Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

hayırdır canım noldu

canım ben kayınvalidemlerle beraber oturuyorum ve birde küçük görümceyle.bu küçük görümce delirtiyor beni.canı isterse yaşına göre davranır bu arada yaş 22 canı isterse hala çocuktur.ve bir sürü şey.küçükken çok şımartılmış bende bazen tahammül edemiyorum.en küçük hareketi batıyo offf anlatacak çok şey varda kısaca böyle

canım ben kayınvalidemlerle beraber oturuyorum ve birde küçük görümceyle.bu küçük görümce delirtiyor beni.canı isterse yaşına göre davranır bu arada yaş 22 canı isterse hala çocuktur.ve bir sürü şey.küçükken çok şımartılmış bende bazen tahammül edemiyorum.en küçük hareketi batıyo offf anlatacak çok şey varda kısaca böyle

anlıyorum seni. evlenirken ailelerle evlenmesek keşke ama bazen böyle durumlar oluyor işte sakın kafanı takma stres gebeliğin en büyük düşmanı

Mai benim bat tarihi geldikten sonra yeni bat tarihim aralık sonuna falan gelecek onu versem yazarsın listeye değilmi. o tarihe göre çalışma yapıcam çünkü geçen ay ilk defa adet gecikti şimdi bu aralar bekliyorum çok ağrım var aralık bat tarihimi yazıp ateş ölçümü yapıcam veeee bebişim olacak inş. :)) yalnız merak ettiğim ateşin en yüksek olduğu zamanmı ovulasyon oluyor?

anlıyorum seni. evlenirken ailelerle evlenmesek keşke ama bazen böyle durumlar oluyor işte sakın kafanı takma stres gebeliğin en büyük düşmanı

haklısın canım benimde huyum kötü taktımmı kafama zor unutuyorum sinirim zor geçiyor.valla anlatsam 3.5 senedir gördüklerimi çok bencil ailesini hiç umursamaz ablası bile tahammül edemiyor eşim olmasa zor dayanırımda o sağolsun hep beni destekler sabaha geçer inşaallah

aslında ben batı yanlış hesapladım sanırım 28 kasım olacak kasıklarım ağrıyor canım birde ayağımda üşüme var ama ben bu ay adet olup aralık ayı bat ı vericem topik sahibine ona göre tutucam çünkü bu ay pek çalışma olmadı bizim

Benim alt karında şişlik dünden beri sürekli gazlı bır durumdan dolayı şişkinlik, bel agrısı sırt agrım var yumurtalıklarda da ağrım var ama gaz sancısı gibi, dayanamayacagım kan tahlılı baktıracagım sızce cıkarmı kızlar BAT 3 aralık

Benim alt karında şişlik dünden beri sürekli gazlı bır durumdan dolayı şişkinlik, bel agrısı sırt agrım var yumurtalıklarda da ağrım var ama gaz sancısı gibi, dayanamayacagım kan tahlılı baktıracagım sızce cıkarmı kızlar BAT 3 aralık

bence acele etme 1 hafta var adet olmana inşaallah hamilesindir ama erken tahlil yapıp negatif sonuç alırsan üzülürsün biraz daha dayan canım benim

günaydın canım.
ben yeni kalktım herkes uyuyo galiba :KK9:
ateşin gayet iyi devam ediyor maşallah
geri sayım başladı desene 5-4-3-2-1- veee :KK49: :KK49: innnşaaalllaaahh

sen ateşini ölçtün mü bugün canım..

bilmiyorum ki yaa insanın azcıkta belirtisi olmaz mı..bende hiç bişey yok..hani hiç bişey olmasa da gebelerin göğüsleri acıyo ya ordan anlıyolar hiiiiç bişey yok bende hayırlısı bakalım..beklemekten başka çare yok.
geçen ay bata 4 kala ateş düşmeye başlamıştı yarın düşmeye başlayacakmı bakalım..

evet buraya pek uğrayan yok kasım ayı bitsin herkes gelir :KK1: bata az kalmış hakkında hayırlısı olsun. Benim geçen ay ilk denememdi olmadı, kısmet bu aya reglim dün bitti artık hayırlısı ..:KK34:

merhaba canım..çok saol aralık ayı hepimize hayırlı olur inşallah
ovulasyon atesti alacaktı değil mi..aldın mı peki??

napıyorsunuz ayşenurcumm (yeni nickine alışamadımmm) çok sağol arkadaşımmmm ellerine sağlık süper olmuşşş :KK54: :KK54: aysunay canımm arkadaşımm ateşin süper maşallahhhhh umarım hep böyle gider ve mutlu sona ulaşırsınn ben bu fertilyt tablosunu bir türlü beceremiyorumm ama yazıyorum bir yere değerlerim şöyle bu arada ovucanda henüz pozitifi yakalayamadımmm
adt 1. gün 36.1 13.11
adt 2. gün 36.1 14.11
adt 3 gün 36.1 15.11
adt 4.gün 36 16.11
adt 5.gün 36 17.11
18.11 36.1
19.11 36.1
20.11 36
21.11 36.1
22.11 36.2
23.11 36.2
24.11 36.2
25.11 35.8
26.11 36.1 işte böyle kızlarrr bugün henüz yapmadımm testii bakalımm artıkkk

Merhaba BAT larımız yakın,merak edıyorum sende belirtiler varmıbıraz benım yumurtalar belim agrıyor karındada şişlik ve gaz durumları bakalım neolacak? ateşölçmmeyı ıse hiç denemedım daha
bende hiç belirti yok canımm..sürekli yokluyorum kendimi ama yok...
geçen aylarda kendimi o kadar çok dinleyip düşünüyordum ki..
hemen hemen bütün belirtileri yaşadım ama gebelik yoktu.
inşallah gebesindir canım..
bilmiyorum bende hiç belirti yok.
napıyorsunuz ayşenurcumm (yeni nickine alışamadımmm) çok sağol arkadaşımmmm ellerine sağlık süper olmuşşş :KK54: :KK54: aysunay canımm arkadaşımm ateşin süper maşallahhhhh umarım hep böyle gider ve mutlu sona ulaşırsınn ben bu fertilyt tablosunu bir türlü beceremiyorumm ama yazıyorum bir yere değerlerim şöyle bu arada ovucanda henüz pozitifi yakalayamadımmm
adt 1. gün 36.1 13.11
adt 2. gün 36.1 14.11
adt 3 gün 36.1 15.11
adt 4.gün 36 16.11
adt 5.gün 36 17.11
18.11 36.1
19.11 36.1
20.11 36
21.11 36.1
22.11 36.2
23.11 36.2
24.11 36.2
25.11 35.8

kaç günde bir adet oluyosun yasip canım...dün ateşin düşmüş sanki çatlamışsın bugün..akıntın var mı??
bide sen fertility e üye ol istersen şifreni adını bana yolla özelden tablonu ben yaparım.tablo halinde görmek daha iyi oluyor.canım benimmm:KK19::KK19:

bilmiyorum ki yaa insanın azcıkta belirtisi olmaz mı..bende hiç bişey yok..hani hiç bişey olmasa da gebelerin göğüsleri acıyo ya ordan anlıyolar hiiiiç bişey yok bende hayırlısı bakalım..beklemekten başka çare yok.
ewet canım senin geçen ay 4 kala düşmeye başlamış.yarından sonra daha bi belli olur gidişatın...
benim 2 gün kala düşmeye başlamıştıı bakalım bu ay nasıl gidecek ..
388487 Ovulation charts on FertilityFriend.com
bugünkü tablom canım....

Son düzenleme:
adt 1. gün 36.1 13.11
adt 2. gün 36.1 14.11
adt 3 gün 36.1 15.11
adt 4.gün 36 16.11
adt 5.gün 36 17.11
18.11 36.1
19.11 36.1
20.11 36
21.11 36.1
22.11 36.2
23.11 36.2
24.11 36.2
25.11 35.8
yeni nick garip oldu biraz bencede sen ayşenur diyebilirsin canım arkadaşım benim.bişi değil güzel olmuş ticker ın haa

canım sen bu günü ve yarını iyi değerlendir....seninde ateşin benim gibi kademeli yükselecek sanırım..

Son düzenleme:

geçen ay bata 4 kala ateş düşmeye başlamıştı yarın düşmeye başlayacakmı bakalım..

merhaba canım..çok saol aralık ayı hepimize hayırlı olur inşallah
ovulasyon atesti alacaktı değil mi..aldın mı peki??

Eczanelerden ovulasyon testi sordum sadece 1 tanesinde vardı produktor marka o da 25 liraydı içinde 2 adet vardı sanırım 2 taneye okadar para vermem. İnternetten almak istedim ama eşim izin vermiyor internetten alışverişe arkadaşın kartıyla alacağız 18 ovulasyon + 2 gebelik testi 20 liraya buldum LABOQUICK marka arkadaş da boşver onları diyo bu ayda dene olmazsa bir dahaki ay alırız diyor oofff ne bileyim yaaa :26::26:

ewet canım senin geçen ay 4 kala düşmeye başlamış.yarından sonra daha bi belli olur gidişatın...
benim 2 gün kala düşmeye başlamıştıı bakalım bu ay nasıl gidecek ..
388487 Ovulation charts on FertilityFriend.com
bugünkü tablom canım....
ateşin güzel sabitlenmiş canım..bata yaklaşıyoruz ve bundan sonraki ateşlerin çok önemli bakalım hayırlısı gelir inşallah bebiş:emir_bebek:
bu arada ayşenur canım senin olduğunu bilmiyordum ben..:KK9::KK9:
bi yerlere yazmışsındır adını değiştirdiğini ama ben okumadım:KK9:

Eczanelerden ovulasyon testi sordum sadece 1 tanesinde vardı produktor marka o da 25 liraydı içinde 2 adet vardı sanırım 2 taneye okadar para vermem. İnternetten almak istedim ama eşim izin vermiyor internetten alışverişe arkadaşın kartıyla alacağız 18 ovulasyon + 2 gebelik testi 20 liraya buldum LABOQUICK marka arkadaş da boşver onları diyo bu ayda dene olmazsa bir dahaki ay alırız diyor oofff ne bileyim yaaa :26::26:
evet canım eczanelerde çok pahalı ben o yüzden netten al demiştim bi kaç arkadaşa da..
o dediğin marka güzel..kullnanlar memnun..alışınca rahat kullanırsın sürekli silik çift çizgisi var onun ovulasyonda koyulaşıyo
.

ateşin güzel sabitlenmiş canım..bata yaklaşıyoruz ve bundan sonraki ateşlerin çok önemli bakalım hayırlısı gelir inşallah bebiş:emir_bebek:
bu arada ayşenur canım senin olduğunu bilmiyordum ben..:KK9::KK9:
bi yerlere yazmışsındır adını değiştirdiğini ama ben okumadım:KK9:

evet canım eczanelerde çok pahalı ben o yüzden netten al demiştim bi kaç arkadaşa da..
o dediğin marka güzel..kullnanlar memnun..alışınca rahat kullanırsın sürekli silik çift çizgisi var onun ovulasyonda koyulaşıyo
.
:KK9::KK9::KK9:
ewet canım benim oooooo...e artık tanıştık ozaman :KK54:
bende labquick marka kullandım.çok net çift çizgiyi gördüm.bakalım bu ay sonuç ne olacak..:KK49::KK49:
bende tavsiye ederim yani:KK34:

X