Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

rica ederim cnm..her zaman beklerim tabloyla ilgili bildiğim bişeyse yardım ederimhepinize..

ateşin önemli olan adete doğru düşmesin hem tek tık düşüşten sayılmaz

as canım ben iyiyim sen nasılsın

aman Allah iylik saglık sıhhat versin.bende iyyim cok şükür.ne olsun her pazar hemen hemen aynı.ben eşimden önce kalkarım biraz nete girerim sonra kahvaltıyı hazırlarım o zamana eşim kalkar kahvaltıdan sonra o arabasını tamire gider ben nete girerim.(yine araba tamirinde)

canım benim yaa üzüldüm bende de ona benzer sorun var sorma.evin yalıtımı yokmus.yatak odam bi nemlendi duvarlar küflendi bildiğin yeşil yeşil küf.duvarın dısı bosta yani bitişkte ev falan yok duvar yagmurlarda ıslanmıs o da yalıtım olmayınca baya nemlenmiş bende kurusun diye actım kaloriferi o zaman da terlemiş.sildim gecti zannetim bi kac gün sonra yine aynısı oldu.2 haftadır falan cocuk odasına tasıdık yatagı.dolap diğer odada kaldı falan.orayı her 3-4 güne bi siliyorum ama cok kötü yaa.böyle işte.bugünde perdem gelecek inş.salona kruvaze perde yaptırıyodum merakla bekliorum.eşim heyecanlanma güzel olmamıstır diyor ama aksam olsaydı bi

rica ederim cnm..her zaman beklerim tabloyla ilgili bildiğim bişeyse yardım ederimhepinize..

ateşin önemli olan adete doğru düşmesin hem tek tık düşüşten sayılmaz
sgl bacım benim inşşşş bebişin olr melek:)b arada senin ateş tablon ne alemdeeeee:)

kiracı olmak zor vala ben taşıncam bu evn derdi bitmyor yagmur yagar camardna içeri sular girer musluklar bozulur banyo mutfak su gideri kötü oldugundan sürekli pis pis kokar.. daha aklıma gelmeyen bisürşey var en iyisi taşınmak:)perdelerin nsl gelcek bk bende merak ettim serim öyle şeyleri:)

cnmmm adet olcagın zaman ıslaklık olmz kuru olman lasım:)ıslaklık ve akıntı bebişi belirtiyor tabi genel olarak böle kişiden kişiyede deişir.. hem uyduruk testlere çok güvenme kaç kişi adetten 5-7 gün sonra testte pozitif görüyor.. zaten idrar testleirnin yazısını okursan adet gecikmesinde 10-15 gün sona dogru sonuc verir diyor :)

oldumu kızlar ya silindimi resim:18::18:

tühhhhhhhh kaçırdım melegi:)kayınpeder geldi o sıra yüklemişssin:)

gelsin hele takılsın foto ceker koyarım becerebilirsim :) ya kızlarr bugün menülerde neler var.valla ben ev işinde herseyi yapıorum da şu yemek düşünmek öldürüyo beni valla hergün ne yapsam die düşünüyorum yaa.biri bana sunu yap dese hergün yapıcam ama fikir üretemiorum.bazende sinir oluyorum eşimin işyerindeki aşcıyla anlasmıs gibi nerdeyse haftanın 3-4 günü aynı yemekleri yapıoruz adam artık eve gelince inş. yemekte xx yoktur dior :)böyle yıllar nasıl gecicek bilmem kiii

canım bende tam tersi temizlik yapmayı pek sevmem ama yemek yapmayı severim..
haklısın ama hergün ne yapacağını düşünmek sıkıntı veriyor insana..benim de eşiminde işyerinde yemek çıkıyo.
o yüzden baklagil yapamıyorum artık evde..lahana,pırasa da yapamıyorum düşün artık..sıkıntı...

benim bugün

tarhana
ıspanak
makarna salatası varr...

yarın
balık günümüz..

benim koca ne versen yerrr.. çalışıyorum haftada 3 gün yemek yaparımmmm 2 gün kahvaltı yaparız 1 gün dışarda yeriz 1 gün kaynanamda.. yemekte zorlanmıyorum valaa:)yemek secen adamdandan nefret ederimmmmm :)benim koam et yemekleri yemez tavuk ve sebze yemekleri sever heleki kahvaltıya bayılır:)alah kolaylık versin zor işin ozaman bacım:)

Aminnn..

canım ben yumurtlayamadım bu ay yaaa..endişeliyim...18.günüm ve ovucanım hala tek 13.günden bu yana yapıyorum..

3808cf Ovulation charts on FertilityFriend.com

snaki bugun yumurtlamıssın gibime geldi tablona göre... benm tablomdada yumurtladıgım günnn belli deil ama ovucanda 16-17-18-19 da çift çizgi çıktııııııı bence 22-23 . güne kdr heran olabilir cnm bu bi kaç güne belli olurrrr bence:)

KISLAR BŞY SORCAM...
akıntı diyoruz ya... ben gün içinde 6 kez tuvalete gidiyorsam sadece 2-3 ünde peçeteyle silince krem gibi hafif sarımsı çok az akıntı geliyor okdr...
şimdi bu normalmi yoksa azmııı .. nsl oluyor bu akıntı olayı ... iç çamaşırımda sılaklık oluyor ama çok az...
bu akıntı olayını çözemedim gitti...
şimdi yemek yiycez gelirim 7-8 gibi:)

cnm bnde okuduklrma dayanark söylüyrm kuruluk varsa hastalncksn ama akıntı varsa hamişsin snrm senn akıntının olması iyi bişe

hayrlısı olsuun

yaa bacım bizim tavan akıyor son kattayız diye onla ugraşıyoduk kocamla ondan sürekli pc de deilim:) bel agrısı süper yaa benim belim ve gögsüm agrıyınca seviniyorum hamileimdir diye:)

işte o başağrısı da geldi((((benden ümidi kesin kızlar ben kestim artık kırmızıları bekliyorum((((

kızlar az önce afedersiniz tuvalete gittim azıcık kahverengili leke gelmiş,adetime tam 8 gün var,yani öbür pazar.acaba yerleşme kanaması olabilir mi? yani bunun için erken mi? nolur bişeyler söyleyin çok acemiyim heyecan yaptım.bide namaz kılabilir miyim yoksa gusül almam gerekir mi?

slm kıslar bata 2 gün var bende heyecan dorukta. :18:
kkdan okuduğum kadarı ile bata yakın olan günlerdeki akıntı hamişlik belirtisi :44:
bende de var ama akıntı gib değil böle çok afedersiniz vajina ıslak hep..
yani çamaşıra yada pede gelen bişe yok
çok korkuyorum ve de müthiş heyecanlıyım.
3 araalıkda doktora gitmiştim. doktorum 16mm büyüklüğünde yumurta gördü ve ilişki günü önerdi.
yumurtaıklarda birz tembellik varmış bende doktorun söylediği günden düne kadar günaşırı değerlendirdim.
şimdi bişi sorcam yumurtalıkklarda tembellik olduğu için geç yumurtlama ihtimali ve dolayısı ile geç döllenme olasılığı nedir siizce
ve eğer böle bişi ollduysa testlerde çıkma ihtimali nedir erken mi yapıyorum aceba testi.. :18::18::18::18:

bu tip kanamalara yerleşme kanaması deniyor bildiğim kadarıyla,yani bebek kazı çalışmaları yapıyor.inşallah:)bence gusül al ama ılık suyla sakın sıcak suyla alma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…