Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

evet canım bebek isteyen ark...topiğinin daimi üyesi oldum..hani ay yokya sürekli topik olması nedeniyle..
ama burayada uğruyorum sık sık yazamasamda...
birde benim aralıktan pek umudum kalmadı yaaa..

ateşin güzel sabitlenmiş canım..inşallah yüselerek ve düşmeden devam eder...bu ay gelsin bebeğin inşallah..

Son düzenleme:

niye aralıktan umudun kalmadı canımm benimm senin bat 31 aralık değilmi hemde arkadaşlığımız bakii değilmi sen sık sık gel görüşelimm özledik seni
ateşim bakalım canımm dpo5 teyimm inşallah öyle olur Allah kimsenin kucağını boş bırakmasınn

canım benimmmmmm....
tamam yasibim daha çok gelicem artık elbette..özlendiğimi bilmiyordum

senin bat tam benim ovulasyon..
inşallah gelmez kırmızıların canım inşallah gelir bebiş..
bundan sonraki ateşlerin çok önemli..
benim 4 gün kala düşmüştü hatırlarsan.
inşallah seninki heppp yüksekten devam eder...

Allahım gönlümüzdekini nasip eder inşallahh ben bebeğimin olduğunu öğrendiğim günn seninde yumoşun döllenmiş olurr canımmm arkadaşımmmmmm

Allahım gönlümüzdekini nasip eder inşallahh ben bebeğimin olduğunu öğrendiğim günn seninde yumoşun döllenmiş olurr canımmm arkadaşımmmmmm

inşallah canımm..ben senden umutluyum meleğin gelecek ve bırakmayacak seni...

ben bu ay hayıta başladım..pressed aldım.bunlar kendime
eşime de keçiboynuzu devam,incir devam,birde çakşıra başladık
vallahi kaynakları tüketiyorum..ne gelirse duyarsam deniyorum..
inşallah gelsin artık bebeğimmmm...

inşallah arkadaşımm dediğin gibi olur bende senden çok umutluyumm bu kadar çalışmanın mükafatını alacaksın Allahımın izniyleee

(vardır bebiş)tebrik ederim inş. hayırlısıyla kucagınıza alırsınız bebişinizi :)

çok sağol canım ya inşALLAH vardır gerçekten:)

adetime daha çok var ama adet olucakmışım gibi ağrım var neden acaba iltihap olduğu için midir sizce ya da yerleşme ağrısı mıdır?

adetime daha çok var ama adet olucakmışım gibi ağrım var neden acaba iltihap olduğu için midir sizce ya da yerleşme ağrısı mıdır?

şekerim ne bu acele azıcık sabret çok kendini dinleme:) akışına bırak olmazsada hemen üzülme, bak bana ne kırmızı geldi ne bebek var ama moralım bomba :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…