Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

selam kızlar nasılsınız ne var ne yok bu ayki yumurtlama günümü atlaşmış bulunuyorum ama nedense hiç umudum yok hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

famusay be n geldim cnm ama çıkcam azcık işim var gelcem geri:)

aysunay bacım sen benim tablomu yapmıştın baksana dün iki kırmızı çizgi varken bugun o çizgiler kesik kesik oldu neden anlamadım ...ateşimde hamiş tablolarına baktım hiç benzemiyo onalrınkine bakalım nolcak..

gögüs agrım ve bolca gazım hafifde bel agrım var ookdr..

adetten önce başlayan göğüs şişmesi ve göğüs ağrılarım da bu sabah itibariyle başlamış bulunuyor,ümidimi kaybediyorum.

selam kızlar nasılsınız ne var ne yok bu ayki yumurtlama günümü atlaşmış bulunuyorum ama nedense hiç umudum yok hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
hadi inş bebeişin konmuştur göbegine cnm bnmm:) benimde ovulasyonum yeni bitti koskoca 9 gün var adete bekle bekle bitmez:)

adetten önce başlayan göğüs şişmesi ve göğüs ağrılarım da bu sabah itibariyle başlamış bulunuyor,ümidimi kaybediyorum.

cnmmmmm ben okdr yazı okudum hamilelerin hep gögüsleri agrıyor.. en ve kesin olan belirti buu.... bence gögsün agrıyor diye üzülme...
mesela belim agrıyor ve gazım çok ama bunlar adet öncesi olan şeyleri ondan onu sallamıyorum ama gögüsleirm çok agrıyo tek farklı olan bu..bide sonucta bünyemiz adet zamanı geliyor gibi davranıp hamişssek adet olmuycaz.. zaten hamileler adet gectikten 10 gün falan adet olcak gibi agrıları olurmuşş.. belirtilere çok takılmamamız lazım

evet öyleymiş,ama ne biliyim adet öncesi şişlik ve acının aynısı işte,bi tek adet öncesi başağrım yok geri kalan tüm belirtiler geldi.sivilcem de çıktı((

canım ya nedense bana sen hamişsin gibi geliyor inşallah öyledir göğüs ağrısıda gebelik belirtilerinden nasılsa canım bence sevinmelisin benim kürtajdan sonra ağrımıyo diye çok üzülüyodum ya:2::2:

canım benim,inşallah içine doğan gerçekleşir.göğüs ağrım acaba aynı adetten önce olduğu gibi mi olur.

canım bugün akıntını w yaptığın için vede ateşin bir tık düştüğü için yumurtlama gününden emin olamamış ve çizgiyi kesik hale getirmiş ff.
takılma ff emin değil ama sen ovucanla 16-17 sini kesinleştirdin..

canım benim,inşallah içine doğan gerçekleşir.göğüs ağrım acaba aynı adetten önce olduğu gibi mi olur.

işin açıkcası ben hiç öyle göğüse dikkat edip bakıp konturol etmezdim ama dış gebelikte birazda internetten araştırmıştım o zaman incelemeye başladım canım göğüslerim normalde çok küçük benim o zaman böyl bi dolgunluk gelmişti kahverengi olan yerinde küçük küçük sivilce gibi şeyler çıkmıştı ama ucu yoktu dokunamıyordum hiç kürtajdan öncede adet olucam zaman ağrı oluyordu ama o kadar değildi kısa süren bi hamilelik olduğu için pek bişey anlamadım malesef:2:

wayy ustasın bu konuda valla bacım:)))))) sglsın dur ozaman ıslak diye yazdım karar vereemdim ıslakla krem arası bşydi çünkü:) nyese ben eminim ovucan günümden ozaman tmm:)sg bacım:)

nerdesiniz yaaaaa!öldüm sıkıntıdan bana yardım et minikgelinim,adet olmadım ama olacakmış gibi belim ağrıyor yaaa

yaa bacım bizim tavan akıyor son kattayız diye onla ugraşıyoduk kocamla ondan sürekli pc de deilim:) bel agrısı süper yaa benim belim ve gögsüm agrıyınca seviniyorum hamileimdir diye:)

cnm tabloda ıslak yerine kremsi yazdım çidden çizgim kalınlaştı:) sgl bacım valla sende olmasan ben bu tablodan bşy anlamasdım:)bu arada ateşim düştü diye canım sıkıldı sabah amaa daha erken yükselir inş

slm hanımlar nasılsınız napıyorsunuz ?

evimin tavanı akıyor koltuklarımı çıakrdım odadan artık tavan çökerse çöksün umrumda deil yöneticiyi kapıcıyı ev sahibini aradım umursamadılar banane ya ev arıyorum çıkayım bu kış gününde.. eşim akşam il dışına çıkcak yarın gece gelcek evde yalnız olmayı svmiyorum... öle işste sıkıcı valla :) sen neyapıyosun bakim

selam kızlar bata 2 gn var sabah test yaptım yine koskocaman tek çizgiyi gördüm.
ama hayla umudum var kırmızılar gelmeden umutları yitirmeycem..
zaten yaptığım tstlerde 3 liralık dandik testlerdden birazda ondan teselli buluyorum..
ama benim kırmızılarda her an gelecekmiş gibi. b ıslaklık var 2 gündür.:18: :18:.
bakalım hakkımızda hyırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…