Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar bugün nette BETA HCG DEĞERİNİN NE ZAMAN ARTMAYA BAŞLADIĞINI araştırdım, döllenen yumurta rahime tutunmadan önce bu değer artmazmıs.ve döllenen yumurtanın kanaldan rahıme gelip tutunması 5-6 gün sürermis.

bende yeni bir ümit doğdu desem yeridir:) iyice polyanna oldum ama belkide yumurtam döllendi ve suanda rahıme doğru ilerliyor o yüzden ben adet olamıyorum ve kanda da negatif çıkıyor? :) nasıl bu senaryomun oluru var mı sizce? benim bat 7-8 aralıktı.ahanda ayın 10 u oldu daha tık yok:)

cnm en son cınsel ılışkınden 10 gun sonra kan testınde belli oluyor benımkı suan rahıme tutunma asmasında hatta yer edıyor hafıf kahverengı akıntı gelıyor daha adetıme 4 gun var

isim
bat
durum
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
fidankaa
30 kasım

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
hulyabaskurt
1 aralık
hamişşş
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
mavusbebek
1 aralık
kırmızı kart
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
su4184
1-2 aralık
kırmızı kart
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
sinemsonay
2 aralık
hamişşş
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
gull-aslan
2 aralık
kırmızı kart
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
aysunayy
2 aralık
kırmızı kart
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
seraprap
3 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
haticeee
3 aralık
kırmızı kart
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
ozler86
3 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
baharer
4 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
sheima80
4 aralık
kırmızı kart
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
perilous
5 aralık
kırmızı kart
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
sinhus
5 aralık
kırmızı kart
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
depresyonnn
6 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
mulberry8092
6 aralık
hamişşş
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
pdr55
6 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
sub
6 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
angelif
6 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
deryalcın
7 aralık
kırmızı kart
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
kepi3
7 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
didos86
7 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
sea.1013
7 aralık
hamişşş
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
prensesra
7 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
saremsinsen
7 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
seastarh
7 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
slna
8 aralık
kırmızı kart
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
mugus1980
8 aralık
kırmızı kart
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
eknhanifsay
8-9 aralık
kırmızı kart
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
nevercare
9 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
accident
9 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
sdfclb
9 aralık
hamişşş
[lıst=1]
[*]
[/lıst]
umutsunuz
9 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
sakaaar
11 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
mrysyr
11 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
cadicuk
11 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
niluferr
12 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
orkide2
12 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
sesevda
12 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
_elegance_
12 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
nilufereren
13 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
sama
13 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
yesil33
14 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
sementa33
15 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
cipskolam
15 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
yezal
16 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
ozlemk
16 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
arakzo
16 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
aleyyna
17 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
mzuhal
18 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
fdeda
18 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
berkerim
18 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
saranhaeyo
19 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
yasib2538
20 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
ddeerryya
20 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
ikizler5
20 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
beklenti
20 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
gamzelal
21 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
famusay
22 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
olimbera
23 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
sedosumm
23 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
elsal
23 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
egemn
25 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
glsshh
24 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
ecntrk
26 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
gocmenkuslar
26 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
cewo
27 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
minikgelin
27 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
gece_07
27 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
gull_aslan
29 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
zelve
30 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
neslisesu
31 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
mavusbebek
31 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
aysunayy
31 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
ciceklara
31 aralık

[lıst=1]
[*]
[/lıst]
eliflevent
31 aralık

[ı]eski listeye ne oldu ısımlerımız sılınmıs sanırım.....[/ı]

bisey sorcam kızlar bugun çatlatma iğnesinin 14. günü israr testti yaptım 2 cizgi silik çıktı markasıa bebe tıme bat 15 aralık sizce gebelik varmıdırrrrrrrrrrrrrr
canım bebetime ile ilgili internette bişeyler okumuşdum bozukmuş o gebelik testi

kan sonucunu aldım.
0,3
malesef negatif :KK43:
ama ben niye adet olmuyorum o zaman :KK47:

üzülmek yok tatlım... takma kafana bugün yarın adet olursun. biraz da biz yapıyoruz bunu kendimize kafaya taktıkça düzenimizi bozuyoruz. bak hamile kalan arkadaşların çoğu oluruna bıraktıklarını söylemişler. kolay değil biliyorum ama biraz rahat olmak lazım sanırım... inşallah en kısa sürede bebişlerimize kavuşuruz canım benim....

bisey sorcam kızlar bugun çatlatma iğnesinin 14. günü israr testti yaptım 2 cizgi silik çıktı markasıa bebe tıme bat 15 aralık sizce gebelik varmıdırrrrrrrrrrrrrr

canım bebetıme hiç güvenilir bir test değil..hem test için erken 5 günün var daha...
bir kaç gün sonra güvenilir bir testle tekrarla canım..bebetıme ile çift çıkıp sonra haimle olmadığını öğrenençok kişi var..
inşallah gemesindir canım...

canım test yaptım yarım saat önce anında çift çizgi oldu:) inşAllah yanıltıcı değldir pazartesi kan tahlili vericem hayırlısı artık:)

kızlaaar moralim çoook bozuk eşimin sperm testi sonucu çoook kötü bilen varsa yorum yapabilir mi???
hacim:3cc
ph:8,0
1ml deki sperm sayısı:3000000
toplam sperm sayısı:9000000
normal yüzdesi:%60
1.saat hareket:
++++%:-
+++%:20
++%:20
+%:60
mikroskopi:2-3 lökosit

derya canım..öncelikle geçmiş olsun..
benim eşimdede problem var..
sayını biraz az ve ileri hızlını yok..
keçiboynuzu,incir,çakşır kürlerine başla tatlım bir an önce
ben öyle yapıyorum 4 aydır
iyi geleceğine eminim...

canım test yaptım yarım saat önce anında çift çizgi oldu:) inşAllah yanıltıcı değldir pazartesi kan tahlili vericem hayırlısı artık:)

tebrikler... sağlıkla kucağına da al inşallah:nazar: ben hala test yapmaya cesaret edemiyorum. bat ım 7 aralıktı ama... korkuyorum negatif çıkmasından...

günaydınnn herkese dün akşam tam cevap yazıyordum kapı çaldı kociş gelmiş kapatmtk zorunda kaldım
ben 2 haftaönce ovulasyon testinde pozitifi görmüştüm dün dedim bi test yapıyım kesin negatif çıkcak ama olsun dedim
testi yaptım 1-2 dk içinde silikte olsa 2. çizgi çıktı sevinçten ağladım tabi ne yapacağımı şaşırdım
bu gün kan vericem inş.sevincimiz daim olur darısıda isteyen herkese olur

günaydınnn herkese dün akşam tam cevap yazıyordum kapı çaldı kociş gelmiş kapatmtk zorunda kaldım
ben 2 haftaönce ovulasyon testinde pozitifi görmüştüm dün dedim bi test yapıyım kesin negatif çıkcak ama olsun dedim
testi yaptım 1-2 dk içinde silikte olsa 2. çizgi çıktı sevinçten ağladım tabi ne yapacağımı şaşırdım

hayırlısı olsun canımmm:nazar: ya valla az önce de yazdım benim bat 7 aralık ama hala test yapmaya korkuyorum:KK43:(( biraz daha bekleyeyim diyorum ama böyle bat tarihinden önce öğrenen arkadşları da görünce bir cesaret geliveriyor... sen testi akşam mı yaptın bir de hangi marka test kullandın canım?

ayyy kıyamaaammm
hep sevinçten ağla emii :):)
tüylerim diken diken oldu yaaa...Allah tamamına erdirsin sağ salim canım benim :) adetinin kaçıncı günü bugün ve hangi marka test yaptın taze anne söyle bakiim :):)

tüü tüüü maşallaahhhh

canım benim kusura bakma dün aniden kociş geldi kapatmak zorunda kaldım çooook teşekkürler iyi dileklerin için Allah on katını size versin :KK70:
28. günümde kesin çıkmaz diyerek test yapmıştım testin markasıda miratech

hayırlısı olsun canımmm:nazar: ya valla az önce de yazdım benim bat 7 aralık ama hala test yapmaya korkuyorum:KK43:(( biraz daha bekleyeyim diyorum ama böyle bat tarihinden önce öğrenen arkadşları da görünce bir cesaret geliveriyor... sen testi akşam mı yaptın bir de hangi marka test kullandın canım?

çok teşekkür ederim canım miratech marka teset kullandım test yapmamın nedenide ateşimi ölçüyodum sabahların dün yükselmişti bi şansımı deniyim dedim
eğer şüpheliysen direk kan tahlili yaptır kesin sonuç alırsın umarım bebişin seninledir

çok teşekkür ederim canım miratech marka teset kullandım test yapmamın nedenide ateşimi ölçüyodum sabahların dün yükselmişti bi şansımı deniyim dedim
eğer şüpheliysen direk kan tahlili yaptır kesin sonuç alırsın umarım bebişin seninledir

inşallah canım benim...

gözün aydınn hayırlı olsunn kucağına almak nasip olsunnn:nazar:

X