Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

cnm en son cınsel ılışkınden 10 gun sonra kan testınde belli oluyor benımkı suan rahıme tutunma asmasında hatta yer edıyor hafıf kahverengı akıntı gelıyor daha adetıme 4 gun var

[ı]eski listeye ne oldu ısımlerımız sılınmıs sanırım.....[/ı]

bisey sorcam kızlar bugun çatlatma iğnesinin 14. günü israr testti yaptım 2 cizgi silik çıktı markasıa bebe tıme bat 15 aralık sizce gebelik varmıdırrrrrrrrrrrrrr
canım bebetime ile ilgili internette bişeyler okumuşdum bozukmuş o gebelik testi

kan sonucunu aldım.
0,3
malesef negatif
ama ben niye adet olmuyorum o zaman

üzülmek yok tatlım... takma kafana bugün yarın adet olursun. biraz da biz yapıyoruz bunu kendimize kafaya taktıkça düzenimizi bozuyoruz. bak hamile kalan arkadaşların çoğu oluruna bıraktıklarını söylemişler. kolay değil biliyorum ama biraz rahat olmak lazım sanırım... inşallah en kısa sürede bebişlerimize kavuşuruz canım benim....

bisey sorcam kızlar bugun çatlatma iğnesinin 14. günü israr testti yaptım 2 cizgi silik çıktı markasıa bebe tıme bat 15 aralık sizce gebelik varmıdırrrrrrrrrrrrrr

canım bebetıme hiç güvenilir bir test değil..hem test için erken 5 günün var daha...
bir kaç gün sonra güvenilir bir testle tekrarla canım..bebetıme ile çift çıkıp sonra haimle olmadığını öğrenençok kişi var..
inşallah gemesindir canım...

canım test yaptım yarım saat önce anında çift çizgi oldu:) inşAllah yanıltıcı değldir pazartesi kan tahlili vericem hayırlısı artık:)

derya canım..öncelikle geçmiş olsun..
benim eşimdede problem var..
sayını biraz az ve ileri hızlını yok..
keçiboynuzu,incir,çakşır kürlerine başla tatlım bir an önce
ben öyle yapıyorum 4 aydır
iyi geleceğine eminim...

canım test yaptım yarım saat önce anında çift çizgi oldu:) inşAllah yanıltıcı değldir pazartesi kan tahlili vericem hayırlısı artık:)

tebrikler... sağlıkla kucağına da al inşallah ben hala test yapmaya cesaret edemiyorum. bat ım 7 aralıktı ama... korkuyorum negatif çıkmasından...

günaydınnn herkese dün akşam tam cevap yazıyordum kapı çaldı kociş gelmiş kapatmtk zorunda kaldım
ben 2 haftaönce ovulasyon testinde pozitifi görmüştüm dün dedim bi test yapıyım kesin negatif çıkcak ama olsun dedim
testi yaptım 1-2 dk içinde silikte olsa 2. çizgi çıktı sevinçten ağladım tabi ne yapacağımı şaşırdım
bu gün kan vericem inş.sevincimiz daim olur darısıda isteyen herkese olur

hayırlısı olsun canımmm ya valla az önce de yazdım benim bat 7 aralık ama hala test yapmaya korkuyorum(( biraz daha bekleyeyim diyorum ama böyle bat tarihinden önce öğrenen arkadşları da görünce bir cesaret geliveriyor... sen testi akşam mı yaptın bir de hangi marka test kullandın canım?

canım benim kusura bakma dün aniden kociş geldi kapatmak zorunda kaldım çooook teşekkürler iyi dileklerin için Allah on katını size versin
28. günümde kesin çıkmaz diyerek test yapmıştım testin markasıda miratech

çok teşekkür ederim canım miratech marka teset kullandım test yapmamın nedenide ateşimi ölçüyodum sabahların dün yükselmişti bi şansımı deniyim dedim
eğer şüpheliysen direk kan tahlili yaptır kesin sonuç alırsın umarım bebişin seninledir

inşallah canım benim...

gözün aydınn hayırlı olsunn kucağına almak nasip olsunnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…