Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ben burduyum ama ne yazcem biilmiyorum kiiiiii sizin yazdıklarınıza bakıyom bişiler öğrenmeye çalışıyom ben de güzel haberler verecekmiyim acep diyom vee acep hangisi güzel haberle bizi sevindirecek diye bakıp duruyom ölee bilgisayar başında :126::126:

bat tarihin nezamandı cnm bnm:)

yokken heycnlı şeyler olmuş :))

hadi cumaya iyi hberler bklyrzz :))

inş bende veririm :))

sen enzaman test yapcan cnmmm ben erken yapcam biraz 4 gün erken olcak.. bide benim adetim hep 3-5 gün gec olur yani baya erken yapmış olcam evde 3 testim var ondan ypcam dayanamam:)

sen enzaman test yapcan cnmmm ben erken yapcam biraz 4 gün erken olcak.. bide benim adetim hep 3-5 gün gec olur yani baya erken yapmış olcam evde 3 testim var ondan ypcam dayanamam:)

2 gün önce acillk mide bulntm halszliğim vardı cnm şimdi mide ekşimm var bat günm perşmbe 4 gün var :)) 6 gün önce kanda çıkmyn 3 gün snra idrarda çıkmaz dyrm walla blmyrm

çıkmaz diye düşndğüm içn yapmycğm beklycğm dyrm ama son aklm blr...

cnm 6 gün baya erken ama..
sen adetin gecsin hafta sonu yap bence:)

mulberiiiiiiiiiii benim karnım agrıyor sürekli tuvaletim geliyor sanıyorum ama bşy yok.. alt karnım yaı kasılarım komple bi agrı var üşüttümmü acaba snede oldumu böle bşy

mrb canım bence hamilesin benimde öle kahve rengi lekem gelmişti 4 gün sonra kan testi yaptırdım 3 haftalık çıkmıştı ve ertesi gün düştü gelişmedigi için(kendine dikkat et ve 1 kg bile kaldırma,fazla ayakta kalma yat evde perşembe günü kan testi yaptır bence bebişin geliyor darısı bizlere inş

meraba arkadaşlar bende 14 aydır bebk yolu gözlüyom ama olmuyo işte ( dr hiç bir poblem yok dedi ama tutturamadık.benim ayın 24ünde regli olmam lazım şimdilik sırtım kırılacak gii agrıyoooo başkada bişey yok..inş bu ay olur yaaaa

mulberiiiiiiiiiii benim karnım agrıyor sürekli tuvaletim geliyor sanıyorum ama bşy yok.. alt karnım yaı kasılarım komple bi agrı var üşüttümmü acaba snede oldumu böle bşy
bende pek sık idrara çıkma hissi olmamıştı.sadece karnımın altında dolgunluk hissi vardı....
üşütme olablir belki ama bebekte oalabilirrrrrr

saağol canımcımm.. bata 2 gün var da..
2 gündür yapıyorumtest negatif çıkıyorda o yüzden sordum)))
canım testlerin hassaiyetinede bağlı canım.....benim yaptığım testler 5ml duyarlıydı.....
adet günümde yaptığım test 20 ml duyarlıymış 3 gün önce yaptığımdan çok çok daha soluk çıkmıştı...

​huhuhuhuhuhu ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kızlrrrrrrrrrrrrrrrrr

inş bebiş bu ay gelir cnmmmm benimde 5 ayım denemede ama pes etmek üzereyim beklemek zor
valla çok rahatsızım bilmiyorum bugune kdr böle olmadıııı bakalımmm çok merak ediyroum bu ayı ya
​huhuhuhuhuhu ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kızlrrrrrrrrrrrrrrrrr

nerdesin sen ya

inş bebiş bu ay gelir cnmmmm benimde 5 ayım denemede ama pes etmek üzereyim beklemek zor

valla çok rahatsızım bilmiyorum bugune kdr böle olmadıııı bakalımmm çok merak ediyroum bu ayı ya

nerdesin sen ya
kayınvalidemdeydim ya 2 gündür evime adım attım sonunda
ateşim nasıl yükselmiş dimi maşaallah

normalde bende bugun kayınvalidemde olcaktımda eşim iş için şehir dışına gitti ondan gitmedim:)
mşlh kıs ateşineee bak boşuna üzüldün gördünmü..hem daha çok degişir benimde bugun azcık düştü mesela... okd rçok hamile tablosuna baktımki inan sürekli inişli çıkıışlı dpo 8-10 a kdr inişli çıkışlı oluyor son günler ya yükseliyor ya sabit kalıyoru ozamanda hamiş olunuyor:)

normalde bende bugun kayınvalidemde olcaktımda eşim iş için şehir dışına gitti ondan gitmedim:)
mşlh kıs ateşineee bak boşuna üzüldün gördünmü..hem daha çok degişir benimde bugun azcık düştü mesela... okd rçok hamile tablosuna baktımki inan sürekli inişli çıkıışlı dpo 8-10 a kdr inişli çıkışlı oluyor son günler ya yükseliyor ya sabit kalıyoru ozamanda hamiş olunuyor:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…