Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

:KK16:slm kıslar bata 2 gün var bende heyecan dorukta. :18:
kkdan okuduğum kadarı ile bata yakın olan günlerdeki akıntı hamişlik belirtisi :44:
bende de var ama akıntı gib değil böle çok afedersiniz vajina ıslak hep.. :KK31:
yani çamaşıra yada pede gelen bişe yok :KK37::KK53:
çok korkuyorum ve de müthiş heyecanlıyım. :KK52:
3 araalıkda doktora gitmiştim.:KK55: doktorum 16mm büyüklüğünde yumurta gördü ve ilişki günü önerdi.
:KK17: yumurtaıklarda birz tembellik varmış bende doktorun söylediği günden düne kadar günaşırı değerlendirdim.:KK17:
şimdi bişi sorcam yumurtalıkklarda tembellik olduğu için geç yumurtlama ihtimali ve dolayısı ile geç döllenme olasılığı nedir siizce
ve eğer böle bişi ollduysa testlerde çıkma ihtimali nedir erken mi yapıyorum aceba testi.. :18::18::18::18:

cnmm heycnlanma panik yapma aynı şeyleri yaşyrz snrm sabret dilerim güzel haberler alırsın bnde mide bulntısı ağzmda zehir gbi bir tatda var kasık ağrısıda bilmyrmm bata 4 gün varr 2 gün önce acillk bile oldm kan ve idrar tahlilmde hiç bi hastalık çıkmadı gebe olablrsnz dediler fakat kanda gebelik çıkmadı biraz daha beklemem gerekmiş eğer gebelikse sabrszlanyrm bndee blmyrm hayrlsı bekle cnmm

bu tip kanamalara yerleşme kanaması deniyor bildiğim kadarıyla,yani bebek kazı çalışmaları yapıyor.inşallah:)bence gusül al ama ılık suyla sakın sıcak suyla alma

hay allah razı olsun:) aslında öğlen de geldi ama önemsemedim,eşime bile söylemedim.ama şimdide görünce heycan yaptım direk size yazdım:) biraz daha bekliyim bakalım nolcak ona göre abdestimi de alırım,çok teşekkür ederim:KK16:

hay allah razı olsun:) aslında öğlen de geldi ama önemsemedim,eşime bile söylemedim.ama şimdide görünce heycan yaptım direk size yazdım:) biraz daha bekliyim bakalım nolcak ona göre abdestimi de alırım,çok teşekkür ederim:KK16:

dikkat et cnm kendne hayrlısı olsun rabbim kalbne göre versin

cnm herkes 14. gün adet olcka diye bi şart yok ama genel olarak 14. gün adet olunuyor.. 14-15-16 dede olur.. test yap tabiki ben adet olmadan 3-4 gün önce bitane yapcam:) heleki adetim geciyorsa keisn yaparım sen yarın sabah idrarınla yap..normalde başın agrıyıp şmdi agrımıyrsa iyi haber sanki:)ateş ölçüyormuydun sen

oley oley oley:)hadi hayırlı olsun cnm darısı bizlere inş:)
inşallah tez zamanda hayırlısı ile

Allah senden de razı olsun inşallah bebektir dikkat et yorucu işler yapma sakın.

tamam yarın temizlik yapcaktım yapmıyorum:) bi de bişey daha sorcam bnm ramazan ayında tutamadığım oruçlar vardı 11 gün.7 gün kaza yaptım,bugün pazar eşim evde diye tutmadım,4 günüm kaldı perşembeye kadar tutuyum diyodum ama,tutuyum mı,bi sakıncası olur mu:26:

tamam yarın temizlik yapcaktım yapmıyorum:) bi de bişey daha sorcam bnm ramazan ayında tutamadığım oruçlar vardı 11 gün.7 gün kaza yaptım,bugün pazar eşim evde diye tutmadım,4 günüm kaldı perşembeye kadar tutuyum diyodum ama,tutuyum mı,bi sakıncası olur mu:26:

bence kendini iyi hissediyorsan tut.çünkü fazla da bişey değilmiş,dört gün ne ki.Allah kabul etsin.

işte o başağrısı da geldi:KK43:((((benden ümidi kesin kızlar ben kestim artık kırmızıları bekliyorum:KK43:((((
ya nolur moralin bozulmasın böle yasılar göünce bende çöküyorum inan heycanım gidiyor:KK43:kırmızılar gelmeidkce umut kesilmez hem baş agrısıda hamilelik belirtisi :)

cnm bnde okuduklrma dayanark söylüyrm kuruluk varsa hastalncksn ama akıntı varsa hamişsin snrm senn akıntının olması iyi bişe

hayrlısı olsuun
genitalim hep ıslakkk çamaşırım çok az ıslanıyor aradada peceteyle silerken çok az kremsi akıntı geliyor.. belkide üşüttüm ondandrı bakalım bekleyip görcez inş:)bu arada hayırlııı olsun diyince sanki hamişimde kutluyorsun giib hisettim:)

kızlar az önce afedersiniz tuvalete gittim azıcık kahverengili leke gelmiş,adetime tam 8 gün var,yani öbür pazar.acaba yerleşme kanaması olabilir mi? yani bunun için erken mi? nolur bişeyler söyleyin çok acemiyim heyecan yaptım.bide namaz kılabilir miyim yoksa gusül almam gerekir mi?
aa süperrr bence yerleşme kanaması... normaldeeeeee bukdr erken olmuyorsan kesin yanii:)abdet al sen.. bundan sonra yine geirse özür olur bacımmm namaz kılabilirsin
:KK16:slm kıslar bata 2 gün var bende heyecan dorukta. :18:
kkdan okuduğum kadarı ile bata yakın olan günlerdeki akıntı hamişlik belirtisi :44:
bende de var ama akıntı gib değil böle çok afedersiniz vajina ıslak hep.. :KK31:
yani çamaşıra yada pede gelen bişe yok :KK37::KK53:
çok korkuyorum ve de müthiş heyecanlıyım. :KK52:
3 araalıkda doktora gitmiştim.:KK55: doktorum 16mm büyüklüğünde yumurta gördü ve ilişki günü önerdi.
:KK17: yumurtaıklarda birz tembellik varmış bende doktorun söylediği günden düne kadar günaşırı değerlendirdim.:KK17:
şimdi bişi sorcam yumurtalıkklarda tembellik olduğu için geç yumurtlama ihtimali ve dolayısı ile geç döllenme olasılığı nedir siizce
ve eğer böle bişi ollduysa testlerde çıkma ihtimali nedir erken mi yapıyorum aceba testi.. :18::18::18::18:

vla cnm 3-4 gün öncesinden tstte çıkanda var çıkmayanda bünyeye baglı:)evdemi test diyorsun yoksa kan testimi:)

doğru zaten 5 te açıyorum orucu doğru düzgün acıkmıyorum bile,tekrar teşekkürler:KK16:

of benim odr çok kaza orucum varki anlatamam. dogru dürüst kaza tutmadım ömrü boyunca.. 60 gün falna tutsam anca tezizlerim:) işyerinde bi kaç kez tuttum ama ögle arası hi zamn geçmiyorrr bşyler yemeden.. tutsam iyiii bende vallaaaa

of benim odr çok kaza orucum varki anlatamam. dogru dürüst kaza tutmadım ömrü boyunca.. 60 gün falna tutsam anca tezizlerim:) işyerinde bi kaç kez tuttum ama ögle arası hi zamn geçmiyorrr bşyler yemeden.. tutsam iyiii bende vallaaaa

tutarsın hayırlısıyla,allah sabrını verir.inşallah bebişin gelir de doğunca tutarsın,evde ona bakarken,ama o zaman da emziriyo olursun,neyse tutarsın bi ara yaa:KK9: bnm kahverengili leke geldi bugün 2 kere,adetime 8 gün var sence yerleşme kanaması olabilir mi minikgelin,bişeyler de:26:

ay cevap vermişsin bir önceki sayfada şimdi gördüm k.bakma:) hayırlısıyla inşallah yerleşme kanamsıdır.yok canom normalde olmaz böle şeyler,adetim de genelde sekmez:KK49:

tutarsın hayırlısıyla,allah sabrını verir.inşallah bebişin gelir de doğunca tutarsın,evde ona bakarken,ama o zaman da emziriyo olursun,neyse tutarsın bi ara yaa:KK9: bnm kahverengili leke geldi bugün 2 kere,adetime 8 gün var sence yerleşme kanaması olabilir mi minikgelin,bişeyler de:26:

bacım ben ömrümde hiç 8 gü erken adet olmadım en fazla 2 gün erken gelir adetim er ben 8 gün önce böle leke gelseydikeisn hamieyim diye ayaklarım havada gezerdim.. eger normalde bukdr erken adet luyorsan keisn yerleşme kanamasıdır:)bence svin sen:)

bacım ben ömrümde hiç 8 gü erken adet olmadım en fazla 2 gün erken gelir adetim er ben 8 gün önce böle leke gelseydikeisn hamieyim diye ayaklarım havada gezerdim.. eger normalde bukdr erken adet luyorsan keisn yerleşme kanamasıdır:)bence svin sen:)

minikgeliiin öyle deme nolur,ya hamile değilsem,ayyy çok kötü olurum...ama dediğin gibi hiç böle şey de yaşamadım,aynen 8 gün erken gelme diye bişey de olmadı,ayrıca adetle falan alakası yok,çünkü bu o kadar fazla bişey değil,farketmedim bile,tuvalete gidince gördüm:KK52: sence ne zaman test yapıyım bat haftaya pazar:KK9:

minikgeliiin öyle deme nolur,ya hamile değilsem,ayyy çok kötü olurum...ama dediğin gibi hiç böle şey de yaşamadım,aynen 8 gün erken gelme diye bişey de olmadı,ayrıca adetle falan alakası yok,çünkü bu o kadar fazla bişey değil,farketmedim bile,tuvalete gidince gördüm:KK52: sence ne zaman test yapıyım bat haftaya pazar:KK9:

ben senin yerinde olsam cuma yapardım testi balım:) aramızda 2 gün var ben yinede cuma yani 4 gün erkenden yapcam:)

ben senin yerinde olsam cuma yapardım testi balım:) aramızda 2 gün var ben yinede cuma yani 4 gün erkenden yapcam:)

ama çok erken değil mi? direk kan testi yaptırsam çıkar mı ki? adet geçmeden yaparlar mı? yada pozitif çıkarsa hastaneye gidiim,çıkmazsa pazar veya p.tesi testi tekrarlarım ne diyosun?

ama çok erken değil mi? direk kan testi yaptırsam çıkar mı ki? adet geçmeden yaparlar mı? yada pozitif çıkarsa hastaneye gidiim,çıkmazsa pazar veya p.tesi testi tekrarlarım ne diyosun?

ben iki ay önce kan testi için gitmiştim adetime 7 gün vardı doktor 5 günden önce çıkmas.. 2 gün daha bekle gel demişti...
senin iki günün kalıyor cumaya çıkabilir mulbery konu sahibi 3-4 gün önce yaptı çıktı mesela.. ben iş olsun diye yapcam 4 gün önce erken oluyor ama 3 tane testim varrr yapayım boşver:) sende cuma yap pozitifi görürsen hemen doktora gidersin.. negatif çıkarsa pazartsi yine yaparsın testii.. tabi ben beklerim sabırsız değilim diyorsan pazartesine kdr bekle:)

ben iki ay önce kan testi için gitmiştim adetime 7 gün vardı doktor 5 günden önce çıkmas.. 2 gün daha bekle gel demişti...
senin iki günün kalıyor cumaya çıkabilir mulbery konu sahibi 3-4 gün önce yaptı çıktı mesela.. ben iş olsun diye yapcam 4 gün önce erken oluyor ama 3 tane testim varrr yapayım boşver:) sende cuma yap pozitifi görürsen hemen doktora gidersin.. negatif çıkarsa pazartsi yine yaparsın testii.. tabi ben beklerim sabırsız değilim diyorsan pazartesine kdr bekle:)

ayy hiç bilmiyorum valla o gün gelsin bakalım,çok merakta kalırsam yaparım,tamam:) anlaştık,haberleşiriz o zaman,hadi öptümm,dualrım bizlerle:KK16:

X