Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ateşin güzel sabitlenmiş canım..bata yaklaşıyoruz ve bundan sonraki ateşlerin çok önemli bakalım hayırlısı gelir inşallah bebiş:emir_bebek:
bu arada ayşenur canım senin olduğunu bilmiyordum ben..:KK9::KK9:
bi yerlere yazmışsındır adını değiştirdiğini ama ben okumadım:KK9:

evet canım eczanelerde çok pahalı ben o yüzden netten al demiştim bi kaç arkadaşa da..
o dediğin marka güzel..kullnanlar memnun..alışınca rahat kullanırsın sürekli silik çift çizgisi var onun ovulasyonda koyulaşıyo
.

Kararsızım şuan almakta fazla da takipte bulunmak istemiyorum akışına bıraksam daha doğru olur diye düşünüyorum ne kadar çok istersen o kadar da olmuyor çünkü :KK50:

Kararsızım şuan almakta fazla da takipte bulunmak istemiyorum akışına bıraksam daha doğru olur diye düşünüyorum ne kadar çok istersen o kadar da olmuyor çünkü :KK50:

haklısın stres yapınca olmuyor bazen..
ama ben ilk 3 ay stres takip vs hiçbişey yapmadım gene olmadı kısmet tabi..
ama yumurtluyomuyuz ,oluyosa ne zaman oluyo, bunları öğrenmek için ovulasyon testleri bence çok yararlı..
çünkü her ay düzenli adey görsek bile bu her ay yumurtladığımız anlamına gelmiyo..
kısmet tabi canım inşallah gelir bebeğin en kısa zamanda..bi kaç aya olmazsa benim gibi..ozaman alırsın
inşallah gerek kalmaz

bende hiç belirti yok canımm..sürekli yokluyorum kendimi ama yok...
geçen aylarda kendimi o kadar çok dinleyip düşünüyordum ki..
hemen hemen bütün belirtileri yaşadım ama gebelik yoktu.
inşallah gebesindir canım..
bilmiyorum bende hiç belirti yok.

kaç günde bir adet oluyosun yasip canım...dün ateşin düşmüş sanki çatlamışsın bugün..akıntın var mı??
bide sen fertility e üye ol istersen şifreni adını bana yolla özelden tablonu ben yaparım.tablo halinde görmek daha iyi oluyor.canım benimmm:KK19::KK19:

canım ben kızımdan sonra 6 sene doğum kontrol hapı ile korundumm temmuz ayının sonunda bitti ve bende hapı bıraktımm o zamandan itibaren 29 günde bir oldu (ağustos eylüll ekim) son kimyasalım oldu biliyorsunuz onda süre çok uzadı tabi adet olmam falan öyle olunca hesaplar karıştı :KK53:
tabloya sırf bakınca çatlamış olmam gerekiyor canım ama ovucan inatla hala negatiff anlamadım ben bu işten bir şey neyse bekleyelim görelimmm üye oldum canım şifre falan tamamda siteye bir türlü giriş yapamıyorummm hep hata diyorr ben yinede göndereyimm sana geçen ay bir kaç gün girdimm sonra giremedimm ayyy çok konuştummm :KK53:

yeni nick garip oldu biraz bencede sen ayşenur diyebilirsin canım arkadaşım benim.bişi değil güzel olmuş ticker ın haa

canım sen bu günü ve yarını iyi değerlendir....seninde ateşin benim gibi kademeli yükselecek sanırım..

değerlendiriyorumm tatlımm ama ovu. testimm hala negatiff acaba testlerdemi bir sorun var anlayamadımm çokta kasık ağrım var sabahtan beri bir gariplik var ama artık bendemi ovucandamı bilinmez işte ha birde bugün akıntımda başladı üstelikkk ?????????

değerlendiriyorumm tatlımm ama ovu. testimm hala negatiff acaba testlerdemi bir sorun var anlayamadımm çokta kasık ağrım var sabahtan beri bir gariplik var ama artık bendemi ovucandamı bilinmez işte ha birde bugün akıntımda başladı üstelikkk ?????????
canım bende ateş ve ovucan denk gelmedi mesela.....
akıntıda başlamış tamamdır ozaman iş başına :KK9::KK9:
testi kaçta yapıyosın canım?

canım bende ateş ve ovucan denk gelmedi mesela.....
akıntıda başlamış tamamdır ozaman iş başına :KK9::KK9:
testi kaçta yapıyosın canım?

saat 13.00 gibi yapıyorummm canımm iyi bak seninkide denk gelmediyse içim rahatladı sende nasıl oldu canımmm bencede boşa vakit harcamak yok çalışmalar tam gaz devamm :KK4: :KK9: kızımı kardeşsizlikten dolayı üzgün görmekten bıktımm artıkk acayip baskı yapıyor :KK50:

hangi marka ovucan kullnıyosun senn..
akıntıdan anlayabilirsin canım..
yumurta kıvamında akıntın varsa yumurtlaman başlamıştır..genede sen bu günleri atlama halvete devam...
inşalalh en kısa zamanda gelecek bebeğin..

ya benimde sivilcelerim çıkmış bugün 2 tane..gelio benim kırmızılar.zaten bu aydan bebek için umudum yoktuda.neyse..
canım ff ye ben hep girebiliyorum acaba sen neden giremedin..
sayfa hata mı veriyor..

canım ben kızımdan sonra 6 sene doğum kontrol hapı ile korundumm temmuz ayının sonunda bitti ve bende hapı bıraktımm o zamandan itibaren 29 günde bir oldu (ağustos eylüll ekim) son kimyasalım oldu biliyorsunuz onda süre çok uzadı tabi adet olmam falan öyle olunca hesaplar karıştı :KK53:
tabloya sırf bakınca çatlamış olmam gerekiyor canım ama ovucan inatla hala negatiff anlamadım ben bu işten bir şey neyse bekleyelim görelimmm üye oldum canım şifre falan tamamda siteye bir türlü giriş yapamıyorummm hep hata diyorr ben yinede göndereyimm sana geçen ay bir kaç gün girdimm sonra giremedimm ayyy çok konuştummm :KK53:

hangi marka ovucan kullnıyosun senn..
akıntıdan anlayabilirsin canım..
yumurta kıvamında akıntın varsa yumurtlaman başlamıştır..genede sen bu günleri atlama halvete devam...
inşalalh en kısa zamanda gelecek bebeğin..

ya benimde sivilcelerim çıkmış bugün 2 tane..gelio benim kırmızılar.zaten bu aydan bebek için umudum yoktuda.neyse..
canım ff ye ben hep girebiliyorum acaba sen neden giremedin..
sayfa hata mı veriyor..

laboquick kullanıyorumm yookkk atlarmıyımm çalışmalar devamm :KK4: ya şifre hatalı diyip duruyor sifremi resetlettiriyorummm yeni şifreylede giremiyorumm sinirim bozulduuu
canımm benimm inşallah yanılıyorsundurda bebişin seninledirr :KK19:

saat 13.00 gibi yapıyorummm canımm iyi bak seninkide denk gelmediyse içim rahatladı sende nasıl oldu canımmm bencede boşa vakit harcamak yok çalışmalar tam gaz devamm :KK4: :KK9: kızımı kardeşsizlikten dolayı üzgün görmekten bıktımm artıkk acayip baskı yapıyor :KK50:
canım ben tablomu koyayım bak bi istersen.
http://www.fertilityfriend.com/home/388487

canım benim 11. günün gecesi çok ağrım oldu sol yumurtalığımda..sabah ateşimi ölçtüm düşmüş.bu durumdan şüphelendim ve ov. testi pozitif gösterdi...
ama bence 1 gün önce pozitif çıkması gerekirdi bu durumda...yumurtlama olmadan 24-48 saat önce pozitif oluyomuş ya...
yani anlayacağın ateş düşüp yükselişe geçince pozitif çıktı testte...,
2 gün pozitif çıktı ovucan ama ff yumurtlama çizgisini birgün sonraya çekti...ama ogün ovucan negatif çıkmıştı....
neyse ben pozitif gördüğüm 2 günü değerlendirdim....
bakalım hayırlısı artık bekleme modundayım ama çok sıkıcı yaa:KK6::KK6::KK6:

Son düzenleme:
canım ben tablomu koyayım bak bi istersen.
388487 Ovulation charts on FertilityFriend.com

canım benim 11. günün gecesi çok ağrım oldu sol yumurtalığımda..sabah ateşimi ölçtüm düşmüş.bu durumdan şüphelendim ve ov. testi pozitif gösterdi...
ama bence 1 gün önce pozitif çıkması gerekirdi bu durumda...yumurtlama olmadan 24-48 saat önce pozitif oluyomuş ya...
yani anlayacağın ateş düşüp yükselişe geçince pozitif çıktı testte...,
2 gün pozitif çıktı ovucan ama ff yumurtlama çizgisini birgün sonraya çekti...ama ogün ovucan negatif çıkmıştı....
neyse ben pozitif gördüğüm 2 günü değerlendirdim....
bakalım hayırlısı artık bekleme modundayım ama çok sıkıcı yaa:KK6::KK6::KK6:

CANIMM HAYIRLISI BAKALIMM AMA BEN HALA POZİTİFİ GÖREMEDİMMM bugünkü testimdede bekelyeyimm bakalımm seninde hayırlısı arkadaşımmm umarım bebişin seninledir bu arada tablomu yapabildimmm :KK33: sonundaa nasıl ekleyeceğimm buraya arkadaşımm

CANIMM HAYIRLISI BAKALIMM AMA BEN HALA POZİTİFİ GÖREMEDİMMM bugünkü testimdede bekelyeyimm bakalımm seninde hayırlısı arkadaşımmm umarım bebişin seninledir bu arada tablomu yapabildimmm :KK33: sonundaa nasıl ekleyeceğimm buraya arkadaşımm
canım yukarda sağda sharing var oraya gir.get code var onu tıkla.
ekrana gelen en üstteki url ile başlayan yazıyı al buraya kopyala bekliyorum :KK54:

off kızlar yaa yüzümden 5 günüm var 2 tane kocaman sivilcem çıktı..:KK31:

adet gelicek demek ki..pek yanılmam zaten belirtimde yok..gelio benimkiler:KK31::KK31:

X