almıştım adet gelince yapmamıştım ama adeime 7 gün kala bugün yaptım ve negatif
sanırım bebek yok bende

allah seni emi bende nefesimi tuttu okuyorum hatta ben bu saattlerde girmiyorum genelde kahvaltımı bile toplamadan girdim bakayımki ne yaptın senin yazını ve test yaptıgını okurken nefesimi tutttum ne çıkmış diye hiç bişe çıkmadıgını okuyunca hem bozuldum hemde şaştım kaldım kız bundada bi hayır var okadar test geçmişim var hiç çizgi çıkmaması durumuna rastlamadım hayırlısı yoksa hamilemisin canım rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah bekliyorum iyi haberlerini

canım kurban olurum güzel dualarına ya valla öyle oldu işte ama o kadar güldüm ki anlatamam:))allahtan eşim gitmişti okuluna yoksa deli derdi.diz çöktüm şifonyerin dibine bi kahkaha bi kahkaha sorma:))) anam ne bilim hala adet olmadım inşallah hamileyizdir.

yok olmas hepimiz hamiş olalım:) ben çok umutluydumda bu iki gündür içimde karamsarlık var adete az kaldı ya panik bşladı bende..korkuyorum valla test yapmaya.. belkide yapmam cuma yapcam dedim ama korku başladıııııııııı:)

korkma kız yap belki senin testin de bozuk çıkar benimki gibi,kurtulursun korkudan:))))))))

kızlar merhabaa
bişey sormak istiyorum sizleree ...
ayın 21 i bat günüm engeç...
bugün 2 test aldım dayanamadım yapiim dedim ama beyaz çft çizgi çıktı ikisindede anlayamadımm bi fikri olan warmı acabaa???
şimdiden tşkrlrr:)

beyaz çift çizgi mi,beyazını hiç duymadım bacım valla

canım kurban olurum güzel dualarına ya valla öyle oldu işte ama o kadar güldüm ki anlatamam:))allahtan eşim gitmişti okuluna yoksa deli derdi.diz çöktüm şifonyerin dibine bi kahkaha bi kahkaha sorma:))) anam ne bilim hala adet olmadım inşallah hamileyizdir.

ama cidden çok komik olmuş aklna gelmeyecek bi sonuç ya tek ya çift diye beklerken boş çıkması bence biraz daha bekle diyor sana acele etme annecigim diyor az önce baktım sninki sanırım22 aralık bende 23 aralık diye bekliyordum ama ovucanda çift çizgiyi 14 aralıkta görünce şimdi yeni batımı 28 yada 29 olur diye düşünüyorum bekliyorum hayırlısı dün gün boyunca tuvalete gittim durdumbugün bişe yokeger döllenme olduysa daha 4-5gün olmuş olması lazım böyle erken belirti olabilirmiki gögüslerim benim hep dounamayacak kadar acırdı ama bu defa öyle acılı bi agrı yok sadece arada bi sızı gelip gitti dün kasıklarımdada öyle bugün hiç biri yok:) ateşimde 36.6da takıldı kaldı bilmiyorum bilemiyorum rabim sonumuzu hayır etsin inşallah kalkıp biraz yasin dua falan okuyup dua edicem kızlar hepimize rabbim kabul eder inşallah bu ay verir bebişlerimizi

bende bişey yaptımmm
evi toplarken çekmecede test buldum geçen ay almıştım adet gelince yapmamıştım ama adeime 7 gün kala bugün yaptım ve negatif
sanırım bebek yok bende

ama bebişim çok erken yapmışsın dur hele oooooo adetine yedi gün var öyle mi?adetin geçmeden çıkmaz ki balım hemen öyle yok deme.hepimiz zaman zaman böyle karamsarlıklara yenik düşüyoruz dün gece de ben çok kötüydüm.ama bugün iyiyim hamdolsun.olumsuz düşünmeyelim,olumsuz düşününce uyaralım birbirimizi.beyne ne emredersek o sinyali gönderirmiş vücuda olumlu sinyaller gönderelim olumlu şeyler olsun inşallah

ama cidden çok komik olmuş aklna gelmeyecek bi sonuç ya tek ya çift diye beklerken boş çıkması bence biraz daha bekle diyor sana acele etme annecigim diyor az önce baktım sninki sanırım22 aralık bende 23 aralık diye bekliyordum ama ovucanda çift çizgiyi 14 aralıkta görünce şimdi yeni batımı 28 yada 29 olur diye düşünüyorum bekliyorum hayırlısı dün gün boyunca tuvalete gittim durdumbugün bişe yokeger döllenme olduysa daha 4-5gün olmuş olması lazım böyle erken belirti olabilirmiki gögüslerim benim hep dounamayacak kadar acırdı ama bu defa öyle acılı bi agrı yok sadece arada bi sızı gelip gitti dün kasıklarımdada öyle bugün hiç biri yok:) ateşimde 36.6da takıldı kaldı bilmiyorum bilemiyorum rabim sonumuzu hayır etsin inşallah kalkıp biraz yasin dua falan okuyup dua edicem kızlar hepimize rabbim kabul eder inşallah bu ay verir bebişlerimizi

balım aslında benim bat 22 aralık değil.daha doğrusu şöyle.hani yumurta çatlatma iğnesi yapıldım ya ben o iğneden 14 ya da 15 gün sonra adet olunuyormuş yani bu hesaba göre ben cumartesi en geç pazar adet olmalıydım ama bugün de olmadım.eve gelirken farklı marka bir test aldım yarın sabah yine test yapacam,umarım yine çok eğlenirim:))))her test beni bu sabah ki kadar güldürecekse her gün test yapayım ayol:))))))amin dualar için şimdiden sağol.

ewet kızlar C we T bölgelerinde opak beyaz renk çıktı
ikiside aynı marka ilk kez bende böle bişey yaşadım puffff:KK37:

ay canım benim bugün benim yaşadığımı yazdım ya önceki sayfalarda okudun mu bilmiyorum.test yaptım korkudan bakamadım öyle bıraktım odaya geçtim az sonra geldim baktım ki hiç çizgi yok:))))yani test bozuk demek senin testler de bozukmuş bacım:))))olsun kıııııııııııııııız negatiften iyidir valla bak bugün sırf bu yüzden çok neşeliydim:))))

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım
Beklemede
hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş:KK49:
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
Sinemsonay
2 Aralık
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık
Kırmızı kart
haticeee
3 Aralık
Kırmızı kart
ozler86
3 Aralık
Beklemede
baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık
Kırmızı kart
perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık
Kırmızı kart
depresyonnn
6 Aralık
beklemede
mulberry8092
6 Aralık
pdr55
6 Aralık
Beklemede
sub
6 Aralık
Beklemede
angelif
6 Aralık
Beklemede
deryalcın
7 Aralık
Kırmızı kart
kepi3
7 Aralık
Kırmızı kart
didos86
7 Aralık
Beklemede
sea.1013
7 Aralık
prensesra
7 Aralık
Kırmızı kart
saremsinsen
7 aralık

seastarh
7 Aralık

slna
8 Aralık
Kırmızı kart
mugus1980
8 Aralık
Kırmızı kart
eknhanifsay
8-9 Aralık
Kırmızı kart
nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Umutsunuz
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık
mrysyr
11 Aralık
cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

Sesevda
12 aralık

_elegance_
12 Aralık
Kırmızı kart
nilufereren
13 Aralık

Sama
13 Aralık

Yesil33
14 Aralık
Kırmızı kart
sementa33
15 Aralık
Kırmızı kart
Cipskolam
15 Aralık

yezal
16 Aralık

ozlemk
16 Aralık

Arakzo
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık
​Kırmızı kart
mzuhal
18 Aralık

Fdeda
18 AralıkKırmızı Kart
Berkerim
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık

ddeerryya
20 AralıkKırmızı Kart
ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

Famusay
22 Aralık

olimbera
23 Aralık

sedosumm
23 Aralık

Elsal
23 Aralık

Minik78
23 Aralık

Naz8
24 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

Zelve
30 Aralık

Seraprap
30 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

Eliflevent
31 Aralık

Kepi3
10 Ocak

esraefe80​26 aralık
gizemsami26 aralık
elif5454

​18 Aralık

ama bebişim çok erken yapmışsın dur hele oooooo adetine yedi gün var öyle mi?adetin geçmeden çıkmaz ki balım hemen öyle yok deme.hepimiz zaman zaman böyle karamsarlıklara yenik düşüyoruz dün gece de ben çok kötüydüm.ama bugün iyiyim hamdolsun.olumsuz düşünmeyelim,olumsuz düşününce uyaralım birbirimizi.beyne ne emredersek o sinyali gönderirmiş vücuda olumlu sinyaller gönderelim olumlu şeyler olsun inşallah
ahhh canım benim inşaallah iyi şeyler olur
bende kasık ağrısı gaz sancısı ve bitmeyen baş ağrıları var

ay canım benim bugün benim yaşadığımı yazdım ya önceki sayfalarda okudun mu bilmiyorum.test yaptım korkudan bakamadım öyle bıraktım odaya geçtim az sonra geldim baktım ki hiç çizgi yok:))))yani test bozuk demek senin testler de bozukmuş bacım:))))olsun kıııııııııııııııız negatiften iyidir valla bak bugün sırf bu yüzden çok neşeliydim:))))

:)ahh bacımm süper olmuşşş :)
bende ilk kez çift çizgi gördüm oda beyaz çıktıı :KK37:
iyice kafayı sıyırdımm yane:)

iyi akşamlar kızlar kocam gelcek şimdi yemege gitcez benim canım bu aralar hiç yemek yapmak istemiyor aslında bşy yapasım yok sürekli yatayım istiyorum.. bugun sanki gögüsleirmin agrısı azaldı gibi.. akıntıda yok sadece hafif ıslaklık var.. bide kasık agrım yokkk karın agrım var... bunlar beni iyicene olumuszluga düşürdü... belkide adet yaklaşıyor korkuyorum diye olumsuz oldum..
ecntrk bacım çok erken yapmıssın yaf :)ben 4 gün önce yapcam diye ona çok erken diyorum:)

iyi akşamlar kızlar kocam gelcek şimdi yemege gitcez benim canım bu aralar hiç yemek yapmak istemiyor aslında bşy yapasım yok sürekli yatayım istiyorum.. bugun sanki gögüsleirmin agrısı azaldı gibi.. akıntıda yok sadece hafif ıslaklık var.. bide kasık agrım yokkk karın agrım var... bunlar beni iyicene olumuszluga düşürdü... belkide adet yaklaşıyor korkuyorum diye olumsuz oldum..
ecntrk bacım çok erken yapmıssın yaf :)ben 4 gün önce yapcam diye ona çok erken diyorum:)

dün akşam"dövcem seni umutsuzluğa düşme"diye bana yazan umutlu,güçlü minikgelini arıyorum gören varsa bana söylesin yerini.

ooooo tamamdır senin iş bacım Allah'ın izniyle:))
yok canım ümitlenmek istemiyorum hiç

ya dayanamadım perşembe günü test alıp tekrar yapıcam cuma günü:)
bu arada özel msjnı okudum senide gördüm :) bak istersen

X