Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım benim inan yaşadıklarına çok üzüldümmm ama bence hcg değerin yüksek gibi biraz daha bekle tekrarlat testi adet olmazsan eğer inşallah hamilesindir aksi haldede üzülme çatlatma iğnesi kullananlarda test bazen pozitif gösterebiliyormuşşşş sabırlı ol biraz arkadaşımm nasipp

slmm
çooook mutluyum sevinçten ağlıyorum silikte olsa ikinci çizgiyi gördüm inşallah bebiş vardır
rabbim herkesi en kısa zamanda sevindirsin
allah kucağına almayı nasip etsin arkadaşım:)
canım değerin yükselebilir 4 gün bekle tekrar kan tahlili yaptır sen
ya sanırım aldığım test dandikti galiba.artık adetin geçmesini beklicem.yapacak bişey kalmadı.

canım allah daha fazla aratmasında 2 sene oldu.hiçbir sorun yok diyorlar.hsg temiz,rahim temiz,yumurtalıklar iyi,eşimin sperm tahlili iyi,bir tek prolaktinim ve tsh yüksek oda fazla değil zaten ilaçla düşürüyorum.peki şimdi napcam bundan sonra sanırım aşılama yaptıracağım.bir ay daha klomen denerim sonra artık aşılama.yoruldum ya doktora gitmekten

öncelikle arkadaşlarım çok teşekkür ediyorum minik gelin çok saol allahım kucağımada sağlıklı birşekilde almayı nasip etsin
ama kızlar bir şey söyliyimmi çok garibim
kendimi böyle çok gergin hissediyorum dün öğrendim dün böyle değildim bugün böyle bir garibim ya çok sinirliyim yada ne biliyim normalmi bu olanlar acaba

minikgelin dün okudum kocan ile ilgili yazdıklarını
boşver hiçbir şeyi kafana takma
herkesin inan başka bir sorunu oluyor biri gider gelmez gece 12 de gelir evine
biri umursamaz
biri başka inan bence bütün hepsinin vazgeçmediği bir takıntısı var
ben bebebğim olacağım için mutluyum
allahım devamını göstersin
allahım sizlerede olmayan arkadaşalrımada göstersin
dualarım sizinle

kızlar nerelerdesininz ne yapıyorsunuz :))

canım çok vefasızım biliyorum ama kendi derdime düştüm bu aralar o yüzden yazamadım Allah hayırlı uğurlu bir bebek versin size. tez vakitte kucağına alırsın inşaallah.
madem bebişin olacak sana bişey sorucam ovulasyonun kaçıncı günde gerçekleşti? birde ilişkiden sonra ayaklarını havaya diktinmi ayyy bunları merak ediyorum hemde çooooooooookkkkkkkk

canım bence sen hamilesin benim değerim 0,115 çıkmıştı buna rağmen doktor şüphelenmişti

şöyle inan ben buraya gelene kadar ovalisyonun ne demek olduğunu bilmiyordum zaten 3 gün oldu geleli :))) buarada çok teşekkür ederim.
ben en son 1 kasım da regl oldum ondan sonra 1 kasımdan itibaren saydım herhalde dedim 12. gün ve 18.gün arası yumurtlama dönemim
sonra o arada çok dikkat ettim işte bir de evet hemenayağı kalkmadım belki bir iki defa 5 dk dikmiştir ama kesinlikle ayağı kalkmadım sabaha kadar
böylelikle de olmuş cnm allaha şükürler olsun
ben aslında regl olacağım sanıyodum öyle ağrım vardı
sonra ondan önceki ayda regl gecikmişti fln derken süpriz oldu ama düşünmüyoda değildim

şunu söyleyeyim çok fazla kafama takmadım
herşeyi akışına bırakmak çok önemli ister istemez kafanda soru işareti oluşuyor ama
yine de sıkıntıya girmemek lazım cnmm

kızlaaar moralim çoook bozuk eşimin sperm testi sonucu çoook kötü bilen varsa yorum yapabilir mi???
hacim:3cc
ph:8,0
1ml deki sperm sayısı:3000000
toplam sperm sayısı:9000000
normal yüzdesi:%60
1.saat hareket:
++++%:-
+++%:20
++%:20
+%:60
mikroskopi:2-3 lökosit

biz gün aşırı ilişkiye giriyoruz canım inşaallah olur bu sefer

eline ağzına yüreğine sağlık. inş Rabbim hepimize hayırlı ewlatlar nasip etsin.

Hayırlı olsun inş

canım bence sen hamilesin benim değerim 0,115 çıkmıştı buna rağmen doktor şüphelenmişti
canım ama ben çatlatma iğnesi vurulmuştum.o iğne böyle hafif yükseklik verebiliyormuş diye okudum buralardan.moral ve desteğin için çokk saol tatlım.bakalım hayırlısı
kan sonucunu aldım.
0,3
malesef negatif
ama ben niye adet olmuyorum o zaman
canım bak ben 2 ay önce böyle adet olmadım.gittim test yaptırdım negatifti.negatifi gördümmmmm hoooppp akşamı adet oldum.kendi kendimize yapıyoruz bunu.sana söylüyorum ama bende aynıyım:)ne yapalım elimizde değil.bu tahlillere verdiğimiz parayla valla tüp bebek yaptırmıştık şimidye:)canımızı sıkmalayım kızlar ben ağlamıcam daha mesela sende üzülme.herşey oluruna varır...

canım öncelikle çok kötü değil bunu bil.hiç olmazsa bak 9 milyon sperm var ve %60 normal.ben 100 binlerle hamile kalanlar biliyorum.birde bir kaç spermle tüp bebek yapıp hamile kalanlar bile var.canını sıkma .ama keçiboynuzu kürü falan denede artsın sayısı yinede

çok teşekkür ederim Allah razı olsun senden.moralim o kadar bozuk ki anlatamam.bu sayılar ne demek tüp bebek mi yaptırmamız gerekiyor ya onunla da tutmazsa falan ...düne kadar tek sorunum ovulasyon gününü kaçırmıyım aman ayaklarımı da havaya dikip bekliyim falandı ama bugün dünyam başıma yıkıldı sanki alt üst oldum resmen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…