Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Teşekkür ederim canım, aynen öyle yapıyorum en kötüsü boyun fıtığı ve bel fıtığım var fazla uzanmakda yaramıyo bana. Bu günüm inanılmaz zor geçdi bel karın ağrım bide üstüne kanın gelmesi. Doktora erken gitmicem. İlaçlarla idare ediçem nasipde ne varsa artık. Allah büyükdür ona sığındım

Canim sordum ben hemsire hanima persembe gunu ;
Asi olursan 2.dozdan 2 ay sonra tedavi baslar, Prosedurumuz bu dedi.

Hamilelerede sanirim 3.aydan sonra aşı oluyormus.
Yani o zaman ben olmamam lazım kesin bilgi değil mi doktora da sormaya gerek var mı bugün rica etsem doktora sorar mısınız sizin transferinin vardi

Yani o zaman ben olmamam lazım kesin bilgi değil mi doktora da sormaya gerek var mı bugün rica etsem doktora sorar mısınız sizin transferinin vardi
Daha persembe gunu Tulay hemsireye sordum zaten, o gunden bu yana birsey degisecegini sanmiyorum. 2 ay ötelenir ası olursan tedavin dedi.

Kizlar transferim gerceklesti
cok sukur bir sorun olmadi
6 embriyomdan 3 ü döllenmis ve bugune cikmis
1 ini canli tranfer , 2 sini dondurucaz dediler

11’de gel demislerdi baya bekledik sonra 12:30’da gelin dediler, benle birlikte 3 kisinin transferi vardi. 1 gibi odaya aldilar hazirlandim bekledim, bucuk gibi aldilar ameliyathane kismina
Bir hoca ultrasonla koyulacak yere bakti
İsil hoca transferi yapti, her zaman kontrol muayenelerime bakan doktor hanimda bana destek oldu yanimdaydi.

sol tarafima naklettiler orada tüpte yok malum bakalim tutacak insallah minik embriyom

Hayirli olsun dediler hepsi teker teker yerlestirince
Sonra sedye ile geldik odaya
Ama idrara sıkışıklık fena cidden , dayanabildigin kadar dayan dediler 25 dk dayabildim. Yatiyorum halen bakalim 1 saat bari yatim dedim.
sonra ilaclarimi verecekmis hemsire hanim

Cok basit bir operasyon, rahim filmi cektirenler anlar neredeyse ayni sey
Hic bisey hissetmiyorsunuz koydu bitti yerlesti tamam dediler okadar
Bundan sonrasi beklemek bakalim hakkimizda hayirlisi

Hayirlisi olsun ne zaman su içmeye başladınız idrar için ne kadar ictiniz

Hayırlı olsun güzel haberler alırsın insallah. Test gunu ne zaman

Hayirlisi olsun ne zaman su içmeye başladınız idrar için ne kadar ictiniz
Ben su içmeye başlamadan idrara sıkışıktım zaten 1,5 lt su getir diyorlar , odaya alınca içmeye başlıyorsun. ben yarısını anca içtim.
Hayırlı olsun güzel haberler alırsın insallah. Test gunu ne zaman
sağolasın canım 12.gün dediler oda cumartesiye geldi 25 haziranda yaptırıp bize sonucu bildir telefonla dedi şehir dışından olduğum için gelmeme gerek yok çok sevindim bu işe :)

Canım hayırlı olsun.Bak maşallah senin umduğumuzdan daha çabuk gerceklesti transferin,inşallah güzel sonuçlarıni da alacağız.

Transferin hayırlı olsun canım. Rahim filmi gibi derken anestezili mi anestesiziz mi gibi. Rahim filmi benim hayatımın tramwası diyebilirim.
Sağlıkla tutunsun bebeğin. Sağlıkla kucağına al inşallah

Canım hayırlı olsun.Bak maşallah senin umduğumuzdan daha çabuk gerceklesti transferin,inşallah güzel sonuçlarıni da alacağız.
Sağol canım çok teşekkür ederim , hayırlısıyla bakalım inşallah güzel olacak
Transferin hayırlı olsun canım. Rahim filmi gibi derken anestezili mi anestesiziz mi gibi. Rahim filmi benim hayatımın tramwası diyebilirim.
Sağlıkla tutunsun bebeğin. Sağlıkla kucağına al inşallah
canım benim rahim filmi uludağda çekilmişti, bi zımbırtı ile tutturup ordan boru gibi bişey sokuyorlar ya sanki öyle hissiyat geldi bana . Yumurta toplama anestezili ama transferde anestezi yok 4-5 dk sürüyor gerçekten, sürmüyor bile şıp diye koydular yerine , ama o idrara sıkışıklık beni benden aldı
3 bayandık eşleride almadılar içeri. Ben yine fazla yatmışım diğer bayanlar benden sonra oldu transferi ama benden önce ayaklandılar ben daha fazla yatmışım odada
İlaç olarakta progestan fitil ve folik asite devam

Aneztezisiz rahim filmi gibi ağrı oluyor mu yani.normaldede zor tutarım idrarımı ben. Bir de sıkışık olunca... düşünemiyom bile

Aneztezisiz rahim filmi gibi ağrı oluyor mu yani.normaldede zor tutarım idrarımı ben. Bir de sıkışık olunca... düşünemiyom bile
Yok canim agri sizi sadece hissediyorsun bazi seyler ama idrara sıkışık olman sart birde üstune tutabildigin kadar tut gitme wc’ye deniyor ben 25 dk anca dayandim odaya geldikten sonra

Transferden sonra bir saat odada tek başına mı kaldınız odaya eşiniz girmedi mi idrar sıkışıklığıni nasıl gidersiniz ördek le mi

Transferden sonra bir saat odada tek başına mı kaldınız odaya eşiniz girmedi mi idrar sıkışıklığıni nasıl gidersiniz ördek le mi
Benim hafta sonuna denk gelmişti benimle birlikte bir bayan vardı.Diger bayan yalnız gelmişti hiç yanında refakatçi yoktu.Esimi içeri almışlardı ben eşimden destek alarak oturup kalkmıştım.

Yok canım dün eşim ve diğer eşler hiç içeri girmedi zaten çok iyiydim ,yumurta toplamada baya kötüydüm ben 2 gün çok ağrım oldu dik yürüyemedim o derece
İdrar sıkışıklığını wc ye giderek giderdim başka çarem yoktu walla yarım saat bile bekleyemedim
peki eşlerimizin aşı olmasında bir sakınca var mı acaba
Yoo canım öyle bişey benim eşim 2-3 ay önce oldu aşılarını herhangi kimsede bir soru sormadı. Anestezide soruyorlar son 1 ay içinde aşı oldunuz mu diye zaten bize, erkeklerle ilgili bir durum yok ve bence aşı olmaları daha iyi en azından aynı evde korunan biri olacak.
Benim hafta sonuna denk gelmişti benimle birlikte bir bayan vardı.Diger bayan yalnız gelmişti hiç yanında refakatçi yoktu.Esimi içeri almışlardı ben eşimden destek alarak oturup kalkmıştım.
Ya ben üzüldüm almamalarına çocuk koridorda 1 saat bekledi sonra dışarı çıktı banklara falan ama yağmur yapsa napacaklar . O koridor işi cidden çok çirkin 4-5 bank koysalar sandalye koysalarda otursalar bari , milet çömeliyo yürüyo daha çirkin oluyo

Yarım saat sonra bir wc ye daha gidip giyindim zaten hastabakıcı abla geldi iyiysen git hemşireye dedi ki ben giderken benden sonra transfer olan 2 bayanda arkamdan geldi. Hemşire hanım uyarılarını yaptı , söyleceklerinin söyledi sonrada 1,5 saatlık araç yolculuğu ile evime geldim
İyiyim çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…