Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

hamiş canlarımı tebrik ediyorum Allah tamamına erdirsin inşallahh
veee darısı bizlere bulaşsınnnn

üfff benim de bugün yüzümde bir sürü sivilce çıktı geçen aydan beri de kasık ağrılarım 10 gün önceden başlıyor daha önce 3 gün önce falan başlardı ooff yaa sanırım bu ay da tutturamadık

cnm öyle düşünme bırak kendi haline insan tabiki takmadan edemiyor ama
sonuçta çokta kendini üzme eminim en yakın zmaanda seninde bebişin olacaktır.
ve olmuştur :))
hiç üzülme

canım hayırlısı olsun sıkma canını.. çalısmaya devam.
bende kan tahlılı yaptırdım 15.30 da sonucu alcaz çok merak edıyorum daha kırmızılar gelmedi çükü... Hakkımızda hayırlısı olsun

merhaba canım öncelikle sevindim hayırlı uğurlu olsun bebişin Allahım sağlıkla kucağına almayı nasıp etsin.

yaaaaa çoook tebrik ederim, Allahım hayırlısıyla, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
Sinemsonay
2 Aralık
Hamişşş
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık
Kırmızı kart
ozler86
3 Aralık

baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık
Kırmızı kart
perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık
Kırmızı kart
depresyonnn
6 Aralık

mulberry8092
6 Aralık
Hamişşş
pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık
Kırmızı kart
kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık
Hamişşş
prensesra
7 Aralık

saremsinsen
7 aralık

seastarh
7 Aralık

slna
8 Aralık
Kırmızı kart
mugus1980
8 Aralık
Kırmızı kart
eknhanifsay
8-9 Aralık
Kırmızı kart
nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Hamişşş
Umutsunuz
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

Sesevda
12 aralık

_elegance_
12 Aralık

nilufereren
13 Aralık

Sama
13 Aralık

Yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

yezal
16 Aralık

ozlemk
16 Aralık

Arakzo
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

Fdeda
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık

ddeerryya
20 Aralık

ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

Famusay
22 Aralık

olimbera
23 Aralık

sedosumm
23 Aralık

Elsal
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

Zelve
30 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

Eliflevent
31 Aralık

Battaşım inan aynı hisler bende de var...Hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim. Benim kasık ağrım da kesildi zaten, şuan hiç bir belirtim yok. Adetime 1 hafta var, ve tek belirtim adete yönelik, o da sinir

4. haftadan önce gebelik belirtileri diye yazdım google amcama ve bir sitede aynen şöyle yazıyordu:

Kızlar gebelikle ilgili bir sürü web sayfası dolaşırken bir de yabancı olanlara bakayım dedim. "Early pregnancy symptoms" yani erken gebelik belirtileri arasında menstruasyon başlangıç gününden genellikle 10 veya 15 gün öncesinden (siklus uzunluğuna bağlı olarak değişiyor bu) kasıklarda iğneleme, ağrı, kramp girmesi gibi belirtiler kendini gösterebiliyormuş. Gebelik başlangıcını takip eden 3-4 gün içerisinde göğüslerde şişme başlayabiliyormuş. Heryerde karşıma çıkan ifade hep "swollen breasts" idi, yani şiş göğüsler.

Bazı kadınların bunları regl belirtileri olarak addettiğini aslında regl belirtileri arasında yer alan karın ağrısı, kramp, batma ve iğnelenme gibi şikayetlerin regl dönemi başlamadan 2-3 günde çıkması gerektiği yazıyor. Yani 10 gün öncesinde başlayan abdominal şikayetler (karın ile ilgili olanlar) erken gebelik belirtilerinden sayılabilirmiş. Bunun için ise insanın kendisini iyi dinlemesi ve gözlemlemesi gerekiyormuş.

Bulantı ve kusmalar ise 3. ve 4. haftalarda başlayabilse de genellikle 5. haftadan sonra yavaş yavaş ortaya çıkan durumlardanmış...

Reglinden 10-15 gün öncesinden itibaren karın ağrısı, kramp, iğneleme hisseden ve göğüsleri aynı dönemlerden itibaren şişip hassaslaşmaya başlayan bayanlar dikkat edin, gebe olabilirsiniz...

canım sinir hali hamilelikte de oluyormuş.Karşı komşum da hamile bugün tam 9. haftası onun da ilk kasık ağrıları, göğüs acısı ve sinir.. Göğüs sızlamaları da regl olması gereken günde kesilmişti. Aman kızlar yaaa hiç birşey anlaşılmıyor adet olacakmış gibi hissediyoruz hamile çıkıyoruz hamileymişiz gibi hissediyoruz sonra da kırmızı kartı yiyiyoruz

esram işteyim.akşam çıkışta 19:00 gibi alacağım sonucu. şu ana kadar gelen giden yok
biraz akıntı var beyaz. ateşim yüksek. belim ağrıyo hepsi bu.
sen neler yaptın güzelim ?

ya benimde gelen giden yok ama çok huzursuzummm..simdi esim sonucu almaya gitti ay çatlıcam meraktan..bende gitcektim ama burası soğuk diye arabada yok suan, esim sen gelme dedi.eğer bugün test sonuçlanırsa 15-15.30 arası cıkar dedıler.simdi merakla tahlıl sonucunu bekliyom.ay ilk kez böyle oldum yav.. normalde çok kafama takmıodum bu siteye üye oldum dengelerim değisti:)

negatif olursa üzülmicem, Hayırlısı olsun dıyorumm:)

benim hep uykudan uyanırken karnım ağrıyo ve her defasında regl oldum korkusuyla wc ye kosuyom. keske farklı bi belirtisi olsaymış su gebeliğin yav:) bildiğin regl le aynı belirtiler demek

En güzeli düşünmemek, kendini dinlememek ama olmuyor işte. Benim eskiden regl öncesi göğüslerim çok hassaslaşırdı ama belki 1 seneden fazladır, onlarla ilgili bir durum oluşmuyor O yüzden göğüslerimde birşey olsa hemen hamileliğe yoracağım Geçen günlerde bir kasık ağrım vardı artık o da yok. Hemen hemen 1 hafta kalan adetimde, eğer bir hamilelik durumu olsa, göğüslerimde bir durum değişikliği yaşardım sanıyorum ama olmadı.

Bir de 26 aralık d.günüm benim, bu sene kendime güzel bir hediye vermek isterdim aslında olsaydı. Kısmet artık, 1 haftaya belli olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…