Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Igne verdiler demi. O igne cok acıtiyo hareket edemez hale geliyosun. Bana kolonyayla ovmak cok iyi geldi. En basından dene ki, zorluk cekme

Ben kucuk tabure alcam hafif açılıp kapanan bu ne ya rezillik o koridor

Yakın zamanda sigortalı tüp bebek yaptıranlar ücretler hakkında bilgi verebilir mi ve ilaç raporu işlemleri hakkında ücretleri ne zaman yatırdıniz ayrıca

Sgk'dan faydalandım,
Adetin 2.günü gittiğimizde raporumuz çıkıyor ( akşam 16-17 saatlerinde ) ve eczaneden ilaçlarımızı alıyoruz ama herkese farklı ilaç yazılabilir ben 2080 lira ödedim iğnelere, daha sonra yumurtalarım tam büyümediği için kalça iğnesi verildi ona da 140 civarı ücret ödedim. Yazılan ilaçlarımdan biri yetmediği için eklendi benim yumurtlama sürem biraz geç oluyormuş tahminden çünkü yumurta toplandığında 15. günümdü , bi 450 lira daha ödedim yanı toplamda
6 gonalf 450- 7 cetrotide - 1 ovitrelle - 7 i merional (kalça iğnesi ) 2670 gibi bir meblağ sırf ilaçlara ödedim

Yumurta toplama günü tekrar getiriyoruz evraklarımızı o sıraya girdiğimiz evrakların büyük çoğunluğunu 1071,40 lira ödüyoruz , o kadar transfer ilki ücretsiz zaten.

Toplamda 9 kere gittik adetin 20.günü çağrıldıktan sonra. sonuncu gidiş transfer idi.

Yakın zamanda sigortalı tüp bebek yaptıranlar ücretler hakkında bilgi verebilir mi ve ilaç raporu işlemleri hakkında ücretleri ne zaman yatırdıniz ayrıca
Ocak ayında ilaclara 4500 verdim. Hastaneye 1071 lira vrrdim yumurta toplama gununde alıyolar. Yasayan bi cocuk varmı diye sorular, varsa fiyat farklıymıs. Ilk transferden ucret almadılar. 2.den 860 alcaklarmıs.ayrıca histeroskopi yapıldı ucret almadılar

ikinciyi bilmiyordum nekadar olduğunu öğrenmiş oldum bende sağol canım.
senin işlemler ne alemde şuan

Ben su an beklemedeyim, agustos eylul gibi 2.ye baslamayı dusunuyoruz
Hakkinda hayirlisi canim her iste vardir bir hayir
Allah yardimcin olsun
O OLQA merhaba canım inşallah senden bebeişinde çok iyidir.Nerelerdesin eminim herkes burada dört gözle senin paylaşımlarını bekliyor
Aynen canim benimde aklimdasin gunlerdir alamadik haber ne yaptin ne ettin bir ses ver

O OLQA merhaba canım inşallah senden bebeişinde çok iyidir.Nerelerdesin eminim herkes burada dört gözle senin paylaşımlarını bekliyor
Merhaba canım bende bilmiyorum iyidir inşallah bebeyim, randevu günü bekliyorum. Kanamam kesdi ama lekelenmelerim oluyor arada. Kendi sağlığım ise günlerim zor geçiyor ağzımda bitmeyen günün 24 saati bi acılık var sanki yılan zehiri var ağzımda, muhtemelen Reflü başlamış bende. Sen nasılsın? İnşallah ne zaman hastaneye gidecen?

Hakkinda hayirlisi canim her iste vardir bir hayir
Allah yardimcin olsun

Aynen canim benimde aklimdasin gunlerdir alamadik haber ne yaptin ne ettin bir ses ver
Canım randevu günümü bekliyorum, inşallah güzel haberler alırız. Ama kendi sağlığım biraz iyi deyil halsizlik, mide bulantıları, böbrek ağrıları, bide üstüne ağız acılığı bildiğin hasta tavuk gibi yatıyorum ben kaç hamilelik yaşadım böyle duruma düşmemişdim vala

Yok canım ben yumurta çatlatma iğnesinden beri hiç iğne yapmadım.
folik asit ve progestan fitil devam başka ilaç yok bakalım
Canım hayırlı olsun transfer olmuşsun, kusura bakma giremedim foruma kendimle cebeleşerken, Rabbim sağlıcakla tutunmağı nasip etsin, güzel haberlerin duyalım inşallah

topuklu ayakkabı asla giymemelisin canım. Doktorum ilk gittiğimde ilk dediği topuklu yok yatarken sırt üstü yatmak yok. Az da değil 3 saat rahim kasılıyor ayaklar düz durmuyor içinde. Hiç üzülme kahverengiyi bırak kırmızı kanaması olup sağlıkla doğuran birsütü tanıdığım var. Stres yok yat hiç kalkma. Ben 13 hafta evden çıkmadım. İşlerimi dinlene dinlene hafif yaptım. Sen elinden geleni yap gerisi Allahın takdiri

Sen kaç haftalık oldu nasıl geçiyor hamilelik canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…