Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

inş hep böyle yükselir balım :)hiç düşmez:)

valla aynen cnm bende çok mutsuz uyandım bugun halbuki ovulasyon testimdede çift çizgiyi gördümm denemede yaptık ama nebilim umutsuzluk düştü içime eşim bile farketti çok kaptırdın bu ay kendini diyee.. olmassa çok üzülcem çokk
miletin laflarını anlatmayla bitiremem çok sıkıldım ama herşeyde bi hayır vardır elbet rabbim bu 5 aydır nasip etmediyse hayırlı deil diye vermemiştir.. mantıklı düşününce böle konuşuyorum ama duygularımı katınca işin içine çok üzülüyorum valla

hamilesin cnm hayırlı olsun şimdiden darısı bize inş:)

cnm ben bu konuları çok bilmiyorum amaa klomen bidaha kulansan sonra rahim flimi çektirisin.. rahim flimi biraz zormuş ondan hemen çektirme.. senin kaçıncı ayın denemede.. egerki 1sene gecmeidyse bence hiç çektirmeee...yinede doktor daha iyi bilir tabii inş bu ay hamiş kalırsın:)

canım benim derecem yok alamyıda hep unutuyom hee o yüzden ölçmedim hiç ateş ama olmazsa bu ayda alırımmm...

inş gerek kalmaz cnmmmm hamiş olursun:)
ben her sabah heyecanla ölçüyorum ateşimi:)

benim ruh halimi anlatmıssın bide sizlerin böle oldugunu okudum bugun iyicene çöktüm

inaşş. canım görecez bakalım bikaç güne
umutsuz olma canım yaaa elbet olacak Allahın izniyle hem hayıt içiyomuydun sen içiyosan en kısa zamanda olur gör bakkk inş..
oo milletide boşverin dicem ama bende 3 sendir takıyom kafama

minik gelin ben 9 aylık evliyim ilk evlendiğimizde 1 ay korunduk sonra korunmadık 6 ay geçince de doktora gittik akıntım vardı öncelikle onu çözdük sonrasında klomen kullandım şimdide kist için ilaç kullanıcam.Bende rahim filmi için erken olduğunu düşünüyorum özel hastanede muayene olduğum için tırstımda açıkcası para için mi önceliği rahim filmine verdi diye :S
bende bekleyeyim tekrar klomen deneyip olmazsa rahim filmi diyecem o zamana kadar da 1 yıllık evli olacam kısmet olursa :)
cevabın için teşekkürler canım

Bencede çektirme rahim filmi. biz işe şifa boyutundan bakıyoruz ama dr.ların çoğu yaptığı işi ticaret olarak görüyo. bizim ruh halimiz nasılmış paramız buna yetermi umurlarında değil. 1 seneden önce çiftlerde sıkıntı yoksa ilaç bile verilmemesi lazım ama işte....
Şifamızı Rabbim versin inş...:26:

soğan kürü yap sana tavsiyem kisti olanları bu dertten kurtarıyo içini tertemiz yapıyor

soğan kürü yap sana tavsiyem kisti olanları bu dertten kurtarıyo içini tertemiz yapıyor

bu etkiler bünyeden bünyeye değişiyor canım. bende kist değil bebek için eylül ayında uyguladım soğan kürünü o ay adet olamadım tam 25 gün gecikti ve dr.gittim kist oluştuğu için adet olamamışım ve ilaç yardımıyla adet olabildim ve malesef bu ayda aynı sıkıntı devam ediyor 14.günüm yine adet olamıyorum yarın dr.gidicem yine... soğandan önceki aylarda hiç sıkıntım yoktu ya gününde yada 1 gün önce gelirdi o yüzden ben pek emin değilim bu yollardan... ama hayıt tohumu etkili olabilir çünkü bilimsel araştırmacılar faydalı görmüş kii ilacıda yapılmış... ne bileyim işte ben sadece deneyimimi paylaşmak istedimm...

yeşil33 canım benim bat 26 aralık sen hamilemiydin takip edemedimde
minikgelinim canımmmmmmm inş ateşim düşmez. bu arada tabloya göre dün ovulasyon olmuş benim sanırım seninde dün oldu

yeşil33 canım benim bat 26 aralık sen hamilemiydin takip edemedimde
minikgelinim canımmmmmmm inş ateşim düşmez. bu arada tabloya göre dün ovulasyon olmuş benim sanırım seninde dün oldu

cnm benim buda benim tablomm ama benimki ani yükseliş yada inişler yokkkk... bakalım yada dündü ovulasyonum yada bugun yine yapcam testi eger daha kırmızı çıkarsa bugun ovulasyon günüm olcakk eve gidip test yapmayı sabırsızlıkla bekliyorum:)
396e39 Ovulation charts on FertilityFriend.com

evt cnm hayıt içiyorum 13 gündür:)Adetimin 5. günü başladım içöeye inş işe yarar ama yarıyor gibi benim ilk kez bukdr çok akıntım oldu normalde böyle dikatimi çekecek kdr olmazdı....hatta anlamazdım akıntım varmı yokmu diye... bu ay hamile kalırsam hayıtın büyük faydası olduguna inanacam:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…